Datums | 28.04.2019. |
---|---|
Vieta | Kedainiu Arenoje, J. Basanaviciaus g. 1A |
Organizators | Šokių Klubas Vilnis, Kėdainių rajono savivaldybė |
Atbildīgais | |
Galvenais tiesnesis | |
Tiesneši |
(A)
Aleksandrs Ļatijevs
(B)
Žymantas Kučikas
(Lietuva)
(C)
Indrė Kučinskaitė
(Lietuva)
(D)
Ingrida Levitaitė
(Lietuva)
(E)
Sonata Aleknaitė
(Lietuva)
(F)
Sergejus Jefimenko
(Lietuva)
(G)
Justas Bareišis
(Lietuva)
(H)
Tadas Romeika
(Lietuva)
(I)
Monika Žalaitė
(Lietuva)
(J)
Julija Banevičiūtė
(Lietuva)
(K)
Giedrius Bubinas
(Lietuva)
(L)
Vaida Dargužytė
(Lietuva)
|
Master of ceremony | |
DJ | |
Scrutineer | Andris Rudaks
|
Vaikai E2 (LV, Cha) - 7 m. ir jaunesni
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
1 | 1 | Jokūbas Jankaitis Liepa Tamašauskaitė |
In step Kuršėnai
Lietuva |
8 | 1 | Gabrielius Mituzas Ema Bockovskyte |
Bonus Jonava
Lietuva |
1002 | 1 | Matvejs Rižovs Alika Bogurdoviča |
Aurum Rīga
Latvija |
10 | 1 | Timėjus Liudvinavičiud Kamile Galginaitytė |
Toro, Kaunas
Lietuva |
2 | 1 | Matvejs Rižovs Milana Raka |
Aurum Rīga
Latvija |
5 | 1 | Majus Banys Luknė Krikštopaitytė |
Vilnis Raseiniai
Lietuva |
6 | 1 | Benas Lapkūnas Eva Gaurilčikaitė |
Vilnis Kėdainiai
Lietuva |
11 | 1 | Haroldas Čižauskas Paula Leščinskaitė |
Verpetas, Anykščiai
Lietuva |
7 | 1 | Nojus Bričkus Karina Sitoravičiūtė |
Vilnis Kėdainiai
Lietuva |
15 | 1 | Arnas Brikas Deimantė Daktaraitė |
Vilnis, Klaipėda
Lietuva |
14 | 1 | Armandas Gramaila Paula Baužaite |
Vilnis
Lietuva |
Finale
Nr | Vieta | W ABCDE |
Ch ABCDE |
Summa |
---|---|---|---|---|
1 | 1 | 66666 | 66666 | 60/36 |
8 | 1 | 66556 | 66666 | 58/35 |
1002 | 1 | 66556 | 66656 | 57/35 |
10 | 1 | 66656 | 55665 | 56/34 |
2 | 1 | 55656 | 65655 | 54/32 |
5 | 1 | 56455 | 56655 | 52/31 |
6 | 1 | 66555 | 55455 | 51/31 |
11 | 1 | 56645 | 36544 | 48/29 |
7 | 1 | 36556 | 35544 | 46/29 |
15 | 1 | 35344 | 56555 | 45/26 |
14 | 1 | 34334 | 34335 | 35/20 |
- (A) Aleksandrs Ļatijevs
- (B) Žymantas Kučikas (Lietuva)
- (C) Indrė Kučinskaitė (Lietuva)
- (D) Ingrida Levitaitė (Lietuva)
- (E) Sonata Aleknaitė (Lietuva)
Vaikai E2 (LV,Cha) - 8 m. ir vyresni
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
30 | 1 | Nojus Žemaitis Gustė Neniškytė |
Verpetas, Anykščiai
Lietuva |
1016 | 1 | Rokas Vaškevičius Milda Bočkutė |
Rolo, Kaunas
Lietuva |
16 | 1 | Rokas Vaškevičius Luka Molokanovaitė |
Rolo Kaunas
Lietuva |
28 | 1 | Domas Misevicius Medeina Seniunaite |
ROLO Kaunas
Lietuva |
19 | 1 | Armandas Krapikas Samanta Krekytė |
Vilnis Raseiniai
Lietuva |
23 | 1 | Matas Jaškauskas Tėja Skirmantaitė |
Vilnis Raseiniai
Lietuva |
35 | 1 | Justinas Gliožeris Gabija Austytė |
Vilnis Klaipėda
Lietuva |
22 | 1 | Lukas Jaškauskas Viltė Siniūtė |
Vilnis Raseiniai
Lietuva |
26 | 1 | Matas Šomka Karolina Kažukauskaitė |
Vilnis Kėdainiai
Lietuva |
25 | 1 | Matas Bujanauskas Adelina Katkutė |
Vilnis Kėdainiai
Lietuva |
2031 | 1 | Paulius Miškinis Deimantė Skadaitė |
Verpetas, Anykščiai
Lietuva |
18 | 1 | Tadas Tepcovas Klaudija Končiūtė |
Ukmergė
Lietuva |
20 | 1 | Orestas Vaičekauskas Akvilina Savickaitė |
Vilnis Raseiniai
Lietuva |
31 | 1 | Paulius Miškinis Kamilė Mušinskytė |
Verpetas, Anykščiai
Lietuva |
24 | 1 | Donatas Karla Samanta Seniūnaitė |
Vilnis Kėdainiai
Lietuva |
27 | 1 | Džiugas Pocius Atėnė Rimkutė |
Vilnis Kėdainiai
Lietuva |
33 | 1 | Mykolas Radzevičius Žemyna Žiukaitė |
Verpetas, Anykščiai
Lietuva |
29 | 1 | Arnas Pipiras Ugnė Petronytė |
Verpetas, Anykščiai
Lietuva |
21 | 1 | Dominykas Kuzminovas Austėja Pukevičiūtė |
"Vilnis" Kaunas
Lietuva |
1031 | 1 | Paulius Miškinis Viltė Kuncevičiūtė |
Verpetas, Anykščiai
Lietuva |
Finale
Nr | Vieta | W FGHIJ |
Ch FGHIJ |
Summa |
---|---|---|---|---|
30 | 1 | 65665 | 65666 | 57/35 |
1016 | 1 | 66666 | 65446 | 55/33 |
16 | 1 | 66466 | 65564 | 54/34 |
28 | 1 | 65465 | 65656 | 54/33 |
19 | 1 | 64554 | 64664 | 50/30 |
23 | 1 | 54654 | 54655 | 49/29 |
35 | 1 | 54554 | 64555 | 48/29 |
22 | 1 | 54455 | 54555 | 47/29 |
26 | 1 | 65556 | 44345 | 47/28 |
25 | 1 | 44535 | 55545 | 45/28 |
2031 | 1 | 65665 | 43334 | 45/27 |
18 | 1 | 45545 | 54444 | 44/26 |
20 | 1 | 54544 | 54454 | 44/26 |
31 | 1 | 54554 | 44344 | 42/26 |
24 | 1 | 44443 | 53545 | 41/26 |
27 | 1 | 44444 | 44444 | 40/24 |
33 | 1 | 44354 | 44345 | 40/24 |
29 | 1 | 45344 | 43344 | 38/23 |
21 | 1 | 44334 | 63344 | 38/22 |
1031 | 1 | 43333 | 43533 | 34/19 |
- (F) Sergejus Jefimenko (Lietuva)
- (G) Justas Bareišis (Lietuva)
