Rezultāti «Baltic Grand Prix (Beginners, Adults, Seniors)»

Beginners, Adults, Seniors
Datums: 18.12.2016.
Organizators: Spektrs
Atbildīgais: Aigars Svars
Vieta: IC Ķīpsalā

1. programm (beginners)

2. programm (beginners)

3. programm (beginners)

4. programm (E,D class)

Iesācēji 2008.dz.g. un jaun. - 2.-3.līm.

Numurs Vieta Vārds,uzvārds Klubs
30 1 Kajus Astrauskas
Kamilė Tkačenko
Žingsnis
(Lithuania)
26 1 Ņikita Žerenovskis
Nikola Marta Dambīte
Daugava
(Latvia)
45 1 Gabrielius Pečiulis
Perla Adomavičiūtė
Žingsnis
(Lithuania)
18 1 Neimantas Bieliauskas
Austėja Endriejauskytė
Žingsnis
(Lithuania)
23 1 Emilijus Broneika
Neda Mockutė
Žingsnis
(Lithuania)
31 1 Dovydas Tamošauskas
Ugnė Vedeikytė
Žingsnis
(Lithuania)
36 1 Otto Viļums
Luīza Lešinska
Deju studija
(Latvia)
24 1 Romans Bogdanovs
Marija Karolina Kiriļuka
Daugava
(Latvia)
43 1 Mārcis Sakne
Anna Rjabova
Lielupe
(Latvia)
28 1 Ždans Petruņa
Sofja Ivanova
Dancers
(Latvia)
25 2 Eimantas Eirošius
Saulė Turčinskaitė
Žingsnis
(Lithuania)
39 2 Ričards Gaigals
Beāte Torčinska
Daugava
(Latvia)
13 2 Deniss Proščenko
Marta Teicāne
Viva
(Latvia)
20 2 Marats Kočegarovs
Paula Tamane
Zīle
(Latvia)
34 2 Aringas Šliapnikovas
Vėja Beniušytė
Šypsena
(Lithuania)
40 2 Marks Morozkovs
Rūta Stafecka
Reveranss
(Latvia)
42 2 Kristians Melbārdis
Katrīna Suhecka
Estētika
(Latvia)
46 2 Roberts Trokša
Paula Burve
Dance4U
(Latvia)
14 3 Marts Arikāns
Marta Marija Mackevica
Vērdiņš
(Latvia)
17 2 Konstantīns Rate
Aleksandra Spriņģe
Olaine
(Latvia)
47 2 Ąžuolas Šveikauskas
Eva Remeikaitė
Šypsena
(Lithuania)
33 3 Lukas Janavicius
Goda Jureleviciute
Zingsnis Lithuania
(Lithuania)
38 3 Andrejs Zvonkovs
Milana Ingačova
Daugava
(Latvia)
12 2 Roberts Dorbe
Eleonora Brice
Lielupe
(Latvia)
15 3 Joris Makarevičius
Ariana Austytė
Žingsnis
(Lithuania)
32 3 Savēlijs Boroviks
Darja Švecova
Aurum
(Latvia)
48 3 Julius Ronkaitis
Barbora Masiulyte
Žingsnis
(Lithuania)
19 3 Grantas Petrauskas
Saulė Vaitkevičiūtė
Žingsnis
(Lithuania)
27 3 Ivo Buliņš
Marta Voitišķe
Alaudo
(Latvia)
22 3 Daniels Prikuls
Laura Elizabete Karčevska
Viva
(Latvia)
37 3 Matīss Zeimanis
Adria Skoromko
Golda
(Latvia)
41 3 Edgars Ļaudanskis
Elīza Krista Avotiņa
Golda
(Latvia)
35 3 Rūdolfs Brūns
Ksenija Nikola Bitāne
Sara
(Latvia)
16 3 Rico-Maarjus Leppik
Jessica Johanson
Dc Leevi
(Estonia)
21 3 Roberts Šabāns
Paula Amanda Buša
Reveranss
(Latvia)
29 3 Artūrs Bikovens
Diāna Auziņa
Rihtera deju skola
(Latvia)
44 3 Artūrs Bikovens
Anna Švidko
Rihtera deju skola
(Latvia)
* - Vitālijs Sidaravičus
* - Dmitrijs Morderers
* - Oksana Šalajeva-Kraine
* - Daiga Čabovska
* - Silvija Abramova