Rezultāti

2023. - 2024. gadi

Datums Notikums Organizators Atbildīgais Vieta
25.Feb 2024 Zaharņova deju skola Oļegs Zaharņovs "Vienības nams" koncertzāle, Rīgas iela 22a, Daugavpils
17.Feb 2024 ETSÜ ETSÜ Sõle Spordikeskus, Sõle 40a, 10317 Tallinn
3.Feb 2024 Dance Team Royal Eve Aunver Rae Kultuurikeskus, Jüri, Aruküla tee 9
27.Jan 2024 ETSÜ ETSÜ Audentese Spordikool, Tondi 84/1, 11316 Tallinn
27.Jan 2024
Latvijas čempionāts 10d Kauss Championship
Kausi: Jun II E6, Jun I E4, B I E4
Viva, LSDF Ilona Kalniņa Rēzeknes koncertzāle "Gors", Pils iela 4, Rēzekne, Latvia
20.Jan 2024 RV Studio Viola Abramova-Mailīte, Rihards Mailītis Rīgas Teikas vidusskola, Aizkraukles iela 14, Rīga, Latvia
17.Dec 2023 Spektrs Aigars Svars Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsala, Ķīpsalas 8, Rīga, Latvia
16.Dec 2023 Spektrs Aigars Svars Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsala, Ķīpsalas 8, Rīga, Latvia
15.Dec 2023 Spektrs Aigars Svars Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsala, Ķīpsalas 8, Rīga, Latvia
10.Dec 2023
Rīgas Ziema 2023 Kauss
Latvijas Kauss:
Jaunieši/Pieaugušie CBA ST, LA, Jun I E6, B II E4
Mirada Kirils Oševerovs-Alenovičs Rīgas 15. v-skola, Visvalža 9, Rīga, Latvija
2.Dec 2023
Dzintarlāsīte 2023 Kauss
Latvijas Kauss:
Jun II/Jaunieši D ST, LA, Jun I E4, B E6
Aura Daiga Čabovska Latviešu BN, Rožu laukums 5/6, Liepāja, Latvija
26.Nov 2023
Tallinn Open 2023
WDSF, NEC
Leevi, ETSÜ Eve End Kalevi Spordihall, Juhkentali 12, Tallinn
25.Nov 2023
Tallinn Open 2023
WDSF, NEC
Leevi, ETSÜ Eve End Kalevi Spordihall, Juhkentali 12, Tallinn
24.Nov 2023
Tallinn Open 2023
WDSF, NEC
Leevi, ETSÜ Eve End Kalevi Spordihall, Juhkentali 12, Tallinn
12.Nov 2023
Rīgas Kauss 2023 Kauss
Latvijas Kauss:
Jaunieši CB ST, LA, Jun II C ST, LA
Mirada Kirils Oševerovs-Alenovičs Rīgas 15. v-skola, Visvalža 9, Rīga, Latvia
5.Nov 2023 Spektrs, Stars Aigars Svars, Loreta Vainovska BA Turība, Graudu iela 68, Rīga, Latvija
4.Nov 2023
Ziemas Akordi 2023 Kauss
Latvijas Kauss:
Jaunieši/Pieaugušie CBA ST, LA, Jun I D, B E6, B I E4
Spektrs, Stars Aigars Svars, Loreta Vainovska KP Ziemeļblāzma, Ziemeļblāzmas 36, Rīga, Latvija
4.-5.Nov 2023 DC eMotion, EDSU Juri Kagan, Margarita Goldin Lohkva Spordihoone, Lohkva, 62207 Tartu maakond, Estonia
29.Oct 2023 Zaharņova deju skola Oļegs Zaharņovs Līvānu novada kultūras centrs, Rīgas iela 105, Līvāni
28.Oct 2023 Mario Mario Končevskis ATTA CENTRE, Krasta iela 60, Rīga. Latvija
21.Oct 2023 RV Studio Viola Abramova-Mailīte, Rihards Mailītis Teikas vsk., Aizkraukles iela 14, Rīga, Latvija
14.Oct 2023 DC Danceland, EDSU Kristina Tarmet Saku Valla Spordikeskus, Tallinna mnt 10, Saku, 75501 Harju maakond, Estonia
7.Oct 2023 Aura Daiga Čabovska Liepājas Latviešu Biedrības nams, Rožu laukums 5/6, Liepāja, Latvia
1.Oct 2023 Mario Mario Končevskis ATTA CENTRE, Krasta iela 60, Rīga, Latvia
30.Sep 2023 Mario Mario Končevskis ATTA CENTRE, Krasta iela 60, Rīga, Latvia
24.Sep 2023 LSDF, Spektrs Aigars Svars, Loreta Vainovska KP Ziemeļblāzma, Ziemeļblāzmas 36, Rīga, Latvia
23.Sep 2023 LSDF, Spektrs Aigars Svars, Loreta Vainovska KP Ziemeļblāzma, Ziemeļblāzmas 36, Rīga, Latvia