- (H) Tadas Romeika (Lietuva)
- (I) Monika Žalaitė (Lietuva)
- (J) Julija Banevičiūtė (Lietuva)
Vaikai E3 (LV,Cha,J) - 8 m. ir jaunesni
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
36 | 1 | Aronas Bišlys Gabrielė Adomaitytė |
In step Kuršėnai
Lietuva |
1037 | 1 | Matvejs Rižovs Alika Bogurdoviča |
Aurum Rīga
Latvija |
37 | 1 | Matvejs Rižovs Milana Raka |
Aurum Rīga
Latvija |
39 | 1 | Marks Šendo Sofja Oļeiņikova |
Aurum Rīga
Latvija |
Finale
Nr | Vieta | W ABCDE |
Ch ABCDE |
J ABCDE |
Summa |
---|---|---|---|---|---|
36 | 1 | 66666 | 66566 | 66566 | 88/54 |
1037 | 1 | 66555 | 55556 | 56455 | 78/46 |
37 | 1 | 55556 | 55456 | 56455 | 76/45 |
39 | 1 | 55445 | 56555 | 45554 | 72/43 |
- (A) Aleksandrs Ļatijevs
- (B) Žymantas Kučikas (Lietuva)
- (C) Indrė Kučinskaitė (Lietuva)
- (D) Ingrida Levitaitė (Lietuva)
- (E) Sonata Aleknaitė (Lietuva)
Vaikai E3 (LV,Cha,J) - 9 m. ir vyresni
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
42 | 1 | Mantas Pusvaskis Gabriele Pusvaskyte |
ROLO Kaunas
Lietuva |
43 | 1 | Mikas Kropaitis Goda Jokilaitytė |
Vilnis Raseiniai
Lietuva |
41 | 1 | Pavels Kasperovičs Mylana Jastrebova |
Aurum Rīga
Lietuva |
Finale
Nr | Vieta | W FGHIJ |
Ch FGHIJ |
J FGHIJ |
Summa |
---|---|---|---|---|---|
42 | 1 | 66666 | 66666 | 65656 | 88/53 |
43 | 1 | 54554 | 55555 | 44555 | 71/43 |
41 | 1 | 55445 | 53444 | 34445 | 63/38 |
- (F) Sergejus Jefimenko (Lietuva)
- (G) Justas Bareišis (Lietuva)
- (H) Tadas Romeika (Lietuva)
- (I) Monika Žalaitė (Lietuva)
- (J) Julija Banevičiūtė (Lietuva)
Vaikai E4 (LV,Q,Cha,J) - 9 m. ir jaunesni
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
48 | 1 | Jonas Jokimaitis Vaiva Miliauskaite |
ROLO KAUNAS
Lietuva |
50 | 1 | Karolis Kazakevičius Smiltė Kopustaitė |
Bonus, Jonava
Lietuva |
1046 | 1 | Matvejs Rižovs Alika Bogurdoviča |
Aurum Rīga
Latvija |
46 | 1 | Matvejs Rižovs Milana Raka |
Aurum Rīga
Latvija |
Finale
Nr | Vieta | W ABCDE |
Q ABCDE |
Ch ABCDE |
J ABCDE |
Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
48 | 1 | 66666 | 66666 | 66666 | 66666 | 120/72 |
50 | 1 | 66656 | 66566 | 66666 | 66666 | 118/72 |
1046 | 1 | 56445 | 56354 | 56554 | 56545 | 97/58 |
46 | 1 | 55445 | 55344 | 55455 | 55445 | 91/56 |
- (A) Aleksandrs Ļatijevs
- (B) Žymantas Kučikas (Lietuva)
- (C) Indrė Kučinskaitė (Lietuva)
- (D) Ingrida Levitaitė (Lietuva)
- (E) Sonata Aleknaitė (Lietuva)
Vaikai E4 (LV,Q,Cha,J) - 10 m. ir vyresni
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
53 | 1 | Osvaldas Šliužas Ieva Rakauskaitė |
Rolo, Kaunas
Lietuva |
55 | 1 | Artjoms Petrusēvičs Arina Voroņko |
Polārzvaigzne
Latvija |
Finale
Nr | Vieta | W FGHIJ |
Q FGHIJ |
Ch FGHIJ |
J FGHIJ |
Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
53 | 1 | 66666 | 66666 | 65666 | 65666 | 118/72 |
55 | 1 | 55555 | 54555 | 54555 | 54555 | 97/60 |
- (F) Sergejus Jefimenko (Lietuva)
- (G) Justas Bareišis (Lietuva)
- (H) Tadas Romeika (Lietuva)
- (I) Monika Žalaitė (Lietuva)
- (J) Julija Banevičiūtė (Lietuva)
Solo E2 (LV,Cha) - 7 m. ir jaunesni
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
73 | 1 | Marija Dvinska | Polārzvaigzne
Latvija |
59 | 1 | Luka Filinskaitė | In step Kuršėnai
Lietuva |
63 | 1 | Urtė Matutytė | In step Kuršėnai
Lietuva |
77 | 1 | Simona Jefimenkaitė | Bonus Jonova
Lietuva |
60 | 1 | Paulina Gaučiūtė | In step Kuršėnai
Lietuva |
62 | 1 | Erlina Jovaišaitė | In step Kuršėnai
Lietuva |
57 | 1 | Emilė Ščerbakovaitė | In step Kuršėnai
Lietuva |
61 | 1 | Sofija Imbrasaitė | In step Kuršėnai
Lietuva |
71 | 1 | Deimantė Daktaraitė | Vilnis, Klaipėda
Lietuva |
68 | 1 | Deimantė Kvalitaitė | "Vilnis" Kaunas
Lietuva |
66 | 1 | Luknė Volosenkinaitė | Bonus Jonava
Lietuva |
80 | 1 | Emilija Vaičiūtė | Vilnis Klaipeda
Lietuva |
69 | 1 | Aistė Špeckauskaitė | "Vilnis" Kaunas
Lietuva |
64 | 1 | Augustė Valančiūtė | In step Kuršėnai
Lietuva |
72 | 1 | Austėja Mastauskaitė | Vilnis, Klaipėda
Lietuva |
74 | 1 | Darija Dapkutė | Next Step, Raseiniai
Lietuva |
70 | 1 | Vaiva Mcaleese | "Vilnis" Kaunas
Lietuva |
58 | 1 | Gustė Kazelskytė | In step Kuršėnai
Lietuva |
67 | 1 | Viltė Vyšniauskaitė | Toro, Kaunas
Lietuva |
65 | 1 | Alisija Raka | Aurum Rīga
Latvija |
79 | 1 | Fausta Krameilaitė | Vilnis Reseiniai
Lietuva |
78 | 1 | Migli Valevičiūtė | Vilnis Kėdainiai
Lietuva |
Finale
Nr | Vieta | W ABCDE |
Ch ABCDE |
Summa |
---|---|---|---|---|
73 | 1 | 66666 | 66665 | 59/36 |
59 | 1 | 56666 | 56666 | 58/36 |
