Rezultāti «Ziema 2017» Kauss

Elfs 2017 Kauss: Juniori II C ST, Juniori I E6 , Juniori I D
Datums: 26.11.2017.
Organizators: Elfs
Atbildīgais: Vitālijs Sidaravičus
Vieta: BA Turība

2. daļa

3. daļa

4. daļa

5. daļa

Juniori I - LK - E6

Numurs Vieta Vārds,uzvārds Klubs Klase Punkti
20 1 Linards Strods
Gabriella Brokāne
Viva
(Latvia)
E6 8 (1/20)
35 2 Mārtiņš Spruls
Paula Spalāne
Škutāna DS
(Latvia)
E6 7 (2/20)
29 3 Patriks Burvis
Estere Līva Barkāne
Dance4U
(Latvia)
E6 6 (3/20)
14 4 Toms Jankovskis
Arīna Puzanova
Aura
(Latvia)
E6 5 (4/20)
16 5 Aleksejs Kapustjonoks
Jūlija Sidorova
Boginiča DS
(Latvia)
E6 4 (5/20)
28 6 Roberts Ļaudanskis
Aleksandra Savčenko
Golda
(Latvia)
E6 4 (6/20)
18 7 Sandis Krivišs
Denija Sirmā
Balvu SS
(Latvia)
E6 3 (7/20)
21 8 Horens Neilands
Marta Rancāne
Saldus
(Latvia)
E6 3 (8/20)
19 9 Rinālds Lazdiņš
Kristiāna Kirilova
Golda
(Latvia)
E6 2 (9/20)
17 10 - 11 Krišjānis Ozols
Samanta Rakova
Alianse
(Latvia)
E6 2 (11/20)
31 10 - 11 Jegors Maļcevs
Margarita Bardova
Olaine
(Latvia)
E6 2 (11/20)
25 12 Aleksandrs Timoščuks
Ksenija Popko
Dūšas Deju skola
(Latvia)
E6 1 (12/20)
34 13 Roberts Binders
Loreta klindžāne
Tango
(Latvia)
E6 1 (13/20)
30 14 - 16 Brendons Jaunsleinis
Kristiāna Ozola
Dancers
(Latvia)
E6 1 (16/20)
32 14 - 16 Emīls Lielpinks
Keita Eze
Rihtera deju skola
(Latvia)
E6 1 (16/20)
33 14 - 16 Kristiāns Celmiņš
Violetta Navrotska
Magic Dance Studio
(Latvia)
E6 1 (16/20)
12 17 - 18 Rihards Kovaļskis
Lelde Priede
Aura
(Latvia)
E6 1 (17/20)
23 17 - 18 Matas Karvelis
Meda Remeikaitė
Šypsena
(Lithuania)
- -
26 19 Eduards Etkins
Katrīna Linkuma
Deju studija
(Latvia)
E6 1 (18/20)
15 20 Ralfs Saučuks
Kerija Zāģere
Aura
(Latvia)
E6 1 (19/20)
27 21 Timofejs Oniščuks
Arina Ivanova
Elfs
(Latvia)
E6 1 (20/20)
24 22 Andrejs Gusevs
Sofija Lapteva
Dzintarkrasts
(Latvia)
E4 2 (1/4)
11 23 Armands Dille
Daniela Meņko
Aura
(Latvia)
E4 1 (2/4)
13 24 Gabriels Lielais
Estere Pusbarniece
Tango
(Latvia)
E4 1 (3/4)
10 25 Kristers Koškins
Ruslana Knaute
Sabīne
(Latvia)
E4 1 (4/4)
A - Ivans Tokarevs (LT)
B - Andris Miķelsons
C - Iveta Zīle
D - Sergejs Kisilevskis (RU)
E - Silvija Abramova
F - Aleksandra Kurusova
G - Jeļena Daņiļčenko
H - Aleksandrs Aļošins
I - Aleksandrs Boginičs
J - Ilona Kalniņa
K - Daiga Čabovska