2022. - 2023. gadi

Datums Notikums Organizators Atbildīgais Vieta
3.Jun 2023 RV Studio Silvija Abramova Hanzas v-sk sporta hallē, Grostonas iela 5, Rīga
21.May 2023 Mario Mario Končevskis O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola, Skrindu 1, Rīga
20.May 2023 DC Respect, EDSU Kaisa Oja-Mehine, Marko Mehine Lähte spordihall, Õpetaja tn 7, Lähte alevik
14.May 2023 Rihtera deju skola, Alaudo Ligita Rihtere, Santa Garda, Kristaps Cīrulis Jaunmārupes pamatskola, Mazcenu aleja 4a, Jaunmārupe
13.May 2023 Rihtera deju skola, Alaudo Ligita Rihtere, Santa Garda, Kristaps Cīrulis Jaunmārupes pamatskola, Mazcenu aleja 4a, Jaunmārupe
30.Apr 2023 Dzintarkrasts, Elfs Valērijs Nazadze, Vitālijs Sidaravičus Rīgas 34. v-skola
29.Apr 2023 RV Studio Viola Abramova-Mailīte, Rihards Mailītis Rīgas Teikas vidusskola, Aizkraukles iela 14, Rīga
23.Apr 2023 Spektrs, Stars Aigars Svars, Loreta Vainovska Semarah Hotel Lielupe, Bulduru pr. 64/68, Jūrmala
22.Apr 2023 Spektrs, Stars Aigars Svars, Loreta Vainovska Semarah Hotel Lielupe, Bulduru pr. 64/68, Jūrmala
8.Apr 2023 Eesti Tantsuspordi Ühendus ETSÜ RING Spordikeskus, Õismäe Tee 130
2.Apr 2023 Mirada Kirils Oševerovs-Alenovičs Rīgas 15. vidusskola, Visvalža 9, Rīga
1.Apr 2023 Aura Daiga Čabovska Latviešu BN, Liepāja
25.Mar 2023 Mario Mario Končevskis Rīga, Latvija
18.Mar 2023 Steps Svetlana Seņkova-Anciferova Ludzas KN, Stacijas 41, Ludza
11.Mar 2023 LSDF, Spektrs Aigars Svars Rīga, Latvija
4.Mar 2023 Mirada Aleksandrs Guļko Rīga, Latvija
25.Feb 2023 Zaharņova deju skola Oļegs Zaharņovs Daugavpils, Latvija
28.Jan 2023 Viva, LSDF Ilona Kalniņa Rēzekne, Latvia
21.Jan 2023 RV Studio Viola Abramova-Mailīte Rīga, Latvija
18.Dec 2022 RV Studio Silvija Abramova Rīga, Latvija
10.Dec 2022
Rīgas Ziema 2022 Kauss
Jaunieši/Pieaugušie CBA ST, LA, Jun I E4
Mirada Kirils Oševerovs-Alenovičs Rīga, Latvija
3.Dec 2022
Dzintarlāsīte 2022 Kauss