63 | 1 | 56666 | 56666 | 58/36 |
77 | 1 | 56666 | 56666 | 58/36 |
60 | 1 | 56665 | 56665 | 56/34 |
62 | 1 | 56665 | 56665 | 56/34 |
57 | 1 | 56565 | 46566 | 54/33 |
61 | 1 | 55566 | 56565 | 54/32 |
71 | 1 | 56555 | 56566 | 54/32 |
68 | 1 | 56456 | 55656 | 53/32 |
66 | 1 | 55455 | 56566 | 52/32 |
80 | 1 | 56545 | 46655 | 51/31 |
69 | 1 | 55546 | 45546 | 49/29 |
64 | 1 | 45354 | 56565 | 48/29 |
72 | 1 | 56545 | 46454 | 48/28 |
74 | 1 | 55354 | 55555 | 47/29 |
70 | 1 | 45446 | 36366 | 47/28 |
58 | 1 | 45355 | 55464 | 46/28 |
67 | 1 | 45445 | 55545 | 46/28 |
65 | 1 | 56544 | 45344 | 44/26 |
79 | 1 | 45444 | 45635 | 44/26 |
78 | 1 | 35333 | 35333 | 34/18 |
- (A) Aleksandrs Ļatijevs
- (B) Žymantas Kučikas (Lietuva)
- (C) Indrė Kučinskaitė (Lietuva)
- (D) Ingrida Levitaitė (Lietuva)
- (E) Sonata Aleknaitė (Lietuva)
Solo E2 (LV,Cha) - 8 m. ir vyresni
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
108 | 1 | Oksana Selvenytė | Next Step, Raseiniai
Lietuva |
85 | 1 | Meda Malinauskaitė | Toro Kaunas
Lietuva |
99 | 1 | Anastasija Dvinska | Polārzvaigzne
Latvija |
103 | 1 | Viltė Sabockytė | Next Step, Raseiniai
Lietuva |
104 | 1 | Ugnė Butkutė | Next Step, Raseiniai
Lietuva |
105 | 1 | Jogailė Gružinskaitė | Next Step, Raseiniai
Lietuva |
107 | 1 | Loreta Radavičiūtė | Next Step, Raseiniai
Lietuva |
100 | 1 | Nikola Šehavcova | Aurum Rīga
Latvija |
106 | 1 | Samanta Saročkaitė | Next Step, Raseiniai
Lietuva |
110 | 1 | Beatričė Ignatavičiūtė | Next Step, Raseiniai
Lietuva |
102 | 1 | Evelina Matiejaitytė | Next Step, Raseiniai
Lietuva |
81 | 1 | Greta Vengraitytė | Rolo, Kaunas
Lietuva |
101 | 1 | Austėja Birbalaitė | Next Step, Raseiniai
Lietuva |
86 | 1 | Augustė Savickaitė | Vilnis Raseiniai
Lietuva |
90 | 1 | Vakarė Ciplijauskaitė | "Vilnis" Kaunas
Lietuva |
112 | 1 | Goda Dalbokaitė | "Vilnis" Kaunas
Lietuva |
94 | 1 | Augustė Monika Augustaitė | Vilnis Raseiniai
Lietuva |
91 | 1 | Gintė Ibianskaitė | "Vilnis" Kaunas
Lietuva |
84 | 1 | Žemyna Pesliakaitė | Ukmergė
Lietuva |
111 | 1 | Tija Zadonskytė | Vilnis, Kėdainiai
Lietuva |
95 | 1 | Neida Ivanovaitė | Vilnis Raseiniai
Lietuva |
92 | 1 | Kamilė Tamašauskaitė | "Vilnis" Kaunas
Lietuva |
96 | 1 | Viltė Butkutė | Vilnis Raseiniai
Lietuva |
83 | 1 | Kamilė Juronaitė | Ukmergė
Lietuva |
98 | 1 | Gabrielė Ribokaitė | Vilnis Raseiniai
Lietuva |
114 | 1 | Urtė Gaurilčikaitė | Vilnis, Kėdainiai
Lietuva |
113 | 1 | Rugilė Rudelevičiūtė | "Vilnis" Kaunas
Lietuva |
93 | 1 | Ineta Poškutė | Vilnis Raseiniai
Lietuva |
97 | 1 | Kamilė Mejūtė | Vilnis Raseiniai
Lietuva |
87 | 1 | Saulė Kochanauskaitė | "Vilnis" Kaunas
Lietuva |
82 | 1 | Karina Šataitė | Ukmergė
Lietuva |
109 | 1 | Donatas Karla | Vilnis, Kėdainiai
Lietuva |
Finale
Nr | Vieta | W FGHIJ |
Ch FGHIJ |
Summa |
---|---|---|---|---|
108 | 1 | 65646 | 65656 | 55/34 |
85 | 1 | 65665 | 65565 | 55/33 |
99 | 1 | 65656 | 65565 | 55/33 |
103 | 1 | 45565 | 65666 | 54/33 |
104 | 1 | 55646 | 65656 | 54/33 |
105 | 1 | 65546 | 65656 | 54/33 |
107 | 1 | 65655 | 65655 | 54/32 |
100 | 1 | 65635 | 65656 | 53/33 |
106 | 1 | 65645 | 65655 | 53/32 |
110 | 1 | 65645 | 65655 | 53/32 |
102 | 1 | 65556 | 65545 | 52/31 |
81 | 1 | 45666 | 55365 | 51/32 |
101 | 1 | 55545 | 65655 | 51/31 |
86 | 1 | 55565 | 55464 | 50/29 |
90 | 1 | 55554 | 65554 | 49/30 |
112 | 1 | 55555 | 55554 | 49/30 |
94 | 1 | 45555 | 55454 | 47/29 |
91 | 1 | 55564 | 45544 | 47/28 |
84 | 1 | 45544 | 55455 | 46/28 |
111 | 1 | 55464 | 45454 | 46/27 |
95 | 1 | 55453 | 45545 | 45/28 |
92 | 1 | 45553 | 45464 | 45/27 |
96 | 1 | 55554 | 45353 | 44/27 |
83 | 1 | 45644 | 45543 | 44/26 |
98 | 1 | 45454 | 45454 | 44/26 |
114 | 1 | 55443 | 55444 | 43/26 |
113 | 1 | 55455 | 44334 | 42/26 |
93 | 1 | 55454 | 44353 | 42/25 |
97 | 1 | 45454 | 45443 | 42/25 |
87 | 1 | 44344 | 44554 | 41/25 |
82 | 1 | 44553 | 43363 | 40/23 |
109 | 1 | 44444 | 44333 | 37/22 |
- (F) Sergejus Jefimenko (Lietuva)
- (G) Justas Bareišis (Lietuva)
- (H) Tadas Romeika (Lietuva)
- (I) Monika Žalaitė (Lietuva)
- (J) Julija Banevičiūtė (Lietuva)
Solo E3 (LV,Cha,J) - 8 m. ir jaunesni
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
126 | 1 | Marija Dvinska | Polārzvaigzne
Latvija |
121 | 1 | Lėja Kliučinskaitė | Toro, Kaunas
Lietuva |
127 | 1 | Marta Komarova | Polārzvaigzne
Latvija |
117 | 1 | Nikola Šehavcova | Aurum Rīga
Latvija |
77 | 1 | Simona Jefimeukaitė | Bonus Jonava
Lietuva |
122 | 1 | Paula Stačiukaitytė | Toro, Kaunas
Lietuva |
