Datums | 18.12.2016. |
---|---|
Vieta | Izstāžu centrs Ķīpsala, Ķīpsalas ielā 8, Rīgā |
Organizators | DC Spektrs |
Atbildīgais | Aigars Svars |
Galvenais tiesnesis | Aleksandrs Guļko |
Tiesneši |
(A)
Vitālijs Sidaravičus
(B)
Dmitrijs Morderers
(C)
Anna Baholdina
(D)
Oksana Šalajeva-Kraine
(E)
Daiga Čabovska
(F)
Silvija Abramova
|
Informators | Ilmārs Ozols
|
Mūzika | Ainars Kārkliņš
|
Sekretāri | Andris Rudaks
|
Iesācēji 2010.dz.g. un jaun. - 1.-2.līm.
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
32 | 1 | Tamirlans Vilčiņskis Mirabella Rudusāne |
Rēzekne
Latvija |
22 | 1 | Alekss Ābelītis Ance Krilova |
Latvija |
37 | 1 | Daniils Isajevs Aļona Ivanova |
Anitas deju studija
Latvija |
38 | 2 | Aleksejs Haritonovs Alika Urušadze |
Elfs
Latvija |
36 | 2 | Normens Krilkovs Agnese Laurina |
Anitas deju studija
Latvija |
31 | 2 | Aleksejs Verbenko Arina Jankovska |
Anitas deju studija
Latvija |
35 | 2 | Ralfs Petrovičs Eleonora Marta Rullere |
Estētika
Latvija |
34 | 3 | Ivo Zvaigzne Monta Cimbala |
Deju studija
Latvija |
33 | 3 | Ivo Zvaigzne Vanessa Macāne |
Deju studija "7"
Latvija |
39 | 3 | Marats Kurbatolvs Paula Kolča |
Lielupe
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | W BCDEF |
Ch BCDEF |
Summa |
---|---|---|---|---|
32 | 1 | 66656 | 66645 | 56/35 |
22 | 1 | 66566 | 56565 | 56/34 |
37 | 1 | 66565 | 66565 | 56/34 |
38 | 2 | 66555 | 66565 | 55/33 |
36 | 2 | 55555 | 65565 | 52/31 |
31 | 2 | 55455 | 56556 | 51/31 |
35 | 2 | 55465 | 55555 | 50/30 |
34 | 3 | 55454 | 55554 | 47/29 |
33 | 3 | 55444 | 56454 | 46/27 |
39 | 3 | 46544 | 44433 | 41/24 |
- (B) Dmitrijs Morderers
- (C) Anna Baholdina
- (D) Oksana Šalajeva-Kraine
- (E) Daiga Čabovska
- (F) Silvija Abramova
Iesācēji 2008.dz.g. un jaun. - 1.-2.līm.
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
12 | 1 | Eimantas Eirošius Saulė Turčinskaitė |
Žingsnis
Lietuva |
31 | 1 | Timurs Maksimovs Viktorija Bortkeviča |
Dūšas deju skola
Latvija |
6 | 1 | Gusts Dzintars Valērija Jonava |
Aura
Latvija |
11 | 1 | Neimantas Bieliauskas Austėja Endriejauskytė |
Žingsnis
Lietuva |
30 | 1 | Lukas Janavicius Goda Jureleviciute |
Zingsnis Lithuania
Lietuva |
14 | 1 | Uladzislau Nichyparuk Hanna Aziarouskaya |
Latvija |
3 | 1 | Julius Ronkaitis Barbara Masiulyte |
Žingsnis
Lietuva |
10 | 1 | Leo Serbzinskis Paula Paparde-Stamere |
Daugava
Latvija |
2 | 1 | Grantas Petrauskas Saulė Vaitkevičiūtė |
Žingsnis
Lietuva |
7 | 1 | Dainis Verbickis Elza Korsiete |
D & D
Latvija |
18 | 1 | Ralfs Gruntmanis Evelīna Griķīte |
Aura
Latvija |
23 | 1 | Nojus Čirvinskas Emilija Vėbraitė |
Šypsena
Lietuva |
24 | 1 | Kristians Melbārdis Katrīna Suhecka |
Estētika
Latvija |
5 | 2 | Joris Makarevičius Ariana Austytė |
Žingsnis
Lietuva |
13 | 2 | Kirils Ameļčanka Marija Jefanova |
Daugava
Latvija |
25 | 2 | Kristiāns Sams Viktorija Šilkina |
Estētika
Latvija |
34 | 2 | Edmunds Bergmanis Laura Vataša |
Daugava
Latvija |
9 | 2 | Roberts Meikšāns Polina Matosova |
Lielupe
Latvija |
15 | 2 | Ričards Pētersons Marta Hansone |
Deju studija
Latvija |
1 | 2 | Maksims Namikins Veronika Pivcaikina |
Vērdiņš
Latvija |
16 | 2 | Kārlis Gustavs Osipovs Alīna Zanosija |
Rihtera deju skola
Latvija |
17 | 2 | Herberts Piļāns Sofija Savina |
Škutāna DS
Latvija |
20 | 2 | Patrikas Slonskis Augustė Dijokaitė |
Šypsena
Lietuva |
27 | 2 | Artūrs Dandēns Ketija Osokina |
Lielupe
Latvija |
21 | 3 | Aleksandrs Gorodiļins Darja Ņemšilova |
Esperanza
Latvija |
32 | 3 | Kristers Ansulis Sintija Zepa |
Vērdiņš
Latvija |
19 | 3 | Karolis Slonskis Tija Steponavičiūtė |
Šypsena
Lietuva |
36 | 3 | Jānis Līviņš Madara Krūmiņa |
Rihtera deju skola
Latvija |
4 | 3 | Dominiks Jakuševskis Laura Krišjāne |
Latvija |
26 | 3 | Stefans Marcinkevičs Alisa Kareva |
Magic Dance Studio
Latvija |
33 | 3 | Rimas Lukoševičius Karolina Karpiūtė |
Šypsena
Lietuva |
28 | 3 | Ilja Krisins Brianna Svedberga |
Aurum
Latvija |
29 | 3 | Ilja Krisins Jekaterina Paščenko |
Aurum
Latvija |
38 | 3 | Kristofers Kaktiņš Katrīna Birzniece Biržāne |
Tango
Latvija |
37 | 3 | Rihards Purmalis Anastasija Ščolupa |
Lielupe
Latvija |
35 | 3 | Raivis Veips Viktorija Cvetkova |
Lielupe
Latvija |
8 | 3 | Raivo Upeniks Beāte Binovska |
Deju studija
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | W ABCDF |
Ch ABCDF |
J ABCDF |
Summa |
---|---|---|---|---|---|
12 | 1 | 65666 | 66666 | 66666 | 89/54 |
31 | 1 | 66665 | 66666 | 66664 | 87/54 |
6 | 1 | 66656 | 65656 | 66666 | 87/53 |
11 | 1 | 65666 | 55665 | 55666 | 84/51 |
30 | 1 | 65666 | 65566 | 55555 | 82/50 |