Jaunieši CB ST, LA, Jaunieši/Pieaugušie E6D ST, LA
Aura Daiga Čabovska Liepāja, Latvia
27.Nov 2022 Leevi Eve End Kalevi Spordihall, Juhkentali 12, Tallin, Estonia
26.Nov 2022 Leevi Eve End Kalevi Spordihall, Juhkentali 12, Tallin, Estonia
13.Nov 2022 Mirada Kirils Oševerovs-Alenovičs Rīgas 15. v-skola, Visvalža 9, Rīga
6.Nov 2022 Spektrs, Stars Aigars Svars, Loreta Vainovska KP "Ziemeļblāzma", Ziemeļblāzmas 36, Rīga
5.Nov 2022 Spektrs, Stars Aigars Svars, Loreta Vainovska KP "Ziemeļblāzma", Ziemeļblāzmas 36, Rīga
30.Oct 2022 Oļegs Zaharņovs Zaharņova deju skola Daugavpils Olimpiskais Centrs, Stadiona 1, Daugavpils
29.Oct 2022 SDK Mario Mario Končevskis O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola, Skrindu 1, Rīga
23.Oct 2022 Spektrs, Stars Aigars Svars, Loreta Vainovska Biznesa augstskolā TURĪBA, Graudu iela 68, Rīga
15.Oct 2022 RV Studio Viola Abramova-Mailīte Hanzas v-skola, Grostonas iela 5, Rīga
8.Oct 2022 Aura Daiga Čabovska Latviešu BN, Rožu laukums 5/6, Liepāja
2.Oct 2022 Spektrs, Stars Aigars Svars,Loreta Vainovska Ķīpsalas IC, Ķīpsalas 8, Rīga, Latvia
1.Oct 2022 Spektrs, Stars Aigars Svars,Loreta Vainovska Ķīpsalas IC, Ķīpsalas 8, Rīga, Latvia
30.Sep 2022 Spektrs, Stars Aigars Svars,Loreta Vainovska Ķīpsalas IC, Ķīpsalas 8, Rīga, Latvia
25.Sep 2022 Mario Mario Končevskis BJSC 'Daugavas Sporta Nams', Kr.Barona 107, Rīga
24.Sep 2022 SDK Mario Mario Končevskis BJSC "Daugavas Sporta Nams", Krišjāņa Barona 107, Rīga
11.Sep 2022 Spektrs, Stars Aigars Svars, Loreta Vainovska KP 'Ziemeļblāzma', Ziemeļblāzmas 36, Rīga, Latvia
10.Sep 2022 Spektrs, Stars Aigars Svars, Loreta Vainovska KP 'Ziemeļblāzma', Ziemeļblāzmas 36, Rīga
4.Sep 2022 Amber Jūrmala Jeļena Samuilova Semarah park hotel LIELUPE, Bulduru pr. 64/68, Jūrmala
3.Sep 2022 Aura Daiga Čabovska Liepājas Latviešu BN, Rožu laukums 5/6, Liepāja
28.Aug 2022 Mirada Aleksandrs Guļko KP 'Ziemeļblāzma', Ziemeļblāzmas 36, Rīga, Latvia

