Rezultāti «Ziema 2017» Kauss

Elfs 2017 Kauss: Juniori II C ST, Juniori I E6 , Juniori I D
Datums: 26.11.2017.
Organizators: Elfs
Atbildīgais: Vitālijs Sidaravičus
Vieta: BA Turība

2. daļa

3. daļa

4. daļa

5. daļa

Bērni II - E4

Numurs Vieta Vārds,uzvārds Klubs Klase Punkti
159 1 Edvards Kalmikovs
Kate Krilova
Daces deju skola
(Latvia)
E4 7 (1/19)
165 2 Emīls Tīmaks
Valērija Bažina
Rihtera deju skola
(Latvia)
E4 6 (2/19)
160 3 Emīls Lasenbergs
Emīlija Lasenberga
Daces deju skola
(Latvia)
E4 5 (3/19)
154 4 Ričards Rogoļevs
Estere Rūja
Daces deju skola
(Latvia)
E4 4 (4/19)
153 5 Kristers Valters Cers
Paula Šumeiko
Vērdiņš
(Latvia)
E4 3 (5/19)
169 6 Kristiāns Pūce
Elizabete Dziedātāja
RV Studio
(Latvia)
E4 2 (6/19)
166 7 - 8 Jovaras Viršilas
Margarita Kibeikaitė
SPINDULYS
(Lithuania)
- -
167 7 - 8 Roberts Rozenbahs
Enia Elizabete Ūdre
Anitas deju studija
(Latvia)
E4 2 (7/19)
170 9 Kristers Puškevics
Enija Viņķe
Tango
(Latvia)
E4 2 (8/19)
164 10 Kristians Bērziņš
Nikola Garjāne
Duets
(Latvia)
E4 1 (9/19)
156 11 Kārlis Zonenbergs
Karīna Agate Baranovska
Tango
(Latvia)
E4 1 (10/19)
162 12 Deniss Daņilēvičs
Taisija Tihonova
Deju studija "7"
(Latvia)
E4 1 (11/19)
157 13 Toms Mirķis
Laura Sermola
Stars
(Latvia)
E4 1 (12/19)
152 14 Ričards Niedrītis
Katrīna Birzniece-Biržāne
Tango
(Latvia)
E4 1 (13/19)
161 15 Valdis Jokmanis
Beāte Torcinska
Daces deju skola
(Latvia)
E4 1 (14/19)
151 16 - 18 Artēmijs Skvorcevičš
Amanda Priedniece
Lielupe
(Latvia)
E4 1 (17/19)
155 16 - 18 Artjoms Guņins
Simona Lazareva
Aurum
(Latvia)
E4 1 (17/19)
168 16 - 18 Ričards Rožnovskis
Patrīcija Zandere
Golda
(Latvia)
E4 1 (17/19)
158 19 Edvards Pavļenko
Valeriya Ternovskaya
RV Studio
(Latvia)
E4 1 (18/19)
163 20 Kirills Zeļenkovs
Violeta Petkeviča
Polārzvaigzne
(Latvia)
E4 1 (19/19)
A - Ivans Tokarevs (LT)
B - Dace Skrastiņa
C - Valērijs Nazadze
D - Sergejs Kisilevskis (RU)
E - Silvija Abramova
F - Rihards Dūša
G - Jeļena Daņiļčenko
H - Oļegs Zaharņovs
I - Dmitrijs Morderers
J - Ilona Kalniņa
K - Daiga Čabovska