14 | 1 | 66654 | 65656 | 65654 | 81/50 |
3 | 1 | 65656 | 65655 | 65655 | 82/49 |
10 | 1 | 66655 | 65665 | 55564 | 81/49 |
2 | 1 | 66654 | 65655 | 65654 | 80/49 |
7 | 1 | 66454 | 66554 | 66665 | 80/49 |
18 | 1 | 65655 | 66654 | 65654 | 80/49 |
23 | 1 | 55654 | 66645 | 65656 | 80/49 |
24 | 1 | 56654 | 66654 | 55664 | 79/49 |
5 | 2 | 56656 | 55655 | 55555 | 79/47 |
13 | 2 | 66656 | 55655 | 54654 | 79/47 |
25 | 2 | 55656 | 56654 | 55554 | 77/47 |
34 | 2 | 55655 | 55655 | 56654 | 78/46 |
9 | 2 | 65655 | 65555 | 55554 | 77/46 |
15 | 2 | 55566 | 65555 | 55554 | 77/46 |
1 | 2 | 65545 | 55545 | 55656 | 76/46 |
16 | 2 | 65554 | 65554 | 65653 | 75/46 |
17 | 2 | 55654 | 55654 | 55655 | 76/45 |
20 | 2 | 65555 | 55654 | 55654 | 76/45 |
27 | 2 | 55544 | 55546 | 45656 | 74/45 |
21 | 3 | 55544 | 55645 | 55655 | 74/44 |
32 | 3 | 65454 | 65554 | 55654 | 74/44 |
19 | 3 | 56554 | 55554 | 55544 | 72/44 |
36 | 3 | 55554 | 65454 | 55444 | 70/42 |
4 | 3 | 55545 | 55454 | 55443 | 68/42 |
26 | 3 | 45644 | 55643 | 55644 | 70/41 |
33 | 3 | 55555 | 64654 | 43453 | 69/41 |
28 | 3 | 44454 | 55554 | 55444 | 67/40 |
29 | 3 | 54455 | 55444 | 54444 | 66/39 |
38 | 3 | 55444 | 55444 | 55444 | 66/39 |
37 | 3 | 55444 | 55454 | 45443 | 65/39 |
35 | 3 | 55444 | 55544 | 44443 | 64/39 |
8 | 3 | 54444 | 55544 | 54444 | 65/38 |
- (A) Vitālijs Sidaravičus
- (B) Dmitrijs Morderers
- (C) Anna Baholdina
- (D) Oksana Šalajeva-Kraine
- (F) Silvija Abramova
Iesācēji 2009.dz.g. un jaun. - 1.-2.līm.
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
33 | 1 | Neimantas Bieliauskas Austėja Endriejauskytė |
Žingsnis
Lietuva |
34 | 1 | Romans Bogdanovs Marija Karolina Kiriļuka |
Daugava
Latvija |
32 | 1 | Grantas Petrauskas Saulė Vaitkevičiūtė |
Žingsnis
Lietuva |
42 | 1 | Marģers Kristers Kātiņš Kate Bobriševa |
Aura
Latvija |
45 | 1 | Dainis Verbickis Elza Korsiete |
Latvija |
50 | 1 | Kristers Ansulis Sintija Zepa |
Vērdiņš
Latvija |
52 | 1 | Edmunds Bergmanis Laura Vataša |
Daugava
Latvija |
36 | 1 | Emīls Stūrmanis Kerija Agra Ancīte |
Lielupe
Latvija |
44 | 1 | Dmitrijs Urbanovičs Darja Rivare |
Elfs
Latvija |
35 | 1 | Roberts Šabāns Paula Amanda Buša |
Reveranss
Latvija |
48 | 1 | Dastins Kazlausks Gabriela Garda |
Rihtera deju skola
Latvija |
54 | 2 | Kirils Ameļčanka Marija Jefanova |
Daugava
Latvija |
49 | 2 | Vladimirs Jegorovs Anna Škavronska |
Elfs
Latvija |
40 | 2 | Daniils Isajevs Aļona Ivanova |
Anitas deju studija
Latvija |
53 | 2 | Roberts Vergazovs Elizabete Barlote |
Rihtera deju skola
Latvija |
37 | 2 | Normens Krilkovs Agnese Laurina |
Anitas deju studija
Latvija |
39 | 2 | Tamirlans Vilčiņskis Mirabella Rudusāne |
Rēzekne
Latvija |
55 | 2 | Maksims Namikins Veronika Pivcaikina |
Vērdiņš
Latvija |
31 | 3 | Ralfs Etkins Luīze Elizabete Ābiķe |
Deju studija "7"
Latvija |
41 | 3 | Jānis Līviņš Elza Grundule |
Rihtera deju skola
Latvija |
43 | 3 | Gustavs Līdums Aurēlija Upena |
Dūšas Deju skola
Latvija |
46 | 3 | Mārtiņš Līviņš Henriete Priedīte |
Rihtera deju skola
Latvija |
47 | 3 | Mārtiņš Līviņš Sintija Beijere |
Rihtera deju skola
Latvija |
56 | 3 | Roberts Vergazovs Aija Jaudzema |
Rihtera deju skola
Latvija |
51 | 3 | Aleksejs Verbenko Arina Jankovska |
Anitas deju studija
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | W ACBEF |
Ch ACBEF |
J ACBEF |
Summa |
---|---|---|---|---|---|
33 | 1 | 66666 | 66664 | 66666 | 88/54 |
34 | 1 | 56665 | 66666 | 66666 | 88/53 |
32 | 1 | 66566 | 66564 | 66666 | 86/53 |
42 | 1 | 56566 | 56565 | 55564 | 80/48 |
45 | 1 | 55654 | 56645 | 56654 | 77/47 |
50 | 1 | 45565 | 56565 | 46564 | 77/46 |
52 | 1 | 56554 | 66555 | 55555 | 77/46 |
36 | 1 | 56645 | 65655 | 45554 | 76/46 |
44 | 1 | 66546 | 65445 | 64564 | 76/46 |
35 | 1 | 56565 | 45555 | 55554 | 75/46 |
48 | 1 | 55554 | 66554 | 55554 | 74/46 |
54 | 2 | 46554 | 56565 | 46554 | 75/44 |
49 | 2 | 64545 | 65544 | 65564 | 74/44 |
40 | 2 | 55544 | 56545 | 65554 | 73/44 |
53 | 2 | 65554 | 56554 | 46544 | 73/43 |
37 | 2 | 55544 | 56554 | 46554 | 72/43 |
39 | 2 | 56545 | 46544 | 46545 | 72/42 |
55 | 2 | 54544 | 56544 | 56644 | 71/42 |
31 | 3 | 54544 | 55555 | 45544 | 69/41 |
41 | 3 | 45544 | 55544 | 45543 | 66/40 |
43 | 3 | 55544 | 54544 | 45444 | 66/39 |
46 | 3 | 45544 | 55444 | 55434 | 65/39 |
47 | 3 | 44554 | 44544 | 54544 | 65/38 |
56 | 3 | 44544 | 54554 | 44533 | 63/37 |
51 | 3 | 44544 | 45544 | 45433 | 62/36 |
- (A) Vitālijs Sidaravičus
- (C) Anna Baholdina
- (B) Dmitrijs Morderers
- (E) Daiga Čabovska
- (F) Silvija Abramova
Iesācēji 2008.dz.g. un jaun. - 2.-3.līm.