2021. - 2022. gadi

Datums Notikums Organizators Atbildīgais Vieta
5.Jun 2022 Spektrs, Stars Aigars Svars, Loreta Vainovska BA Turība, Graudu iela 68, Rīga, Latvia
4.Jun 2022 TK eMotion, TK Respect Lähte Spordihall, Õpetaja tn7, Lähte alevik, Tartumaa
29.May 2022 Spektrs, Stars Aigars Svars, Loreta Vainovska Biznesa augstskolā TURĪBA, Graudu iela 68, Rīga, Latvia
28.May 2022 Spektrs, Stars Aigars Svars, Loreta Vainovska Biznesa augstskolā TURĪBA, Graudu iela 68, Rīga, Latvia
14.May 2022 RV Studio Silvija Abramova Hanzas v-skola, Grostonas iela 5, Rīga, Latvia
7.May 2022
Mirada kauss
LK - Jaunieši CB ST,LA, Jun I D
Mirada Aleksandrs Guļko Rīgas 15.v-skola, Visvalža 9, Rīga, Latvia
30.Apr 2022 RV Studio Rihards Mailītis Rīgas Hanzas v-skola, Grostonas iela 5, Rīga, Latvia
9.Apr 2022 Mario Mario Končevskis Sākumskola, Attekas 16, Ādaži, Latvia
3.Apr 2022 Mirada Kirils Oševerovs-Alenovičs 15.v-skola, Visvalža 9, Rīga, Latvia
2.Apr 2022 Aura Daiga Čabovska Liepājas Latviešu biedrības nams, Rožu laukums 5/6, Liepāja
26.Mar 2022 Mario Mario Končevskis O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas sporta hallē
5.Mar 2022 Mirada Aleksandrs Guļko 15.v-skola, Visvalža 9, Rīga, Latvia
11.Dec 2021 Spektrs, Stars Aigars Svars, Loreta Vainovska KP Ziemeļblāzma, Ziemeļblāzmas 36, Rīga, Latvia
9.Oct 2021 Aura Daiga Čabovska Latviešu biedrības nams, Rožu laukums 5/6, Liepāja, Latvia
2.Oct 2021 Spektrs, Stars Aigars Svars, Loreta Vainovska Semarah Hotel Lielupe, Bulduru pr. 64/68, Jūrmala, Latvia
26.Sep 2021 Spektrs, Stars Aigars Svars, Loreta Vainovska BA Turība, Graudu iela 68, Rīga, Latvia
25.Sep 2021 Mario Mario Končevskis Rīgas Hanzas v-skola, Grostonas iela 5, Rīga, Latvia
18.Sep 2021 RV Studio Silvija Abramova Rīgas Hanzas v-skola, Grostonas iela 5, Rīga, Latvia
12.Sep 2021 Mario Mario Končevskis Ādažu sākumskola, Attekas 16, Ādaži, Latvia
4.Sep 2021 Aura Daiga Čabovska Latviešu BN, Rožu laukums 5/6, Liepāja, Latvia
13.Aug 2021 Spektrs Aigars Svars Ķīpsalas halle, Ķīpsalas 8, Rīga, Latvia
18.Jul 2021 LSDF, Mirada Kirils Oševerovs-Alenovičs Rojas brīvdabas estrāde, Jūras 10, Roja, Latvia

2020. - 2021. gadi

Datums Notikums Organizators Atbildīgais Vieta
3.Oct 2020 Spektrs, Stars Aigars Svars, Loreta Vainovska BA Turība, Graudu iela 68, Rīga
26.Sep 2020 Mario Mario Končevskis Hanzas v-skola, Grostonas iela 5, Rīga

2019. - 2020. gadi

Datums Notikums Organizators Atbildīgais Vieta
7.Mar 2020 Steps Svetlana Seņkova-Anciferova Ludzas TN
29.Feb 2020 Dance4U Svetlana Vitolinya, Ojārs Bācis Augstskola «Turība», Graudu iela 68
22.Feb 2020 Mirada Aleksandrs Guļko Rigas 15. vidusskola, Visvalža 9 Rīga
1.Feb 2020 Spektrs, Stars Aigars Svars, Loreta Vainovska BA Turība
25.Jan 2020 RV Studio Rihards Mailītis Hanzas v-skola
11.Jan 2020 Mario Marika Kalēja Rīga, Grostonas iela 5
15.Dec 2019 Spektrs Aigars Svars Ķīpsalas IC
14.Dec 2019 Spektrs Aigars Svars Ķīpsalas IC
13.Dec 2019 Spektrs Aigars Svars Ķīpsalas IC
8.Dec 2019
Rīgas Ziema Kauss Reitings
Reitings: Jun I LA, B ST, Sen ST
Kauss: Jun II D ST, Jun I E4
Mirada Kirils Oševerovs-Alenovičs Rīgas 15. v-skola
1.Dec 2019 Karpynės g. 2, Gabšių k., Raseinių r.
23.Nov 2019 Andra DS Andris Miķelsons Madlienas KN
10.Nov 2019
Novadu kauss
SPORTA DEJU SACENSĪBAS ĀRPUS RĪGAS SDK
Spektrs Aigars Svars BA "Turība", Graudu iela 68, Rīga
9.Nov 2019
Ziemas akordi Kauss Reitings
Reitings: Jun I ST, B LA, Sen LA
Kauss: Jun II C ST, B II E4, B I E4
Spektrs Aigars Svars BA "Turība", Graudu iela 68, Rīga