119 | 1 | Luka Damidavičiūtė | Toro, Kaunas
Lietuva |
123 | 1 | Eivina Sabaliūtė | Vilnis Kėdainiai
Lietuva |
118 | 1 | Gabija Vrublevičiūtė | Ukmergė
Lietuva |
116 | 1 | Amelija Ungure | Aurum Rīga
Latvija |
124 | 1 | Skaistė Klimanskaitė | Vilnis Kėdainiai
Lietuva |
120 | 1 | Kotryna Vyšniauskaitė | Toro, Kaunas
Lietuva |
125 | 1 | Austėja Mišeikaitė | Vilnis Kėdainiai
Lietuva |
Finale
Nr | Vieta | W ABCDE |
Ch ABCDE |
J ABCDE |
Summa |
---|---|---|---|---|---|
126 | 1 | 66665 | 66655 | 66655 | 85/52 |
121 | 1 | 56665 | 56666 | 55665 | 84/51 |
127 | 1 | 66555 | 66666 | 66456 | 84/51 |
117 | 1 | 46666 | 36655 | 56666 | 82/52 |
77 | 1 | 56656 | 46556 | 56566 | 82/50 |
122 | 1 | 56555 | 46566 | 56565 | 80/48 |
119 | 1 | 46554 | 56666 | 45636 | 77/47 |
123 | 1 | 46656 | 55565 | 46455 | 77/46 |
118 | 1 | 45545 | 56655 | 46454 | 73/43 |
116 | 1 | 56555 | 56555 | 45434 | 72/42 |
124 | 1 | 45555 | 35555 | 46455 | 71/44 |
120 | 1 | 35554 | 35434 | 55555 | 66/40 |
125 | 1 | 35545 | 35435 | 45535 | 64/40 |
- (A) Aleksandrs Ļatijevs
- (B) Žymantas Kučikas (Lietuva)
- (C) Indrė Kučinskaitė (Lietuva)
- (D) Ingrida Levitaitė (Lietuva)
- (E) Sonata Aleknaitė (Lietuva)
Solo E3 (LV,Cha,J) - 9 m. ir vyresni
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
133 | 1 | Ugnė Matutytė | In step Kuršėnai
Lietuva |
131 | 1 | Meda Rakymaitė | In step Kuršėnai
Lietuva |
140 | 1 | Greta Petravičiūtė | Vilnis Raseiniai
Lietuva |
143 | 1 | Deimantė Jurgilionytė | Vilnis Kėdainiai
Lietuva |
134 | 1 | Dorotėja Tamošaitytė | In step Kuršėnai
Lietuva |
135 | 1 | Irmantė Gaučiūtė | In step Kuršėnai
Lietuva |
144 | 1 | Atėnė Rimkutė | Vilnis Kėdainiai
Lietuva |
145 | 1 | Anastasija Dvinska | Polārzvaigzne
Latvija |
138 | 1 | Gintė Gaigalaitė | Toro Kaunas
Lietuva |
146 | 1 | Ugnė Butkutė | Next Step, Raseiniai
Lietuva |
139 | 1 | Ugnė Mickaitė | Toro Kaunas
Lietuva |
142 | 1 | Urtė Dumbinskaitė | Vilnis Kėdainiai
Lietuva |
132 | 1 | Inesa Sparvelytė | In step Kuršėnai
Lietuva |
141 | 1 | Emilija Tverijonaitė | Vilnis Raseiniai
Lietuva |
147 | 1 | Gooste Pakštaitytė | Vilnis Kėdainiai
Lietuva |
136 | 1 | Ugnė Prascieniūtė | Ukmergė
Lietuva |
137 | 1 | Patricija Šuminskaitė | Ukmergė
Lietuva |
Finale
Nr | Vieta | W FGHIJ |
Ch FGHIJ |
J FGHIJ |
Summa |
---|---|---|---|---|---|
133 | 1 | 65566 | 65646 | 65565 | 82/50 |
131 | 1 | 65555 | 65655 | 65666 | 82/49 |
140 | 1 | 65666 | 65645 | 65564 | 81/50 |
143 | 1 | 65564 | 66546 | 65645 | 79/49 |
134 | 1 | 65655 | 65446 | 65655 | 79/47 |
135 | 1 | 65455 | 66645 | 65654 | 78/48 |
144 | 1 | 65665 | 65564 | 35564 | 77/47 |
145 | 1 | 65665 | 65554 | 55454 | 76/46 |
138 | 1 | 56566 | 34365 | 64556 | 75/45 |
146 | 1 | 45554 | 55654 | 65644 | 73/44 |
139 | 1 | 45565 | 45664 | 35554 | 72/44 |
142 | 1 | 65555 | 65555 | 36334 | 71/40 |
132 | 1 | 55455 | 55455 | 55543 | 70/44 |
141 | 1 | 65455 | 33465 | 35465 | 69/41 |
147 | 1 | 55354 | 35564 | 35544 | 66/41 |
136 | 1 | 45344 | 33354 | 55455 | 62/37 |
137 | 1 | 33533 | 54453 | 34444 | 57/34 |
- (F) Sergejus Jefimenko (Lietuva)
- (G) Justas Bareišis (Lietuva)
- (H) Tadas Romeika (Lietuva)
- (I) Monika Žalaitė (Lietuva)
- (J) Julija Banevičiūtė (Lietuva)
Solo E4 (LV,Q,Cha,J) - 9 m. ir jaunesni
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
151 | 1 | Karolina Kažukauskaitė | Vilnis Kėdainiai
Lietuva |
154 | 1 | Gabija Liniuchinaitė | Vilnis Klaipėda
Lietuva |
149 | 1 | Kozlova Anastasija | Aurum
Lietuva |
153 | 1 | Marta Komarova | Polārzvaigzne
Latvija |
Finale
Nr | Vieta | W ABCDE |
Q ABCDE |
Ch ABCDE |
J ABCDE |
Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
151 | 1 | 56666 | 56666 | 66666 | 56665 | 116/71 |
154 | 1 | 46566 | 56666 | 66566 | 66666 | 115/71 |
149 | 1 | 45655 | 55556 | 55655 | 45444 | 98/57 |
153 | 1 | 55455 | 55545 | 65465 | 45454 | 96/59 |
- (A) Aleksandrs Ļatijevs
- (B) Žymantas Kučikas (Lietuva)
- (C) Indrė Kučinskaitė (Lietuva)
- (D) Ingrida Levitaitė (Lietuva)
- (E) Sonata Aleknaitė (Lietuva)
Solo E4 (LV,Q,Cha,J) - 10 m. ir vyresni
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
159 | 1 | Arina Voroņko | Polārzvaigzne
Latvija |
156 | 1 | Drobiševska Milana | Aurum Rīga
Lietuva |
Finale
Nr | Vieta | W FGHIJ |
Q FGHIJ |
Ch FGHIJ |
J FGHIJ |
Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
159 | 1 | 66566 | 66665 | 66666 | 66666 | 118/72 |
156 | 1 | 65655 | 65555 | 65545 | 65555 | 104/61 |
- (F) Sergejus Jefimenko (Lietuva)
- (G) Justas Bareišis (Lietuva)
