Rezultāti «Baltic Grand Prix (Beginners, Adults, Seniors)»

Beginners, Adults, Seniors
Datums: 18.12.2016.
Organizators: Spektrs
Atbildīgais: Aigars Svars
Vieta: IC Ķīpsalā

1. programm (beginners)

2. programm (beginners)

3. programm (beginners)

4. programm (E,D class)

Iesācēji 2008.dz.g. un jaun. - 1.-2.līm.

Numurs Vieta Vārds,uzvārds Klubs
12 1 Eimantas Eirošius
Saulė Turčinskaitė
Žingsnis
(Lithuania)
31 1 Timurs Maksimovs
Viktorija Bortkeviča
Dūšas deju skola
(Latvia)
6 1 Gusts Dzintars
Valērija Jonava
Aura
(Latvia)
11 1 Neimantas Bieliauskas
Austėja Endriejauskytė
Žingsnis
(Lithuania)
30 1 Lukas Janavicius
Goda Jureleviciute
Zingsnis Lithuania
(Lithuania)
3 1 Julius Ronkaitis
Barbara Masiulyte
Žingsnis
(Lithuania)
14 1 Uladzislau Nichyparuk
Hanna Aziarouskaya

(Latvia)
10 1 Leo Serbzinskis
Paula Paparde-Stamere
Daugava
(Latvia)
2 1 Grantas Petrauskas
Saulė Vaitkevičiūtė
Žingsnis
(Lithuania)
7 1 Dainis Verbickis
Elza Korsiete
D & D
(Latvia)
18 1 Ralfs Gruntmanis
Evelīna Griķīte
Aura
(Latvia)
23 1 Nojus Čirvinskas
Emilija Vėbraitė
Šypsena
(Lithuania)
24 1 Kristians Melbārdis
Katrīna Suhecka
Estētika
(Latvia)
5 2 Joris Makarevičius
Ariana Austytė
Žingsnis
(Lithuania)
13 2 Kirils Ameļčanka
Marija Jefanova
Daugava
(Latvia)
34 2 Edmunds Bergmanis
Laura Vataša
Daugava
(Latvia)
25 2 Kristiāns Sams
Viktorija Šilkina
Estētika
(Latvia)
9 2 Roberts Meikšāns
Polina Matosova
Lielupe
(Latvia)
15 2 Ričards Pētersons
Marta Hansone
Deju studija
(Latvia)
1 2 Maksims Namikins
Veronika Pivcaikina
Vērdiņš
(Latvia)
17 2 Herberts Piļāns
Sofija Savina
Škutāna DS
(Latvia)
20 2 Patrikas Slonskis
Augustė Dijokaitė
Šypsena
(Lithuania)
16 2 Kārlis Gustavs Osipovs
Alīna Zanosija
Rihtera deju skola
(Latvia)
27 2 Artūrs Dandēns
Ketija Osokina
Lielupe
(Latvia)
21 3 Aleksandrs Gorodiļins
Darja Ņemšilova
Esperanza
(Latvia)
32 3 Kristers Ansulis
Sintija Zepa
Vērdiņš
(Latvia)
19 3 Karolis Slonskis
Tija Steponavičiūtė
Šypsena
(Lithuania)
36 3 Jānis Līviņš
Madara Krūmiņa
Rihtera deju skola
(Latvia)
26 3 Stefans Marcinkevičs
Alisa Kareva
Magic Dance Studio
(Latvia)
33 3 Rimas Lukoševičius
Karolina Karpiūtė
Šypsena
(Lithuania)
4 3 Dominiks Jakuševskis
Laura Krišjāne

(Latvia)
28 3 Ilja Krisins
Brianna Svedberga
Aurum
(Latvia)
29 3 Ilja Krisins
Jekaterina Paščenko
Aurum
(Latvia)
38 3 Kristofers Kaktiņš
Katrīna Birzniece Biržāne
Tango
(Latvia)
37 3 Rihards Purmalis
Anastasija Ščolupa
Lielupe
(Latvia)
8 3 Raivo Upeniks
Beāte Binovska
Deju studija
(Latvia)
35 3 Raivis Veips
Viktorija Cvetkova
Lielupe
(Latvia)
* - Vitālijs Sidaravičus
* - Dmitrijs Morderers
* - Anna Baholdina
* - Oksana Šalajeva-Kraine
* - Silvija Abramova