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
30 | 1 | Kajus Astrauskas Kamilė Tkačenko |
Žingsnis
Lietuva |
26 | 1 | Ņikita Žerenovskis Nikola Marta Dambīte |
Daugava
Latvija |
45 | 1 | Gabrielius Pečiulis Perla Adomavičiūtė |
Žingsnis
Lietuva |
18 | 1 | Neimantas Bieliauskas Austėja Endriejauskytė |
Žingsnis
Lietuva |
23 | 1 | Emilijus Broneika Neda Mockutė |
Žingsnis
Lietuva |
31 | 1 | Dovydas Tamošauskas Ugnė Vedeikytė |
Žingsnis
Lietuva |
36 | 1 | Otto Viļums Luīza Lešinska |
Deju studija
Latvija |
24 | 1 | Romans Bogdanovs Marija Karolina Kiriļuka |
Daugava
Latvija |
43 | 1 | Mārcis Sakne Anna Rjabova |
Lielupe
Latvija |
28 | 1 | Ždans Petruņa Sofja Ivanova |
Dancers
Latvija |
25 | 2 | Eimantas Eirošius Saulė Turčinskaitė |
Žingsnis
Lietuva |
13 | 2 | Deniss Proščenko Marta Teicāne |
Viva
Latvija |
20 | 2 | Marats Kočegarovs Paula Tamane |
Zīle
Latvija |
12 | 2 | Roberts Dorbe Eleonora Brice |
Lielupe
Latvija |
39 | 2 | Ričards Gaigals Beāte Torčinska |
Daugava
Latvija |
34 | 2 | Aringas Šliapnikovas Vėja Beniušytė |
Šypsena
Lietuva |
40 | 2 | Marks Morozkovs Rūta Stafecka |
Reveranss
Latvija |
42 | 2 | Kristians Melbārdis Katrīna Suhecka |
Estētika
Latvija |
46 | 2 | Roberts Trokša Paula Burve |
Dance4U
Latvija |
17 | 2 | Konstantīns Rate Aleksandra Spriņģe |
Olaine
Latvija |
47 | 2 | Ąžuolas Šveikauskas Eva Remeikaitė |
Šypsena
Lietuva |
14 | 3 | Marts Arikāns Marta Marija Mackevica |
Vērdiņš
Latvija |
33 | 3 | Lukas Janavicius Goda Jureleviciute |
Zingsnis Lithuania
Lietuva |
38 | 3 | Andrejs Zvonkovs Milana Ingačova |
Daugava
Latvija |
15 | 3 | Joris Makarevičius Ariana Austytė |
Žingsnis
Lietuva |
32 | 3 | Savēlijs Boroviks Darja Švecova |
Aurum
Latvija |
48 | 3 | Julius Ronkaitis Barbora Masiulyte |
Žingsnis
Lietuva |
19 | 3 | Grantas Petrauskas Saulė Vaitkevičiūtė |
Žingsnis
Lietuva |
27 | 3 | Ivo Buliņš Marta Voitišķe |
Alaudo
Latvija |
22 | 3 | Daniels Prikuls Laura Elizabete Karčevska |
Viva
Latvija |
37 | 3 | Matīss Zeimanis Adria Skoromko |
Golda
Latvija |
41 | 3 | Edgars Ļaudanskis Elīza Krista Avotiņa |
Golda
Latvija |
35 | 3 | Rūdolfs Brūns Ksenija Nikola Bitāne |
Sara
Latvija |
21 | 3 | Roberts Šabāns Paula Amanda Buša |
Reveranss
Latvija |
16 | 3 | Rico-Maarjus Leppik Jessica Johanson |
Dc Leevi
Igaunija |
29 | 3 | Artūrs Bikovens Diāna Auziņa |
Rihtera deju skola
Latvija |
44 | 3 | Artūrs Bikovens Anna Švidko |
Rihtera deju skola
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | W ABDEF |
Q ABDEF |
Ch ABDEF |
J ABDEF |
Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
30 | 1 | 65666 | 66665 | 65666 | 66664 | 115/72 |
26 | 1 | 65666 | 65666 | 56666 | 65665 | 115/71 |
45 | 1 | 56666 | 56665 | 56666 | 56666 | 115/71 |
18 | 1 | 65666 | 55664 | 55665 | 66666 | 112/68 |
23 | 1 | 66665 | 66664 | 65564 | 65655 | 110/68 |
31 | 1 | 66566 | 55564 | 66665 | 66554 | 109/67 |
36 | 1 | 66545 | 66556 | 66554 | 66556 | 108/66 |
24 | 1 | 66455 | 66554 | 66566 | 64555 | 106/65 |
43 | 1 | 56565 | 56566 | 66555 | 55554 | 106/64 |
28 | 1 | 56655 | 65664 | 65554 | 65554 | 104/63 |
25 | 2 | 55555 | 56554 | 55564 | 56654 | 101/61 |
13 | 2 | 65554 | 55554 | 66555 | 55545 | 100/61 |
20 | 2 | 66565 | 55555 | 55544 | 55554 | 100/61 |
12 | 2 | 55654 | 56664 | 55554 | 55543 | 98/61 |
39 | 2 | 66565 | 56544 | 56556 | 55444 | 101/60 |
34 | 2 | 66544 | 56555 | 65554 | 55554 | 100/60 |
40 | 2 | 54555 | 56544 | 56545 | 56565 | 100/60 |
42 | 2 | 55555 | 65564 | 56554 | 56544 | 100/60 |
46 | 2 | 55456 | 56554 | 65554 | 55555 | 100/60 |
17 | 2 | 55554 | 55544 | 56555 | 66554 | 99/60 |
47 | 2 | 55545 | 55444 | 65556 | 56564 | 99/60 |
14 | 3 | 56555 | 66544 | 55555 | 65544 | 100/59 |
33 | 3 | 55554 | 56555 | 65554 | 65544 | 99/59 |
38 | 3 | 65554 | 55544 | 56555 | 55564 | 99/59 |
15 | 3 | 55544 | 55554 | 65555 | 66544 | 98/59 |
32 | 3 | 66544 | 66555 | 56544 | 55543 | 98/59 |
48 | 3 | 65545 | 55454 | 65544 | 66544 | 97/58 |
19 | 3 | 65456 | 55453 | 55444 | 64554 | 94/57 |
27 | 3 | 44555 | 55544 | 55554 | 55644 | 94/57 |
22 | 3 | 55555 | 55543 | 55544 | 55544 | 93/57 |
37 | 3 | 55443 | 55554 | 55544 | 56544 | 92/56 |
41 | 3 | 45445 | 55444 | 46564 | 45554 | 92/55 |
35 | 3 | 45444 | 45444 | 56554 | 56554 | 92/54 |
21 | 3 | 55454 | 55444 | 55443 | 55543 | 88/54 |
16 | 3 | 55444 | 65443 | 65543 | 65443 | 89/53 |
29 | 3 | 55544 | 55444 | 55444 | 54433 | 86/51 |
44 | 3 | 55444 | 53444 | 54444 | 44433 | 81/48 |
- (A) Vitālijs Sidaravičus
- (B) Dmitrijs Morderers
- (D) Oksana Šalajeva-Kraine
- (E) Daiga Čabovska
- (F) Silvija Abramova
Iesācēji 2007.dz.g. un jaun. - 2.-3.līm.