2018. - 2019. gadi

Datums Notikums Organizators Atbildīgais Vieta
19.May 2019
Jaunmārupe 2019 Kauss Reitings
Reitings St & La
Juniori I E6 Latvijas Kauss
LSDF Ligita Rihtere, Kristaps Cīrulis, Santa Garda–Lodiņa Jaunmārupes pamatskolā, Mazcenu alejā 4a
4.May 2019
Pavasara Ritmos Kauss
Kauss: Jun I E4
RV Studio Rihards un Viola Mailiši Hanzas vidusskola, Grostonas iela 5
28.Apr 2019 Šokių Klubas Vilnis, Kėdainių rajono savivaldybė Kedainiu Arenoje, J. Basanaviciaus g. 1A
13.Apr 2019 Spektrs, Stars Aigars Svars, Loreta Vainovska SemaraH Hotel Lielupe, Jūrmala
7.Apr 2019
Rīgas Pavasaris Kauss
Kauss: Jaunieši CB La , Jun I D
Mirada Kirils Oševerovs-Alenovičs Rīgas 15, v-skola
30.Mar 2019 RV Studio Silvija Abramova Hanzas v-skola
2.Mar 2019
Pavasara kauss 2019
Deju skate bērnudārzu un sākumskolu pulciņu dalībniekiem. Ikgadējās Iesācēju un kvalifikācijas grupu sacensības.
Dance4U, ORO Svetlana Vitolinya, Ojārs Bācis Rīgas Kultūru vidusskola, Ganību dambis 7, LV-1045, Rīga
23.Feb 2019
Mirada Kauss Kauss
Kauss: Jun II D St, Bērni E6
Mirada Aleksandrs Guļko Rīgas 15. v-skola, Visvalža 9, Rīga
2.Feb 2019
Rīgas atklātās meistarsacīkstes Kauss
Kauss: Jaunieši CB LA, Jun II C LA, Jun II D LA
Spektrs Aigars Svars Rīgā, Graudu iela 68, Biznesa augstskolā "Turība"
26.Jan 2019 RV Studio Rihards Mailītis Rīgas Hanzas v-skola
16.Dec 2018 Spektrs Aigars Svars Ķīpsalas IC
15.Dec 2018 Spektrs Aigars Svars Ķīpsalas IC
9.Dec 2018
Rīgas ziema Kauss Reitings
Reitings: Jun I LA , Bērni ST, Seniori LA
Kauss: Jaunieši CB ST, Jun II D ST, B I E4
Mirada Kirils Oševerovs-Alenovičs Rīgas 15.v-skola
25.Nov 2018 Andra DS Andris Miķelsons Madlienas KN
10.Nov 2018 Spektrs Aigars Svars BA Turība, Graudu ielā 68, Rīga
29.Sep 2018
Mārtiņrožu laiks Kauss
Kauss: Jun II D ST, Jun II C LA, Jun I D, B II E4
Mario Mario Končevskis Skrindu 1, Rīga

