Rezultāti «Meistara kauss»

Meistarsacīkstes
Datums: 11.11.2017.
Organizators: RV Studio un LSDF
Atbildīgais: Rihards Mailītis un Viola Abramova-Mailīte
Vieta: Kultūru vidusskolas sporta halle, Ganību dambis 7, Rīga

1. daļa

2. daļa

3. daļa

4. daļa

Bērni 2 - E6

Numurs Vieta Vārds,uzvārds Klubs Klase Punkti
31 1 Jegors Jefimovs
Alisa Tarasova
Rēzekne
(Latvia)
E6 9 (1/24)
43 2 Jānis Leo Zommers
Dana Ļebedeva
Olaine
(Latvia)
E6 8 (2/24)
47 3 Vladislavs Strumps
Nikolija Nikitina
Dzintars
(Latvia)
E6 7 (3/24)
48 4 Emīls Olekšs
Gabriela Vītoliņa
Dance4U
(Latvia)
E6 6 (4/24)
53 5 Ralfs Lejiņš
Nelli Morozova
Vecrīga
(Latvia)
E6 5 (5/24)
32 6 Krists Kundziņš
Dārta Lībeka
Lesto
(Latvia)
E6 4 (6/24)
42 7 Deniss Šilovskis
Oļesja Pustoselova
Alaudo
(Latvia)
E6 4 (7/24)
44 8 Toms Ozoliņš
Dārta Garā
Balvu SS
(Latvia)
E6 3 (8/24)
33 9 - 10 Aleksandrs Stavskis
Debora Čerepanova
Daugava
(Latvia)
E6 2 (10/24)
49 9 - 10 Andis Arājs
Dana Augustāne
Golda
(Latvia)
E6 2 (10/24)
35 11 Rainers Pocjus
Anna Pumpura
Saldus
(Latvia)
E6 2 (11/24)
39 12 Dmitrijs Kiseļovs
Sofja Ščerbakova
Mirada
(Latvia)
E6 2 (12/24)
37 13 Aleksis Savļaks
Gabriela Leonoviča
Dzintars
(Latvia)
E6 1 (13/24)
46 14 Aleksandrs Jurženkovs
Loreta Reinika
Estētika
(Latvia)
E6 1 (14/24)
38 15 Ričards Jansons
Patrīcija Mariņaka
Mirada
(Latvia)
E6 1 (15/24)
51 16 Grigorijs Brusovs
Veronika Ņikiforova
Mirada
(Latvia)
E6 1 (16/24)
52 17 - 18 Dīns Riekstiņš
Ksenija Ņežinceva
Dance4U
(Latvia)
E6 1 (18/24)
54 17 - 18 Aleksejs Ļipatovs
Arina Kitajeva
Dance4U
(Latvia)
E6 1 (18/24)
36 19 Haralds Baltalksnis
Kiāra Klinta Felsberga
RV Studio
(Latvia)
E6 1 (19/24)
40 20 Kristiāns Protasovs
Roberta Pusbarniece
Tango
(Latvia)
E6 1 (20/24)
41 21 - 22 Aleksejs Kozirevs
Paula Pintele
Balvu SS
(Latvia)
E6 1 (22/24)
45 21 - 22 Marats Gecs
Aļona Krasavceva
Mirada
(Latvia)
E6 1 (22/24)
50 23 Egor Kryzhevskiy
Ņika Djakona
Klasika
(Latvia)
E6 1 (23/24)
34 24 Armīns Garbars
Ksenija Jekimenko
Steps
(Latvia)
E6 1 (24/24)
A - Aleksandrs Bessonovs
B - Juris Arājs
C - Santa Lodiņa-Garda
D - Valērijs Mironovs
E - Vilmārs Ivuškāns
F - Jānis Vanags
G - Gundars Briedis
H - Kirils Oševerovs-Alenovičs
I - Gatis Sevels