- (H) Tadas Romeika (Lietuva)
- (I) Monika Žalaitė (Lietuva)
- (J) Julija Banevičiūtė (Lietuva)
Solo LA (Sa,Cha,Ru,J) - jaunučiai I+II
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
161 | 1 | Erika Aksinavičiūtė | Vilnis Kėdainiai
Lietuva |
162 | 2 | Laura Komarova | Polārzvaigzne
Latvija |
164 | 3 | Saulė Katkutė | Vilnis Kėdainiai
Lietuva |
Finale
Nr | Vieta | S ABCDE |
Ch ABCDE |
R ABCDE |
J ABCDE |
Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
161 | 1 | 56666 | 56666 | 56666 | 66665 | 116/72 |
162 | 2 | 65565 | 66665 | 66566 | 65555 | 111/67 |
164 | 3 | 45555 | 55555 | 55555 | 55565 | 100/60 |
- (A) Aleksandrs Ļatijevs
- (B) Žymantas Kučikas (Lietuva)
- (C) Indrė Kučinskaitė (Lietuva)
- (D) Ingrida Levitaitė (Lietuva)
- (E) Sonata Aleknaitė (Lietuva)
Solo LA (Sa,Cha,Ru,J) - jauniai I+II
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
166 | 1 | Enrika Kanaporiūtė | Vilnis Kėdainiai
Lietuva |
169 | 1 | Akvilė Streckytė | In step Kuršėnai
Lietuva |
167 | 1 | Gabija Eigirdaitė | In step Kuršėnai
Lietuva |
170 | 1 | Dominyka Bajarinaitė | Rolo, Kaunas
Lietuva |
171 | 1 | Lija Brikaitė | Vilnis Klaipėda
Lietuva |
Finale
Nr | Vieta | S FGHIJ |
Ch FGHIJ |
R FGHIJ |
J FGHIJ |
Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
166 | 1 | 56565 | 55665 | 55665 | 55664 | 107/64 |
169 | 1 | 65456 | 65556 | 64454 | 65565 | 103/61 |
167 | 1 | 65653 | 65665 | 54555 | 65455 | 102/63 |
170 | 1 | 65564 | 65455 | 65564 | 65554 | 102/62 |
171 | 1 | 55654 | 55555 | 55664 | 55654 | 101/61 |
- (F) Sergejus Jefimenko (Lietuva)
- (G) Justas Bareišis (Lietuva)
- (H) Tadas Romeika (Lietuva)
- (I) Monika Žalaitė (Lietuva)
- (J) Julija Banevičiūtė (Lietuva)
Jaunučiai I - E4
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
174 | 1 | Benas Kulieša Saulė Pupinytė |
Bonus Jonava
Lietuva |
175 | 2 | Henrikas Laurinaitis Rusnė Raškevičiūtė |
Vilnis Kėdainiai
Lietuva |
173 | 3 | Milius Rinkevičius Rūta Pupinytė |
Bonus Jonava
Lietuva |
50 | 4 | Karolis Kazakevičius Smiltė Kopustaitė |
Bonus Jonava
Lietuva |
Finale
Nr | Vieta | W ABCDE |
Q ABCDE |
Ch ABCDE |
J ABCDE |
---|---|---|---|---|---|
174 | 1 | 11121 | 11111 | 21122 | 22112 |
175 | 2 | 23312 | 22223 | 33211 | 33333 |
173 | 3 | 32234 | 34432 | 12333 | 11221 |
50 | 4 | 44443 | 43344 | 44444 | 44444 |
Nr | Vieta | W | Q | Ch | J | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
174 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 5 |
175 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 9 |
173 | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 10 |
50 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 16 |
W
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|
174 | 1 | 4 | - | - | - |
175 | 2 | 1 | 3 | - | - |
173 | 3 | - | 2 | 4 | - |
50 | 4 | - | - | 1 | 5 |
Q
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|
50 | 4 | - | - | 2 | 5 |
173 | 3 | - | 1 | 3 | - |
174 | 1 | 5 | - | - | - |
175 | 2 | - | 4 | - | - |
Ch
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|
174 | 1 | 2 | 5 | - | - |
175 | 2 | 2 | 3 | - | - |
50 | 4 | - | - | - | 5 |
173 | 3 | 1 | 2 | 5 | - |
J
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|
174 | 2 | 2 | 5 | - | - |
50 | 4 | - | - | - | 5 |
175 | 3 | - | - | 5 | - |
173 | 1 | 3 | - | - | - |
Kopā
Nr | Vieta | W | Q | Ch | J | 1 | 2 | 3 | 4 | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
174 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | - | - | - | - | 5 |
175 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | - | - | - | - | 9 |
173 | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | - | - | - | - | 10 |
50 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | - | - | - | - | 16 |
- (A) Aleksandrs Ļatijevs
- (B) Žymantas Kučikas (Lietuva)
- (C) Indrė Kučinskaitė (Lietuva)
- (D) Ingrida Levitaitė (Lietuva)
- (E) Sonata Aleknaitė (Lietuva)
Jaunučiai II - E4
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
180 | 1 | Benas Kulieša Saulė Pupinytė |
Bonus Jonava
Lietuva |
178 | 2 | Modestas Snieška Gabrielė Meleškaitė |
BONUS Jonava
Lietuva |
179 | 3 | Mantas Liniuchinas Lija Brikaitė |
Vilnis, Klaipėda
Lietuva |
Finale
Nr | Vieta | W FGHIJ |
Q FGHIJ |
Ch FGHIJ |
J FGHIJ |
---|---|---|---|---|---|
180 | 1 | 11131 | 11311 | 11111 | 11111 |
178 | 2 | 22323 | 22132 | 22322 | 23323 |
179 | 3 | 33212 | 33223 | 33233 | 32232 |
Nr | Vieta | W | Q | Ch | J | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