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
13 | 1 | Gabrielius Pečiulis Perla Adomavičiūtė |
Žingsnis
Lietuva |
10 | 1 | Dovydas Tamošauskas Ugnė Vedeikytė |
Žingsnis
Lietuva |
21 | 1 | Kajus Astrauskas Kamilė Tkačenko |
Žingsnis
Lietuva |
3 | 1 | Markuss Šterns Lelde Priede |
Aura
Latvija |
15 | 1 | Emilijus Broneika Neda Mockutė |
Žingsnis
Lietuva |
14 | 1 | Deniss Šilovskis Oļesja Pustoselova |
Alaudo
Latvija |
22 | 1 | Roberts Trokša Paula Burve |
Dance4U
Latvija |
8 | 1 | Tautvydas Švambaris Austėja Dainiūtė |
Šypsena
Lietuva |
18 | 1 | Daniels Semjonovs Anna Olsena |
Dūšas Deju skola
Latvija |
12 | 2 | Marts Arikāns Keita Caice |
Vērdiņš
Latvija |
23 | 2 | Ričards Gaigals Beāte Torčinska |
Daugava
Latvija |
7 | 2 | Emīls Roze Lote Baimanova |
Lielupe
Latvija |
4 | 2 | Svens Kalniņš Evianna Majore |
Estētika
Latvija |
1 | 2 | Artjoms Ļedeņovs Estere Anna Sileniece |
Aura
Latvija |
16 | 2 | Grigorijs Gaiduks Sofija Maceika |
Aurum
Latvija |
6 | 3 | Hugo Zīlnieks Eleonora Priedīte |
Rihtera deju skola
Latvija |
11 | 3 | Toms Mirķis Laura Sermola |
Stars
Latvija |
20 | 3 | Ričards Niedrītis Jekaterina Šolohova |
Tango
Latvija |
2 | 3 | Meinardas Gapšys Rusnė Jagminaitė |
Šypsena
Lietuva |
9 | 3 | Rico-Maarjus Leppik Jessica Johanson |
Dc Leevi
Igaunija |
17 | 3 | Rūdolfs Brūns Ksenija Nikola Bitāne |
Sara
Latvija |
19 | 3 | Patriks Niedrītis Milena Harlamova |
Tango
Latvija |
5 | 3 | Dāniels Četrons Milana Brinova |
Olaine
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | W ACDEF |
Q ACDEF |
Ch ACDEF |
J ACDEF |
Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
13 | 1 | 56666 | 66666 | 56666 | 66665 | 117/72 |
10 | 1 | 66656 | 66655 | 66666 | 66653 | 113/70 |
21 | 1 | 66665 | 66656 | 66656 | 56653 | 112/70 |
3 | 1 | 66566 | 66666 | 65566 | 54566 | 113/69 |
15 | 1 | 56665 | 66554 | 55566 | 66555 | 108/65 |
14 | 1 | 65454 | 55565 | 66564 | 66666 | 107/64 |
22 | 1 | 66554 | 66554 | 56654 | 66545 | 104/64 |
8 | 1 | 65554 | 66564 | 65654 | 65554 | 103/63 |
18 | 1 | 65565 | 55554 | 66545 | 66554 | 103/63 |
12 | 2 | 55545 | 45544 | 56555 | 56665 | 100/60 |
23 | 2 | 65555 | 54554 | 65554 | 65555 | 100/59 |
7 | 2 | 55665 | 65555 | 55544 | 55544 | 99/59 |
4 | 2 | 56565 | 66554 | 56554 | 55433 | 98/59 |
1 | 2 | 64564 | 64464 | 65544 | 64464 | 97/57 |
16 | 2 | 54544 | 54554 | 55544 | 65554 | 93/56 |
6 | 3 | 65544 | 65444 | 64554 | 65544 | 95/55 |
11 | 3 | 54544 | 54544 | 55554 | 55544 | 91/55 |
20 | 3 | 54454 | 54545 | 54554 | 55454 | 91/55 |
2 | 3 | 65444 | 64455 | 55443 | 54543 | 89/53 |
9 | 3 | 56445 | 55434 | 55444 | 55443 | 88/53 |
17 | 3 | 54444 | 54443 | 55544 | 44444 | 84/50 |
19 | 3 | 44444 | 54544 | 55543 | 44433 | 82/50 |
5 | 3 | 44443 | 55443 | 54544 | 44443 | 81/50 |
- (A) Vitālijs Sidaravičus
- (C) Anna Baholdina
- (D) Oksana Šalajeva-Kraine
- (E) Daiga Čabovska
- (F) Silvija Abramova
Iesācēji 2006.dz.g. un jaun. - 2.-3.līm.
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
67 | 1 | Emilis Riepšas Gabija Morkūnaitė |
Žingsnis
Lietuva |
69 | 1 | Daniils Grigorjevs Viktorija Mickeviča |
Aurum
Latvija |
65 | 1 | Kristiāns Pūce Elizabete Dziedātāja |
RV Studio
Latvija |
63 | 1 | Rolands Mulers Adriāna Zinere |
Viva
Latvija |
70 | 2 | Gustavs Klints Karīna Keita Bormane |
Stars
Latvija |
64 | 2 | Arnas Briedis Adelė Jonaitytė |
Šypsena
Lietuva |
66 | 2 | Aleksandrs Jurženkovs Daniela Lešinska |
Estētika
Latvija |
68 | 3 | Artēmijs Skvorcēvičs Amanda Priedniece |
Lielupe
Latvija |
62 | 3 | Adriāns Sisojevs Elīna Pedkovica |
Lielupe
Latvija |
71 | 3 | Rihards Kraševskis Diāna Freija |
Edelveiss
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | W ABCDE |
Q ABCDE |
Ch ABCDE |
J ABCDE |
Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
67 | 1 | 66566 | 55566 | 65666 | 66666 | 115/70 |
69 | 1 | 66655 | 56566 | 56665 | 56665 | 112/68 |
65 | 1 | 65655 | 65654 | 66655 | 65655 | 108/65 |
63 | 1 | 56655 | 66655 | 65555 | 55555 | 106/63 |
70 | 2 | 65654 | 65554 | 56655 | 55654 | 103/62 |
64 | 2 | 56444 | 66554 | 66655 | 56555 | 103/61 |
66 | 2 | 65555 | 54445 | 56655 | 56655 | 102/60 |
68 | 3 | 55544 | 65555 | 55554 | 55444 | 95/57 |
62 | 3 | 55554 | 65544 | 55544 | 55444 | 93/56 |
71 | 3 | 55444 | 55444 | 55545 | 55554 | 92/56 |
- (A) Vitālijs Sidaravičus
- (B) Dmitrijs Morderers
- (C) Anna Baholdina
- (D) Oksana Šalajeva-Kraine
- (E) Daiga Čabovska
Iesācēji 2005.dz.g. un jaun. - 3.līm.
