Dalībnieki «Baltic Grand Prix» | Reģistrācija ir slēgta
Hall 2Datums: 13.12.2019.
Organizators: Spektrs
Atbildīgais: Aigars Svars
Vieta: Ķīpsalas IC
13. December (Hall 2)
1 session 9:15
2 session 12:00
3 session 15:00
4. session 18:00 (BALTIC TROPHY) (allowed only for couples from Asia and Caucasus countries, Ukraine, Turkey and Israel)
- Junior I+II (LA) (13)
- Youth + Adult (ST) (6)
5. session 19:30 (BALTIC TROPHY) (allowed only for couples from Asia and Caucasus countries, Ukraine, Turkey and Israel)
- Junior I+II (ST) (11)
- Youth + Adult (LA) (4)
14. December (Hall 2)
1 session 9:00
- Juvenile I E6 (10)
- Juvenile II E6 (34)
- Junior I C Standard (31)
- Junior II C Standard (28)
2 session 13:00
3 session 14:30
4 session 16:30
- Juvenile I Standard 4 dances (15)
- Juvenile II Standard 4 dances (40)
- Junior I Standard (40)
- Junior II Standard (55)
15. December (Hall 2)
1 session 9:15
- Junior II C Latin (27)
- Junior I C Latin (27)
- Junior I D Standard (31)
- Junior II D Standard (11)
- Juvenile I Latin 4 dances (15)
- Juvenile II Latin 4 dances (40)
2 session 13:30
3 session 15:00
4 session 16:45
- Junior I D Latin (30)
- Junior II D Latin (12)
- Junior I Latin (48)
- Junior II Latin (58)
kopā: 1400
Juvenile I E4 (W,Q,Ch,J)
# | Vārds, uzvārds | Klubs | Valsts |
---|---|---|---|
1 | Yaakov Markus / Tagel Man | Sumkin Dance School, Holon | Israel |
2 | Daumantas-Vygantas, Didžiulis / Augustė, Šliažaitė | Promenada | Lithuania |
3 | Matīss Ķincis / Ariana Smilga | Lielupe | Latvia |
4 | Marats Kurbatovs / Paula Kolča | Lielupe | Latvia |
5 | Ričards Zizlāns / Liana Legajeva | Viva | Latvia |
6 | Valters Kotāns / Viktorija Zlotņikova | Viva | Latvia |
7 | Edvards Užulis / Luize Aleksandra Studente | Anitas deju studija | Latvia |
8 | Ivo Čeiss Rutkovskis / Elizabete Podojņika | Daces deju skola | Latvia |
9 | Maksims Ruzanovs / Aleksandra Horošaja | Piruete | Latvia |
10 | Arsenijs Lačinovs / Paula Linde | Estētika | Latvia |
11 | Kajus Balsys / Mantė Tiškutė | Spindulys | Lithuania |
12 | Kristiāns Albiņš / Džesika Morderere | Daces deju skola | Latvia |
13 | Yurii Kryven / Milena Bakhor | Foxtrot | Ukraine |
14 | Orestas Damaševičius / Paulė Naujokaitytė | MJ sportiniu sokiu akademija, Vilnius | Lithuania |
15 | Artjoms Ogromnovs / Annija Olekša | Dūšas Deju skola | Latvia |
16 | Alekss Ābelītis / Ance Krilova | D & D | Latvia |
17 | Kristiāns Reinis Strūbergs / Arina Pavļenko | Tango | Latvia |
18 | Oleksandr Polyvka / Polina Yatsiuk | Foxtrot | Ukraine |
19 | Raffaele Cotticelli / Ieva Sodyte | Klaipėdos Žingsnis | Lithuania |
20 | Ruslans Kravčenko / Aleksija Pavlova | Fokuss | Latvia |
21 | Robert Peik / Rosanna Nurmsalu | Leevi | Estonia |
22 | Artūrs Lucaus / Dženifera Samata | Rihtera deju skola | Latvia |
23 | Nils Lārmanis / Emīlija Jakovļeva | Stars | Latvia |
24 | Ivo Zvaigzne / Vanessa Macāne | Deju studija "7" | Latvia |
25 | Artūrs Karpovičs / Elizabete Laicāne | Ziemeļblāzma | Latvia |
26 | Marks Duboviks / Milāna Kriščuna | Lesto | Latvia |
27 | Reinis Vītols / Estere Šēle | Darja Dance Studio | Latvia |
28 | Aleksejs Ščerbakovs / Vladislava Grigaļčuka | Darja Dance Studio | Latvia |
29 | Gustavs Jaunsleinis / Danija Kalita | Darja Dance Studio | Latvia |