180 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 |
178 | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | 10 |
179 | 3 | 2 | 3 | 3 | 2 | 10 |
W
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
180 | 1 | 4 | - | - |
178 | 3 | - | 3/6 | - |
179 | 2 | 1 | 3/5 | - |
Q
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
180 | 1 | 4 | - | - |
178 | 2 | 1 | 4 | - |
179 | 3 | - | 2 | 5 |
Ch
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
180 | 1 | 5 | - | - |
178 | 2 | - | 4 | - |
179 | 3 | - | 1 | 5 |
J
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
180 | 1 | 5 | - | - |
178 | 3 | - | 2 | 5 |
179 | 2 | - | 3 | - |
Kopā
Nr | Vieta | W | Q | Ch | J | 1 | 2 | 3 | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
180 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | - | - | 4 |
178 | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | - | 2/4 | - | 10 |
179 | 3 | 2 | 3 | 3 | 2 | - | 2/4 | - | 10 |
Noteikumu #11, vieta:2
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
179 | 3 | - | 9 | 20 |
178 | 2 | - | 13 | - |
- (F) Sergejus Jefimenko (Lietuva)
- (G) Justas Bareišis (Lietuva)
- (H) Tadas Romeika (Lietuva)
- (I) Monika Žalaitė (Lietuva)
- (J) Julija Banevičiūtė (Lietuva)
Jauniai I - E4
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
186 | 1 | Kirills Zeļenkovs Laura Komarova |
Polārzvaigzne
Latvija |
178 | 2 | Modestas Snieška Gabrielė Meleškaitė |
Bonus Jonava
Lietuva |
185 | 3 | Justas Kondratavičius Miglė Mickaitė |
Bonus Jonava
Lietuva |
184 | 4 | Ņikita Gromovs Alina Kuzņecova |
Aurum Rīga
Lietuva |
Finale
Nr | Vieta | W ABCDE |
Q ABCDE |
Ch ABCDE |
J ABCDE |
---|---|---|---|---|---|
186 | 1 | 12112 | 11114 | 11343 | 22344 |
178 | 2 | 33231 | 23231 | 42131 | 31122 |
185 | 3 | 44444 | 44442 | 24212 | 13211 |
184 | 4 | 21323 | 32323 | 33424 | 44433 |
Nr | Vieta | W | Q | Ch | J | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
186 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 8 |
178 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 9 |
185 | 3 | 4 | 4 | 1 | 1 | 10 |
184 | 4 | 2 | 3 | 4 | 4 | 13 |
W
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|
186 | 1 | 3 | - | - | - |
178 | 3 | 1 | 2 | 5 | - |
184 | 2 | 1 | 3 | - | - |
185 | 4 | - | - | - | 5 |
Q
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|
178 | 2 | 1 | 3 | - | - |
184 | 3 | - | 2 | 5 | - |
185 | 4 | - | 1 | 1 | 5 |
186 | 1 | 4 | - | - | - |
Ch
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|
178 | 2 | 2 | 3 | - | - |
186 | 3 | 2 | 2 | 4 | - |
185 | 1 | 1 | 4 | - | - |
184 | 4 | - | 1 | 3 | - |
J
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|
186 | 3 | - | 2 | 3 | - |
185 | 1 | 3 | - | - | - |
178 | 2 | 2 | 4 | - | - |
184 | 4 | - | - | 2 | 5 |
Kopā
Nr | Vieta | W | Q | Ch | J | 1 | 2 | 3 | 4 | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
186 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | - | - | - | - | 8 |
178 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | - | - | - | - | 9 |
185 | 3 | 4 | 4 | 1 | 1 | - | - | - | - | 10 |
184 | 4 | 2 | 3 | 4 | 4 | - | - | - | - | 13 |
- (A) Aleksandrs Ļatijevs
- (B) Žymantas Kučikas (Lietuva)
- (C) Indrė Kučinskaitė (Lietuva)
- (D) Ingrida Levitaitė (Lietuva)
- (E) Sonata Aleknaitė (Lietuva)
Šou šokiai - Mini vaikučiai - (iki 7 metų)
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
2 | 1 | šok/ šok baby (Sapnely) | Šokių studija šok/šok, Vilnius
Lietuva |
1 | 2 | Akvaera (Candyman) | Klubas “Akvaera”, Jonava
Lietuva |
Finale
Nr | Vieta | Dance ABCDGHKLE |
---|---|---|
2 | 1 | 211111222 |
1 | 2 | 122222111 |
Nr | Vieta | Dance | Summa |
---|---|---|---|
2 | 1 | 1 | 1 |
1 | 2 | 2 | 2 |
Dance
Nr | Vieta | 1 | 2 |
---|---|---|---|
2 | 1 | 5 | - |
1 | 2 | 4 | 9 |
Kopā
Nr | Vieta | Dance | 1 | 2 | Summa |
---|---|---|---|---|---|
2 | 1 | 1 | - | - | 1 |
1 | 2 | 2 | - | - | 2 |
- (A) Aleksandrs Ļatijevs
- (B) Žymantas Kučikas (Lietuva)
- (C) Indrė Kučinskaitė (Lietuva)
- (D) Ingrida Levitaitė (Lietuva)
- (G) Justas Bareišis (Lietuva)
- (H) Tadas Romeika (Lietuva)
- (K) Giedrius Bubinas (Lietuva)
- (L) Vaida Dargužytė (Lietuva)
- (E) Sonata Aleknaitė (Lietuva)
Gatvės šokiai - Mini vaikučiai - (iki 7 metų)
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
1 | 1 | Boom Kids (MIX) | Vilniaus darželis mokykla SAULUTĖ
Lietuva |
3 | 2 | Mini Basse | Basse, Kaunas
Lietuva |
2 | 3 | Šokių studija "ALTiMA" (THUNDER) | Kėdainiai
Lietuva |