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
15 | 1 | Emilis Riepšas Gabija Morkūnaitė |
Žingsnis
Lietuva |
12 | 2 | Alimbek Nurken Katrin Popenkova |
(Kazahstan) |
13 | 2 | Hugo Henrijs Kaminskis Krista Lapiņa |
Edelveiss
Latvija |
14 | 3 | Rustams Štālbergs Margarita Parfena |
Dance4U
Latvija |
16 | 3 | Artemijs Marševskis Evelina Raudive |
Flamenko
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | W ABCDE |
Q ABCDE |
Ch ABCDE |
J ABCDE |
Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
15 | 1 | 66666 | 66666 | 55666 | 66666 | 118/71 |
12 | 2 | 66655 | 66655 | 56656 | 65455 | 109/66 |
13 | 2 | 55455 | 65454 | 55555 | 66655 | 101/61 |
14 | 3 | 56554 | 65454 | 55554 | 65455 | 98/59 |
16 | 3 | 65454 | 65455 | 55454 | 65454 | 96/57 |
- (A) Vitālijs Sidaravičus
- (B) Dmitrijs Morderers
- (C) Anna Baholdina
- (D) Oksana Šalajeva-Kraine
- (E) Daiga Čabovska
Iesācēji 2003.dz.g. un jaun. - 3.līm.
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
12 | 1 | Aleksandrs Timoščuks Marta Celmiņa |
Dūšas Deju skola
Latvija |
15 | 2 | Ermīns Niks Bankovskis Valērija Mihoļaškina |
Edelveiss
Latvija |
13 | 2 | Viktors Savčenko Laura Sevčūna |
Olaine
Latvija |
14 | 3 | Sergejs Bečs Viviāna Vintra Veinberga |
Anitas deju studija
Latvija |
16 | 3 | Jānis Orlovs Evelīna Aļehno |
Edelveiss
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | W ABCDF |
Q ABCDF |
Ch ABCDF |
J ABCDF |
Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
12 | 1 | 56554 | 66564 | 66665 | 66663 | 108/68 |
15 | 2 | 55555 | 65454 | 66553 | 66654 | 101/62 |
13 | 2 | 65466 | 55556 | 55454 | 55445 | 99/60 |
14 | 3 | 66655 | 65554 | 55555 | 54444 | 99/59 |
16 | 3 | 55454 | 55454 | 65445 | 65554 | 95/57 |
- (A) Vitālijs Sidaravičus
- (B) Dmitrijs Morderers
- (C) Anna Baholdina
- (D) Oksana Šalajeva-Kraine
- (F) Silvija Abramova
Adult E - ST
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
51 | 1 | Jānis Ažēns Kristīne Sidraba-Zīlīte |
Lielupe
Latvija |
48 | 2 | Kaspars Ļubinskis Anna Ļubinska |
Lielupe
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | W ABCDE |
T ABCDE |
Q ABCDE |
---|---|---|---|---|
51 | 1 | 11122 | 11112 | 11122 |
48 | 2 | 22211 | 22221 | 22211 |
Nr | Vieta | W | T | Q | Summa |
---|---|---|---|---|---|
51 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 |
48 | 2 | 2 | 2 | 2 | 6 |
W
Nr | Vieta | 1 | 2 |
---|---|---|---|
48 | 2 | 2 | 5 |
51 | 1 | 3 | - |
T
Nr | Vieta | 1 | 2 |
---|---|---|---|
51 | 1 | 4 | - |
48 | 2 | 1 | 5 |
Q
Nr | Vieta | 1 | 2 |
---|---|---|---|
48 | 2 | 2 | 5 |
51 | 1 | 3 | - |
Kopā
Nr | Vieta | W | T | Q | 1 | 2 | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|
51 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | - | 3 |
48 | 2 | 2 | 2 | 2 | - | - | 6 |
- (A) Vitālijs Sidaravičus
- (B) Dmitrijs Morderers
- (C) Anna Baholdina
- (D) Oksana Šalajeva-Kraine
- (E) Daiga Čabovska
Adult E - LA
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
38 | 1 | Linaras Beniušis Olga Beniušienė |
Šypsena
Lietuva |
48 | 2 | Kaspars Ļubinskis Anna Ļubinska |
Lielupe
Latvija |
51 | 3 | Jānis Ažēns Kristīne Sidraba-Zīlīte |
Lielupe
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | Ch ABDEF |
R ABDEF |
J ABDEF |
---|---|---|---|---|
38 | 1 | 11111 | 11111 | 11122 |
48 | 2 | 32322 | 22222 | 22211 |
51 | 3 | 23233 | 33333 | 33333 |
Nr | Vieta | Ch | R | J | Summa |
---|---|---|---|---|---|
38 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 |
48 | 2 | 2 | 2 | 2 | 6 |
51 | 3 | 3 | 3 | 3 | 9 |
Ch
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
38 | 1 | 5 | - | - |
48 | 2 | - | 3 | - |
51 | 3 | - | 2 | 5 |
R
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
48 | 2 | - | 5 | - |
51 | 3 | - | - | 5 |
38 | 1 | 5 | - | - |
J
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
51 | 3 | - | - | 5 |
38 | 1 | 3 | - | - |
48 | 2 | 2 | 5 | - |
Kopā
Nr | Vieta | Ch | R | J | 1 | 2 | 3 | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
38 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | - | - | 3 |
48 | 2 | 2 | 2 | 2 | - | - | - | 6 |
51 | 3 | 3 | 3 | 3 | - | - | - | 9 |
- (A) Vitālijs Sidaravičus
- (B) Dmitrijs Morderers
- (D) Oksana Šalajeva-Kraine
- (E) Daiga Čabovska
- (F) Silvija Abramova
Adult D - ST
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
43 | 1 | Lauri Mukk Liina Ratas |
Tango
Igaunija |
44 | 2 | Kristaps Aleksandrovs Baiba Dābola |
Magic Dance Studio
Latvija |
47 | 3 | Justas Zumaras Aira Radžiūnaitė |
Indance
Lietuva |
45 | 4 | Sergejs Pipars Anatasija Lapteva |
Vita
Latvija |
34 | 5 | Evaldas Makrickas Ekaterina Makrickiene |
Viesulas
Lietuva |
Fināls
Nr | Vieta | W ABCDE |
T ABCDE |
V ABCDE |
Q ABCDE |
---|---|---|---|---|---|
43 | 1 | 41121 | 21121 | 22123 | 21112 |
44 | 2 | 15312 | 14412 | 11211 | 12331 |
47 | 3 | 33233 | 45333 | 35432 | 34423 |
45 | 4 | 54545 | 52244 | 53354 | 53244 |
34 | 5 | 22454 | 33555 | 44545 | 45555 |
Nr | Vieta | W | T | V | Q | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
43 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 5 |
44 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 7 |
47 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 12 |
45 | 4 | 5 | 4 | 4 | 4 | 17 |
34 | 5 | 4 | 5 | 5 | 5 | 19 |
W
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|
45 | 5 | - | - | - | 2 | 5 |
43 | 1 | 3 | - | - | - | - |
44 | 2 | 2 | 3 | - | - | - |
34 | 4 | - | 2 | 2 | 4 | - |
47 | 3 | - | 1 | 5 | - | - |
T
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|