2017. - 2018. gadi

Datums Notikums Organizators Atbildīgais Vieta
4.May 2018 RV Studio Rihards un Viola Mailiši Hanzas vidusskola, Rīga, Grostonas iela 5
28.Apr 2018 DK "Aurum" & SDK "Polārzvaigzne" Gatis Sevels & Aleksandrs Ļatijevs Rīgas 89. v-sk., Rīga, Hipokrāta iela 27
22.Apr 2018 Andra deju skola Andris Miķelsons Madlienas kultūras nams
21.Apr 2018
Baltic Rising Stars Kauss
Kauss: Jun II D La
Spektrs, Stars Aigars Svars, Loreta Vainovska SemaraH Hotel Lielupe, Jūrmala, Bulduru prosp. 64/68
15.Apr 2018
Rīgas Pavasaris 2018 Kauss
Kauss: Jaunieši CB La
Mirada Kirils Oševerovs-Alenovičs Rīgas 15. v-skola
8.Apr 2018
Dīvas kauss 2018 Kauss
Kauss: Jun II C La, B E6
Dīva Jolanta Straume Valmiera, Valmieras kultūras centrā, Rīgas lielā 10
17.Mar 2018 RV Studio Silvija Abramova Hanzas vidusskola, Grostonas iela 5
10.Mar 2018 Magic Dance Studio Jeļena Samuilova Bellevue Park Hotel, Slokas iela 1, Riga
3.Mar 2018
Pavasara kauss 2018
Ikgadējās pavasara sacensības un deju skate iesācējiem, meitenēm un sporta deju grupām.
Dance4U, ORO Svetlana Vitolinya, Ojārs Bācis Rīgas Hanzas vidusskola, Grostonas iela 5, Rīga
24.Feb 2018
SDK Mirada Kauss Kauss
Kauss: B E6
Mirada Aleksandrs Guļko Rīgas 15, v-skola
13.Jan 2018 DK "Aurum" & SDK "Polārzvaigzne" Gatis Sevels, Aleksandrs Ļatijevs Rīgas 89. v-sk.Hipokrāta iela 27
17.Dec 2017
Baltic Grand Prix
Iesācēji, Hobby (Balkonā)
Spektrs Aigars Svars Ķīpsalas halle
16.Dec 2017
Baltic Grand Prix
Skate, Meiteņu solo, Iesācēji (Balkonā)
Spektrs Aigars Svars Ķīpsalas halle
10.Dec 2017
Rīgas ziema Kauss
Kauss: Jaunieši CB ST, Juniori II D ST, Bērni II E4
Mirada Kirils Oševerovs-Alenovičs Rīgas 15.v-skola
26.Nov 2017
Ziema 2017 Kauss
Elfs 2017
Kauss: Juniori II C ST, Juniori I E6 , Juniori I D
Elfs Vitālijs Sidaravičus BA Turība
19.Nov 2017 Andra DS Andris Miķelsons Madliena KN
11.Nov 2017 RV Studio Rihards Mailītis un Viola Abramova-Mailīte Kultūru vidusskolas sporta halle, Ganību dambis 7, Rīga
11.Nov 2017
Meistara kauss
Meistarsacīkstes
RV Studio un LSDF Rihards Mailītis un Viola Abramova-Mailīte Kultūru vidusskolas sporta halle, Ganību dambis 7, Rīga

2016. - 2017. gadi

Datums Notikums Organizators Atbildīgais Vieta
7.May 2017
Pavasara ritmos Kauss
Kauss: Pieaug. CBA ST, Bērni II E4
RV Studio Rihards Mailītis BA "Turība", Graudu iela 68, Rīga
1.May 2017 Spektrs, Stars Aigars Svars, Loreta Vainovska IC Ķīpsalā
30.Apr 2017
Baltic Rising Stars
30.04.2017
Spektrs, Stars Aigars Svars, Loreta Vainovska Ķīpsalas starptautiskais izstāžu centrs
29.Apr 2017
Baltic Rising Stars
Skate un Iesācēji
Spektrs, Stars Aigars Svars, Loreta Vainovska Ķīpsalas starptautiskais izstāžu centrs
25.Mar 2017 Magic Dance Studio Jeļena Samuilova Bellevue Park Hotel, Slokas iela 1, Riga
18.Mar 2017 RV Studio Silvija Abramova b/a “Turība”, Graudu iela 68
4.Mar 2017
Pavasara kauss 2017 Kauss
Kauss: Juniori I E4, Bērni I E4, Juniori I D
Dance4U, ORO Svetlana Vītoliņa, Ojārs Bācis Teikas vidusskola, Aizkraukles iela 14, Rīga
22.Jan 2017 RV Studio Rihards Mailītis BA "Turība", Graudu iela 68, Rīga
14.Jan 2017 DK "Aurum" & SDK "Polārzvaigzne" Gatis Sevels & Aleksandrs Ļatijevs Mežciemā, Rīgas 89. v-sk.Hipokrāta iela 27
18.Dec 2016 Spektrs Aigars Svars IC Ķīpsalā
17.Dec 2016
Baltic Grand Prix (Iesācēji)
Solo, Skate, Iesācēji
Spektrs Aigars Svars IC Ķīpsalā
26.Nov 2016 DK "Aurum" & SDK "Polārzvaigzne" Gatis Sevels & Aleksandrs Ļatijevs Mežciemā, Rīgas 89. v-sk. Hipokrāta iela 27.
20.Nov 2016 Andra DS Andris Miķelsons Madlienas Kultūras namā, Ogres Novadā
13.Nov 2016 RV Studio Rihards un Viola Mailīši Elektronikas un datorzinātņu institūts, Dzērbenes iela 14
12.Nov 2016
Baltijas Zvaigznītes 2016 Reitings
Reitings LA
Kauss: Pieaug.CB LA, jaun.CB LA, Jun II C LA
RV Studio Rihards un Viola Mailīši b/a "Turība", Graudu iela 68