Finale
Nr | Vieta | Dance ABCDGHKLE |
---|---|---|
1 | 1 | 111211111 |
3 | 2 | 223122222 |
2 | 3 | 332333333 |
Nr | Vieta | Dance | Summa |
---|---|---|---|
1 | 1 | 1 | 1 |
3 | 2 | 2 | 2 |
2 | 3 | 3 | 3 |
Dance
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
1 | 1 | 8 | - | - |
2 | 3 | - | 1 | 9 |
3 | 2 | 1 | 8 | - |
Kopā
Nr | Vieta | Dance | 1 | 2 | 3 | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 1 | - | - | - | 1 |
3 | 2 | 2 | - | - | - | 2 |
2 | 3 | 3 | - | - | - | 3 |
- (A) Aleksandrs Ļatijevs
- (B) Žymantas Kučikas (Lietuva)
- (C) Indrė Kučinskaitė (Lietuva)
- (D) Ingrida Levitaitė (Lietuva)
- (G) Justas Bareišis (Lietuva)
- (H) Tadas Romeika (Lietuva)
- (K) Giedrius Bubinas (Lietuva)
- (L) Vaida Dargužytė (Lietuva)
- (E) Sonata Aleknaitė (Lietuva)
Pramoginiai šokiai - Vaikai - (nuo 8-11 metų)
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
1 | 1 | Solo Latino (Latino ritmu) | Vilnis Raseiniai
Lietuva |
2 | 2 | Rilio (Rilio) | Vilnis, Viduklė
Lietuva |
Finale
Nr | Vieta | Dance ABCDGHKLE |
---|---|---|
1 | 1 | 111111111 |
2 | 2 | 222222222 |
Nr | Vieta | Dance | Summa |
---|---|---|---|
1 | 1 | 1 | 1 |
2 | 2 | 2 | 2 |
Dance
Nr | Vieta | 1 | 2 |
---|---|---|---|
1 | 1 | 9 | - |
2 | 2 | - | 9 |
Kopā
Nr | Vieta | Dance | 1 | 2 | Summa |
---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 1 | - | - | 1 |
2 | 2 | 2 | - | - | 2 |
- (A) Aleksandrs Ļatijevs
- (B) Žymantas Kučikas (Lietuva)
- (C) Indrė Kučinskaitė (Lietuva)
- (D) Ingrida Levitaitė (Lietuva)
- (G) Justas Bareišis (Lietuva)
- (H) Tadas Romeika (Lietuva)
- (K) Giedrius Bubinas (Lietuva)
- (L) Vaida Dargužytė (Lietuva)
- (E) Sonata Aleknaitė (Lietuva)
Šou šokiai - Vaikai - (nuo 8-11 metų)
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
2 | 1 | šok/šok children (Ordinary day) | šok/šok šokių studija, Vilnius
Lietuva |
6 | 2 | Happy Kids (Happy) | Vilnis, Kėdainiai
Lietuva |
4 | 3 | Ladies First (Butterflies) | Basse, Kaunas
Lietuva |
5 | 4 | Tauragės kultūros centro šokėjos (Cant stop) | Tauragė
Lietuva |
1 | 5 | Vilnis Gimnastika | Vilnis Kėdainiai
Lietuva |
3 | 6 | Baletas (Gėlyčių šokis) | Šokių studija ,,Vanila'', Kaunas
Lietuva |
Finale
Nr | Vieta | Dance ABCDGHKLE |
---|---|---|
2 | 1 | 122111131 |
6 | 2 | 211242212 |
4 | 3 | 334434323 |
5 | 4 | 546326454 |
1 | 5 | 465653546 |
3 | 6 | 653565665 |
Nr | Vieta | Dance | Summa |
---|---|---|---|
2 | 1 | 1 | 1 |
6 | 2 | 2 | 2 |
4 | 3 | 3 | 3 |
5 | 4 | 4 | 4 |
1 | 5 | 5 | 5 |
3 | 6 | 6 | 6 |
Dance
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | 1 | 6 | - | - | - | - | - |
3 | 6 | - | - | 1 | 1 | 5 | - |
1 | 5 | - | - | 1 | 3 | 6 | - |
4 | 3 | - | 1 | 6 | - | - | - |
5 | 4 | - | 1 | 2 | 5 | - | - |
6 | 2 | 3 | 8 | - | - | - | - |
Kopā
Nr | Vieta | Dance | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | 1 | 1 | - | - | - | - | - | - | 1 |
6 | 2 | 2 | - | - | - | - | - | - | 2 |
4 | 3 | 3 | - | - | - | - | - | - | 3 |
5 | 4 | 4 | - | - | - | - | - | - | 4 |
1 | 5 | 5 | - | - | - | - | - | - | 5 |
3 | 6 | 6 | - | - | - | - | - | - | 6 |
- (A) Aleksandrs Ļatijevs
- (B) Žymantas Kučikas (Lietuva)
- (C) Indrė Kučinskaitė (Lietuva)
- (D) Ingrida Levitaitė (Lietuva)
- (G) Justas Bareišis (Lietuva)
- (H) Tadas Romeika (Lietuva)
- (K) Giedrius Bubinas (Lietuva)
- (L) Vaida Dargužytė (Lietuva)
- (E) Sonata Aleknaitė (Lietuva)
Gatvės šokiai - Vaikai - (nuo 8-11 metų)
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
1 | 1 | Street Stars (Stronger) | Vilnis, Kėdainiai
Lietuva |
Finale
Nr | Vieta | Dance ABCDGHKLE |
---|---|---|
1 | 1 | 111111111 |
Nr | Vieta | Dance | Summa |
---|---|---|---|
1 | 1 | 1 | 1 |
Dance
Nr | Vieta | 1 |
---|---|---|
1 | 1 | 9 |
Kopā
Nr | Vieta | Dance | 1 | Summa |
---|---|---|---|---|
1 | 1 | 1 | - | 1 |
- (A) Aleksandrs Ļatijevs
- (B) Žymantas Kučikas (Lietuva)
- (C) Indrė Kučinskaitė (Lietuva)
- (D) Ingrida Levitaitė (Lietuva)
- (G) Justas Bareišis (Lietuva)
- (H) Tadas Romeika (Lietuva)
- (K) Giedrius Bubinas (Lietuva)
- (L) Vaida Dargužytė (Lietuva)
- (E) Sonata Aleknaitė (Lietuva)
Pramoginiai šokiai - Paaugliai - (nuo 12-15 metų)
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
2 | 1 | Vidukliukės (Mokinukės) | Vilnis, Raseiniai
Lietuva |
1 | 2 | In step (Salsa) | In step Kuršėnai
Lietuva |
Finale
Nr | Vieta | Dance ABCDGHKLE |
---|---|---|
2 | 1 | 111212221 |
1 | 2 | 222121112 |
Nr | Vieta | Dance | Summa |
---|---|---|---|
2 | 1 | 1 | 1 |
1 | 2 | 2 | 2 |