43 | 1 | 3 | - | - | - | - |
44 | 2 | 2 | 3 | - | - | - |
45 | 4 | - | 2 | 2 | 4 | - |
34 | 5 | - | - | 2 | 2 | 5 |
47 | 3 | - | - | 3 | - | - |
V
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|
45 | 4 | - | - | 2 | 3/10 | - |
44 | 1 | 4 | - | - | - | - |
43 | 2 | 1 | 4 | - | - | - |
47 | 3 | - | 1 | 3 | - | - |
34 | 5 | - | - | - | 3/12 | - |
Q
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|
43 | 1 | 3 | - | - | - | - |
34 | 5 | - | - | - | 1 | 5 |
45 | 4 | - | 1 | 2 | 4 | - |
44 | 2 | 2 | 3 | - | - | - |
47 | 3 | - | 1 | 3 | - | - |
Kopā
Nr | Vieta | W | T | V | Q | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
43 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | - | - | - | - | - | 5 |
44 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | - | - | - | - | - | 7 |
47 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | - | - | - | - | - | 12 |
45 | 4 | 5 | 4 | 4 | 4 | - | - | - | - | - | 17 |
34 | 5 | 4 | 5 | 5 | 5 | - | - | - | - | - | 19 |
- (A) Vitālijs Sidaravičus
- (B) Dmitrijs Morderers
- (C) Anna Baholdina
- (D) Oksana Šalajeva-Kraine
- (E) Daiga Čabovska
Adult D - LA
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
40 | 1 | Pavel Budenkov Alina Polukhina |
Premium
Krievija |
34 | 2 | Evaldas Makrickas Ekaterina Makrickiene |
Viesulas
Lietuva |
47 | 3 | Justas Zumaras Aira Radžiūnaitė |
Indance
Lietuva |
45 | 4 | Sergejs Pipars Anatasija Lapteva |
Vita
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | S ABDEF |
Ch ABDEF |
R ABDEF |
J ABDEF |
---|---|---|---|---|---|
40 | 1 | 11211 | 11312 | 11322 | 13311 |
34 | 2 | 44122 | 22121 | 22111 | 24444 |
47 | 3 | 23433 | 34434 | 34433 | 42232 |
45 | 4 | 32344 | 43243 | 43244 | 31123 |
Nr | Vieta | S | Ch | R | J | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
40 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 5 |
34 | 2 | 2 | 2 | 1 | 4 | 9 |
47 | 3 | 3 | 4 | 3 | 3 | 13 |
45 | 4 | 4 | 3 | 4 | 2 | 13 |
S
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|
40 | 1 | 4 | - | - | - |
34 | 2 | 1 | 3 | - | - |
47 | 3 | - | 1 | 4 | - |
45 | 4 | - | 1 | 3 | - |
Ch
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|
47 | 4 | - | - | 2 | 5 |
34 | 2 | 2 | 5 | - | - |
40 | 1 | 3 | - | - | - |
45 | 3 | - | 1 | 3 | - |
R
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|
40 | 2 | 2 | 4 | - | - |
34 | 1 | 3 | - | - | - |
45 | 4 | - | 1 | 2 | 5 |
47 | 3 | - | - | 3 | - |
J
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|
40 | 1 | 3 | - | - | - |
47 | 3 | - | 3/6 | - | - |
45 | 2 | 2 | 3/4 | - | - |
34 | 4 | - | 1 | 1 | 5 |
Kopā
Nr | Vieta | S | Ch | R | J | 1 | 2 | 3 | 4 | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
40 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | - | - | - | - | 5 |
34 | 2 | 2 | 2 | 1 | 4 | - | - | - | - | 9 |
47 | 3 | 3 | 4 | 3 | 3 | - | - | 3 | - | 13 |
45 | 4 | 4 | 3 | 4 | 2 | - | - | 2 | - | 13 |
- (A) Vitālijs Sidaravičus
- (B) Dmitrijs Morderers
- (D) Oksana Šalajeva-Kraine
- (E) Daiga Čabovska
- (F) Silvija Abramova
Senior I E - ST
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
41 | 1 | Oļegs Ekalns Elvīra Ekalne |
Daugavpils
Latvija |
32 | 2 | Saulius Kaluina Rasa Kaluinienė |
Šypsena
Lietuva |
35 | 3 | Ansis Avotiņš Zane Avotiņa |
Golda
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | W ABCDF |
T ABCDF |
Q ABCDF |
---|---|---|---|---|
41 | 1 | 11121 | 11122 | 13233 |
32 | 2 | 23233 | 23211 | 22121 |
35 | 3 | 32312 | 32333 | 31312 |
Nr | Vieta | W | T | Q | Summa |
---|---|---|---|---|---|
41 | 1 | 1 | 1 | 3 | 5 |
32 | 2 | 3 | 2 | 1 | 6 |
35 | 3 | 2 | 3 | 2 | 7 |
W
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
32 | 3 | - | 2 | 5 |
41 | 1 | 4 | - | - |
35 | 2 | 1 | 3 | - |
T
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
41 | 1 | 3 | - | - |
32 | 2 | 2 | 4 | - |
35 | 3 | - | 1 | 5 |
Q
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
41 | 3 | 1 | 2 | 5 |
32 | 1 | 2 | 5 | - |
35 | 2 | 2 | 3 | - |
Kopā
Nr | Vieta | W | T | Q | 1 | 2 | 3 | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
41 | 1 | 1 | 1 | 3 | - | - | - | 5 |
32 | 2 | 3 | 2 | 1 | - | - | - | 6 |
35 | 3 | 2 | 3 | 2 | - | - | - | 7 |
- (A) Vitālijs Sidaravičus
- (B) Dmitrijs Morderers
- (C) Anna Baholdina
- (D) Oksana Šalajeva-Kraine
- (F) Silvija Abramova
Senior I E - LA
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
32 | 1 | Saulius Kaluina Rasa Kaluinienė |
Šypsena
Lietuva |
41 | 2 | Oļegs Ekalns Elvīra Ekalne |
Daugavpils
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | Ch ACDEF |
R ACDEF |
J ACDEF |
---|---|---|---|---|
32 | 1 | 11211 | 21212 | 11111 |
41 | 2 | 22122 | 12121 | 22222 |
Nr | Vieta | Ch | R | J | Summa |
---|---|---|---|---|---|
32 | 1 | 1 | 2 | 1 | 4 |
41 | 2 | 2 | 1 | 2 | 5 |
Ch
Nr | Vieta | 1 | 2 |
---|---|---|---|
32 | 1 | 4 | - |
41 | 2 | 1 | 5 |
R
Nr | Vieta | 1 | 2 |
---|---|---|---|
32 | 2 | 2 | 5 |
41 | 1 | 3 | - |
J
Nr | Vieta | 1 | 2 |
---|---|---|---|
41 | 2 | - | 5 |
32 | 1 | 5 | - |
Kopā
Nr | Vieta | Ch | R | J | 1 | 2 | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|
32 | 1 | 1 | 2 | 1 | - | - | 4 |
41 | 2 | 2 | 1 | 2 | - | - | 5 |
- (A) Vitālijs Sidaravičus
- (C) Anna Baholdina
- (D) Oksana Šalajeva-Kraine
- (E) Daiga Čabovska
- (F) Silvija Abramova
Senior I D - ST
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
36 | 1 | Juris Auziņš Oksana Auziņa |
Rihtera deju skola
Latvija |
37 | 2 | Dzintars Burkovskis Elīna Baltgalve |
Viktorija
Latvija |
53 | 3 | Audrius Blazys Erika Blaziene |