2015. - 2016. gadi

Datums Notikums Organizators Atbildīgais Vieta
14.May 2016 DS "RV Studio" Viola un Rihards Mailīši Rīgā, Graudu ielā 68, Biznesa augstskolā "Turība"
7.May 2016 DK ”Aurum” & SDK ”Polārzvaigzne” Gatis Sevels, Aleksandrs Ļatijevs Rīga, Mežciemā, Rīgas 89. v-sk.Hipokrāta iela 27
24.Apr 2016 Stars, Spektrs Loreta Vainovska, Aigars Svars Ķīpsalas starptautiskais izstāžu centrs, Ķīpsalas 8, Rīga
23.Apr 2016 Stars, Spektrs Loreta Vainovska, Aigars Svars Ķīpsalas starptautiskais izstāžu centrs, Ķīpsalas 8, Rīga
5.Mar 2016 Sporta un deju centrs "Viktorija" Ilzīte un Viktors Abramovi Rīgā, Klijānu ielā 4
23.Jan 2016 DS "RV Studio" Viola un Rihards Mailīši Rīga, Klijānu ielā 4
16.Jan 2016 DK "Aurum" & SDK "Polārzvaigzne" Gatis Sevels & Aleksandrs Ļatijevs Mežciemā, Rīgas 89. v-sk.Hipokrāta iela 27.
20.Dec 2015 Spektrs Aigars Svars Ķīpsalas starptautiskais izstāžu centrs
19.Dec 2015 Spektrs Aigars Svars Ķīpsalas starptautiskais izstāžu centrs
18.Dec 2015 Spektrs Aigars Svars Ķīpsalas starptautiskais izstāžu centrs
28.Nov 2015 Andra DS Andris Miķelsons Ķeguma komercnovirziena vidusskolā, Skolas ielā 10
21.Nov 2015 DK ”Aurum” & SDK ”Polārzvaigzne” Gatis Sevels, Aleksandrs Ļatijevs Rīga, Mežciemā, Rīgas 89. v-sk.Hipokrāta iela 27
8.Nov 2015 Sporta Un Deju Centrs "Viktorija" Ilzīte un Viktors Abramovi BA "Turība", Graudu iela 68, Rīga

2014. - 2015. gadi

Datums Notikums Organizators Atbildīgais Vieta
16.May 2015 DS "RV Studio" Viola un Rihards Mailīši Rīgas Kultūru vidusskolas sporta zālē, Ganību dambis 7
25.Apr 2015 DK ”Aurum” & SDK ”Polārzvaigzne” Gatis Sevels, Aleksandrs Ļatijevs Rīga, Mežciemā, Rīgas 89. v-sk.Hipokrāta iela 27
15.Mar 2015 Sporta un deju centrs "Viktorija" Ilzīte un Viktors Abramovi Rīgā, Graudu ielā 68, Biznesa augstskolā "Turība"
1.Mar 2015 Sporta un deju centrs "Viktorija" Ilzīte un Viktors Abramovi Rīgā, Graudu ielā 68, Biznesa augstskolā "Turība"
11.Jan 2015 DK ”Aurum” & SDK ”Polārzvaigzne” Gatis Sevels, Aleksandrs Ļatijevs Rīga, Mežciemā, Rīgas 89. v-sk.Hipokrāta iela 27