Dance
Nr | Vieta | 1 | 2 |
---|---|---|---|
1 | 2 | 4 | 9 |
2 | 1 | 5 | - |
Kopā
Nr | Vieta | Dance | 1 | 2 | Summa |
---|---|---|---|---|---|
2 | 1 | 1 | - | - | 1 |
1 | 2 | 2 | - | - | 2 |
- (A) Aleksandrs Ļatijevs
- (B) Žymantas Kučikas (Lietuva)
- (C) Indrė Kučinskaitė (Lietuva)
- (D) Ingrida Levitaitė (Lietuva)
- (G) Justas Bareišis (Lietuva)
- (H) Tadas Romeika (Lietuva)
- (K) Giedrius Bubinas (Lietuva)
- (L) Vaida Dargužytė (Lietuva)
- (E) Sonata Aleknaitė (Lietuva)
Šou šokiai - Paaugliai - (nuo 12-15 metų)
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
2 | 1 | šok/šok juniors 1 (Wild) | šok/šok šokių studija, Vilnius
Lietuva |
1 | 2 | Šokių studija "ALTiMA" (MAXY ŠOU) | Kėdainiai
Lietuva |
3 | 3 | Tarailių progimnazijos merginų šokių grupė (Hands clap) | Tauragė
Lietuva |
Finale
Nr | Vieta | Dance ABCDGHKLE |
---|---|---|
2 | 1 | 111111111 |
1 | 2 | 222233332 |
3 | 3 | 333322223 |
Nr | Vieta | Dance | Summa |
---|---|---|---|
2 | 1 | 1 | 1 |
1 | 2 | 2 | 2 |
3 | 3 | 3 | 3 |
Dance
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
2 | 1 | 9 | - | - |
1 | 2 | - | 5 | - |
3 | 3 | - | 4 | 9 |
Kopā
Nr | Vieta | Dance | 1 | 2 | 3 | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
2 | 1 | 1 | - | - | - | 1 |
1 | 2 | 2 | - | - | - | 2 |
3 | 3 | 3 | - | - | - | 3 |
- (A) Aleksandrs Ļatijevs
- (B) Žymantas Kučikas (Lietuva)
- (C) Indrė Kučinskaitė (Lietuva)
- (D) Ingrida Levitaitė (Lietuva)
- (G) Justas Bareišis (Lietuva)
- (H) Tadas Romeika (Lietuva)
- (K) Giedrius Bubinas (Lietuva)
- (L) Vaida Dargužytė (Lietuva)
- (E) Sonata Aleknaitė (Lietuva)
Gatvės šokiai - Paaugliai - (nuo 12-15 metų)
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
1 | 1 | Dance'n beats (Power) | Vilnis, Kėdainiai
Lietuva |
3 | 2 | Euforija team (Tropikilaz) | Euforija, Kaunas
Lietuva |
2 | 3 | Power Crew (Hands Up) | Basse, Kaunas
Lietuva |
Finale
Nr | Vieta | Dance ABCDGHKLE |
---|---|---|
1 | 1 | 112111111 |
3 | 2 | 221223223 |
2 | 3 | 333332332 |
Nr | Vieta | Dance | Summa |
---|---|---|---|
1 | 1 | 1 | 1 |
3 | 2 | 2 | 2 |
2 | 3 | 3 | 3 |
Dance
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
1 | 1 | 8 | - | - |
3 | 2 | 1 | 7 | - |
2 | 3 | - | 2 | 9 |
Kopā
Nr | Vieta | Dance | 1 | 2 | 3 | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 1 | - | - | - | 1 |
3 | 2 | 2 | - | - | - | 2 |
2 | 3 | 3 | - | - | - | 3 |
- (A) Aleksandrs Ļatijevs
- (B) Žymantas Kučikas (Lietuva)
- (C) Indrė Kučinskaitė (Lietuva)
- (D) Ingrida Levitaitė (Lietuva)
- (G) Justas Bareišis (Lietuva)
- (H) Tadas Romeika (Lietuva)
- (K) Giedrius Bubinas (Lietuva)
- (L) Vaida Dargužytė (Lietuva)
- (E) Sonata Aleknaitė (Lietuva)
Pramoginiai šokiai - Jaunimas - (nuo 16 metų)
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
3 | 1 | Solo Latino | Next Step, Raseiniai
Lietuva |
2 | 2 | Latino damos (Pamiršti...) | Vilnis-Kretinga
Lietuva |
1 | 3 | V-grupė (Valsas) | Vilnis, Kėdainiai
Lietuva |
Finale
Nr | Vieta | Dance ABCDGHKLE |
---|---|---|
3 | 1 | 111111111 |
2 | 2 | 222222222 |
1 | 3 | 333333333 |
Nr | Vieta | Dance | Summa |
---|---|---|---|
3 | 1 | 1 | 1 |
2 | 2 | 2 | 2 |
1 | 3 | 3 | 3 |
Dance
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
1 | 3 | - | - | 9 |
2 | 2 | - | 9 | - |
3 | 1 | 9 | - | - |
Kopā
Nr | Vieta | Dance | 1 | 2 | 3 | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
3 | 1 | 1 | - | - | - | 1 |
2 | 2 | 2 | - | - | - | 2 |
1 | 3 | 3 | - | - | - | 3 |
- (A) Aleksandrs Ļatijevs
- (B) Žymantas Kučikas (Lietuva)
- (C) Indrė Kučinskaitė (Lietuva)
- (D) Ingrida Levitaitė (Lietuva)
- (G) Justas Bareišis (Lietuva)
- (H) Tadas Romeika (Lietuva)
- (K) Giedrius Bubinas (Lietuva)
- (L) Vaida Dargužytė (Lietuva)
- (E) Sonata Aleknaitė (Lietuva)
Šou šokiai - Jaunimas - (nuo 16 metų)
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
1 | 1 | Kangoo Jumps Kretinga (Taip gimė žvaigždė) | Vilnis, Kretinga
Lietuva |
Finale
Nr | Vieta | Dance ABCDGHKLE |
---|---|---|
1 | 1 | 111111111 |
Nr | Vieta | Dance | Summa |
---|---|---|---|
1 | 1 | 1 | 1 |
Dance
Nr | Vieta | 1 |
---|---|---|
1 | 1 | 9 |
Kopā
Nr | Vieta | Dance | 1 | Summa |
---|---|---|---|---|
1 | 1 | 1 | - | 1 |
- (A) Aleksandrs Ļatijevs
- (B) Žymantas Kučikas (Lietuva)
- (C) Indrė Kučinskaitė (Lietuva)
- (D) Ingrida Levitaitė (Lietuva)
- (G) Justas Bareišis (Lietuva)
- (H) Tadas Romeika (Lietuva)
- (K) Giedrius Bubinas (Lietuva)
- (L) Vaida Dargužytė (Lietuva)
- (E) Sonata Aleknaitė (Lietuva)