Šokio Forma
Lietuva |
46 | 4 | Māris Frēze Tatjana Frēze |
Rihtera deju skola
Latvija |
42 | 5 | Arvis Cimermanis Iveta Cimermane |
Zīle
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | W ABCDF |
T ABCDF |
V ABCDF |
Q ABCDF |
---|---|---|---|---|---|
36 | 1 | 11113 | 11125 | 11111 | 11223 |
37 | 2 | 25232 | 23211 | 25222 | 23311 |
53 | 3 | 52455 | 42353 | 32434 | 32134 |
46 | 4 | 34321 | 54532 | 53353 | 44442 |
42 | 5 | 43544 | 35444 | 44545 | 55555 |
Nr | Vieta | W | T | V | Q | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
36 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 |
37 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 8 |
53 | 3 | 5 | 3 | 3 | 3 | 14 |
46 | 4 | 3 | 5 | 4 | 4 | 16 |
42 | 5 | 4 | 4 | 5 | 5 | 18 |
W
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|
36 | 1 | 4 | - | - | - | - |
53 | 5 | - | 1 | 1 | 2 | 5 |
37 | 2 | - | 3 | - | - | - |
46 | 3 | 1 | 2 | 4 | - | - |
42 | 4 | - | - | 1 | 4 | - |
T
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|
36 | 1 | 3 | - | - | - | - |
37 | 2 | 2 | 4 | - | - | - |
53 | 3 | - | 1 | 3 | - | - |
46 | 5 | - | 1 | 2 | 3 | - |
42 | 4 | - | - | 1 | 4 | - |
V
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|
36 | 1 | 5 | - | - | - | - |
37 | 2 | - | 4 | - | - | - |
46 | 4 | - | - | 3/9 | - | - |
42 | 5 | - | - | - | 3 | - |
53 | 3 | - | 1 | 3/8 | - | - |
Q
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|
36 | 1 | 2 | 4 | - | - | - |
37 | 2 | 2 | 3 | - | - | - |
42 | 5 | - | - | - | - | 5 |
46 | 4 | - | 1 | 1 | 5 | - |
53 | 3 | 1 | 2 | 4 | - | - |
Kopā
Nr | Vieta | W | T | V | Q | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
36 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | - | - | - | - | 4 |
37 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | - | - | - | - | - | 8 |
53 | 3 | 5 | 3 | 3 | 3 | - | - | - | - | - | 14 |
46 | 4 | 3 | 5 | 4 | 4 | - | - | - | - | - | 16 |
42 | 5 | 4 | 4 | 5 | 5 | - | - | - | - | - | 18 |
- (A) Vitālijs Sidaravičus
- (B) Dmitrijs Morderers
- (C) Anna Baholdina
- (D) Oksana Šalajeva-Kraine
- (F) Silvija Abramova
Senior I D - LA
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
39 | 1 | Andrejs Varčenko Jeļena Doņina |
Rihtera deju skola
Latvija |
53 | 2 | Audrius Blazys Erika Blaziene |
Šokio Forma
Lietuva |
46 | 3 | Māris Frēze Tatjana Frēze |
Rihtera deju skola
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | S ACDEF |
Ch ACDEF |
R ACDEF |
J ACDEF |
---|---|---|---|---|---|
39 | 1 | 21111 | 21121 | 11121 | 12111 |
53 | 2 | 12223 | 12233 | 22232 | 21233 |
46 | 3 | 33332 | 33312 | 33313 | 33322 |
Nr | Vieta | S | Ch | R | J | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
39 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 |
53 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 8 |
46 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 12 |
S
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
46 | 3 | - | 1 | 5 |
39 | 1 | 4 | - | - |
53 | 2 | 1 | 4 | - |
Ch
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
39 | 1 | 3 | - | - |
53 | 2 | 1 | 3 | - |
46 | 3 | 1 | 2 | 5 |
R
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
46 | 3 | 1 | 1 | 5 |
39 | 1 | 4 | - | - |
53 | 2 | - | 4 | - |
J
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
46 | 3 | - | 2 | 5 |
53 | 2 | 1 | 3 | - |
39 | 1 | 4 | - | - |
Kopā
Nr | Vieta | S | Ch | R | J | 1 | 2 | 3 | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
39 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | - | - | 4 |
53 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | - | - | - | 8 |
46 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | - | - | - | 12 |
- (A) Vitālijs Sidaravičus
- (C) Anna Baholdina
- (D) Oksana Šalajeva-Kraine
- (E) Daiga Čabovska
- (F) Silvija Abramova
Senior II E - ST
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
31 | 1 | Mirosław Pestka Ewa Pestka |
PROGRESS Kwidzyn
Polija |
Fināls
Nr | Vieta | W ABCEF |
T ABCEF |
Q ABCEF |
---|---|---|---|---|
31 | 1 | 11111 | 11111 | 11111 |
Nr | Vieta | W | T | Q | Summa |
---|---|---|---|---|---|
31 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 |
W
Nr | Vieta | 1 |
---|---|---|
31 | 1 | 5 |
T
Nr | Vieta | 1 |
---|---|---|
31 | 1 | 5 |
Q
Nr | Vieta | 1 |
---|---|---|
31 | 1 | 5 |
Kopā
Nr | Vieta | W | T | Q | 1 | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
31 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | 3 |
- (A) Vitālijs Sidaravičus
- (B) Dmitrijs Morderers
- (C) Anna Baholdina
- (E) Daiga Čabovska
- (F) Silvija Abramova
Senior II E - LA
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
31 | 1 | Mirosław Pestka Ewa Pestka |
PROGRESS Kwidzyn
Polija |
Fināls
Nr | Vieta | Ch BCDEF |
R BCDEF |
J BCDEF |
---|---|---|---|---|
31 | 1 | 11111 | 11111 | 11111 |
Nr | Vieta | Ch | R | J | Summa |
---|---|---|---|---|---|
31 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 |
Ch
Nr | Vieta | 1 |
---|---|---|
31 | 1 | 5 |
R
Nr | Vieta | 1 |
---|---|---|
31 | 1 | 5 |
J
Nr | Vieta | 1 |
---|---|---|
31 | 1 | 5 |
Kopā
Nr | Vieta | Ch | R | J | 1 | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
31 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | 3 |
- (B) Dmitrijs Morderers
- (C) Anna Baholdina
- (D) Oksana Šalajeva-Kraine
- (E) Daiga Čabovska
- (F) Silvija Abramova
Senior II D - ST
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
49 | 1 | Aivo Tuvi Signe Saarva |
Tantsuklubi Sinilind
Igaunija |
50 | 2 | Juris Strazdiņš Ināra Strazdiņa |
Daces deju skola
Latvija |
33 | 3 | Victor Shelygin Irina Shelygina |
Oniona
Krievija |
53 | 4 | Audrius Blazys Erika Blaziene |
Šokio Forma
Lietuva |
31 | 5 | Mirosław Pestka Ewa Pestka |
PROGRESS Kwidzyn
Polija |
52 | 6 | Aleksandrs Ozerskis Irina Ozerska |
Viktorija
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | W ABCEF |
T ABCEF |
V ABCEF |
Q ABCEF |
---|---|---|---|---|---|
49 | 1 | 11111 | 11111 | 11111 | 11111 |
50 | 2 | 34253 | 34342 | 22422 | 42232 |
33 | 3 | 22542 | 23255 | 33244 | 23345 |
53 | 4 | 43335 | 42423 | 45535 | 34423 |
31 | 5 | 55426 | 55536 | 56366 | 66656 |
52 | 6 | 66664 | 66664 | 64653 | 55564 |
Nr | Vieta | W | T | V | Q | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
49 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 |
50 | 2 | 3 | 4 | 2 | 2 | 11 |
33 | 3 | 2 | 3 | 3 | 4 | 12 |
53 | 4 | 4 | 2 | 4 | 3 | 13 |
31 | 5 | 5 | 5 | 6 | 6 | 22 |
52 | 6 | 6 | 6 | 5 | 5 | 22 |
W
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
52 | 6 | - | - | - | 1 | 1 | 5 |
31 | 5 | - | 1 | 1 | 2 | 4 | - |
49 | 1 | 5 | - | - | - | - | - |
33 | 2 | - | 3 | - | - | - | - |
53 | 4 | - | - | 3/9 | - | - | - |
50 | 3 | - | 1 | 3/8 | - | - | - |
T
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
49 | 1 | 5 | - | - | - | - | - |
52 | 6 | - | - | - | 1 | 1 | 5 |
33 | 3 | - | 2 | 3/7 | 3 | - | - |
50 | 4 | - | 1 | 3/8 | - | - | - |
53 | 2 | - | 2 | 3/7 | 5 | - | - |
31 | 5 | - | - | 1 | 1 | 4 | - |
V
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
49 | 1 | 5 | - | - | - | - | - |
33 | 3 | - | 1 | 3 | - | - | - |
52 | 5 | - | - | 1 | 2 | 3 | - |
31 | 6 | - | - | 1 | 1 | 2 | 5 |
50 | 2 | - | 4 | - | - | - | - |
53 | 4 | - | - | 1 | 2 | 5 | - |
Q
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
49 | 1 | 5 | - | - | - | - | - |
50 | 2 | - | 3 | - | - | - | - |
31 | 6 | - | - | - | - | 1 | 5 |
52 | 5 | - | - | - | 1 | 4 | - |
33 | 4 | - | 1 | 3/8 | 4 | - | - |
53 | 3 | - | 1 | 3/8 | 5 | - | - |
Kopā
Nr | Vieta | W | T | V | Q | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
49 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | - | - | - | - | - | 4 |
50 | 2 | 3 | 4 | 2 | 2 | - | - | - | - | - | - | 11 |
33 | 3 | 2 | 3 | 3 | 4 | - | - | - | - | - | - | 12 |
53 | 4 | 4 | 2 | 4 | 3 | - | - | - | - | - | - | 13 |
31 | 5 | 5 | 5 | 6 | 6 | - | - | - | - | 2/10 | - | 22 |
52 | 6 | 6 | 6 | 5 | 5 | - | - | - | - | 2/10 | - | 22 |
Noteikumu #11, vieta:5
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
31 | 5 | - | - | - | - | 11 | - |
52 | 6 | - | - | - | - | 9 | 20 |
- (A) Vitālijs Sidaravičus
- (B) Dmitrijs Morderers
- (C) Anna Baholdina
- (E) Daiga Čabovska
- (F) Silvija Abramova
Senior II D - LA
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
49 | 1 | Aivo Tuvi Signe Saarva |
Tantsuklubi Sinilind
Igaunija |
53 | 2 | Audrius Blazys Erika Blaziene |
Šokio Forma
Lietuva |
52 | 3 | Aleksandrs Ozerskis Irina Ozerska |
Viktorija
Latvija |
31 | 4 | Mirosław Pestka Ewa Pestka |
PROGRESS Kwidzyn
Polija |
50 | 5 | Juris Strazdiņš Ināra Strazdiņa |
Daces deju skola
Latvija |
33 | 6 | Victor Shelygin Irina Shelygina |
Oniona
Krievija |
Fināls
Nr | Vieta | S BCDEF |
Ch BCDEF |
R BCDEF |
J BCDEF |
---|---|---|---|---|---|
49 | 1 | 12111 | 22111 | 11111 | 12121 |
53 | 2 | 21535 | 31235 | 22324 | 21336 |
52 | 3 | 64242 | 63342 | 63252 | 63242 |
31 | 4 | 36324 | 15424 | 46635 | 35413 |
50 | 5 | 45653 | 54653 | 34443 | 44554 |
33 | 6 | 53466 | 46566 | 55566 | 56665 |
Nr | Vieta | S | Ch | R | J | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
49 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 |
53 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 8 |
52 | 3 | 4 | 3 | 3 | 4 | 14 |
31 | 4 | 3 | 4 | 5 | 3 | 15 |
50 | 5 | 5 | 5 | 4 | 5 | 19 |
33 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 24 |
S
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
49 | 1 | 4 | - | - | - | - | - |
33 | 6 | - | - | 1 | 2 | 3 | - |
53 | 2 | 1 | 2 | 3/6 | - | - | - |
31 | 3 | - | 1 | 3/8 | - | - | - |
52 | 4 | - | 2 | 2 | 4 | - | - |
50 | 5 | - | - | 1 | 2 | 4 | - |
Ch
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
49 | 1 | 3 | - | - | - | - | - |
33 | 6 | - | - | - | 1 | 2 | 5 |
50 | 5 | - | - | 1 | 2 | 4 | - |
53 | 2 | 1 | 2 | 4 | - | - | - |
52 | 3 | - | 1 | 3 | - | - | - |
31 | 4 | 1 | 2 | 2 | 4 | - | - |
R
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
49 | 1 | 5 | - | - | - | - | - |
33 | 6 | - | - | - | - | 3/15 | - |
52 | 3 | - | 2 | 3 | - | - | - |
31 | 5 | - | - | 1 | 2 | 3/12 | - |
53 | 2 | - | 3 | - | - | - | - |
50 | 4 | - | - | 2 | 5 | - | - |
J
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
49 | 1 | 3 | - | - | - | - | - |
53 | 2 | 1 | 2 | 4 | - | - | - |
52 | 4 | - | 2 | 3/7 | 4/11 | 4 | - |
33 | 6 | - | - | - | - | 2 | 5 |
31 | 3 | 1 | 1 | 3/7 | 4/11 | 5 | - |
50 | 5 | - | - | - | 3 | - | - |
Kopā
Nr | Vieta | S | Ch | R | J | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
49 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | - | - | - | - | - | 4 |
53 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | - | - | - | - | - | - | 8 |
52 | 3 | 4 | 3 | 3 | 4 | - | - | - | - | - | - | 14 |
31 | 4 | 3 | 4 | 5 | 3 | - | - | - | - | - | - | 15 |
50 | 5 | 5 | 5 | 4 | 5 | - | - | - | - | - | - | 19 |
33 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | - | - | - | - | - | - | 24 |
- (B) Dmitrijs Morderers
- (C) Anna Baholdina
- (D) Oksana Šalajeva-Kraine
- (E) Daiga Čabovska
- (F) Silvija Abramova