Rezultāti «Ziema 2017» Kauss

Elfs 2017 Kauss: Juniori II C ST, Juniori I E6 , Juniori I D
Datums: 26.11.2017.
Organizators: Elfs
Atbildīgais: Vitālijs Sidaravičus
Vieta: BA Turība

2. daļa

3. daļa

4. daļa

5. daļa

Bērni II - E4+E6

Numurs Vieta Vārds,uzvārds Klubs Klase Punkti
53 1 Aleksis Savļaks
Gabriela Leonoviča
Dzintars
(Latvia)
E6 8 (1/21)
63 2 Vladislavs Strumps
Nikolija Ņikitina
Dzintars
(Latvia)
E6 7 (2/21)
41 3 Aleksandrs Stavskis
Debora Čerepanova
Daugava
(Latvia)
E6 6 (3/21)
58 4 Didzis Drīksne
Marta Krūce
Škutāna DS
(Latvia)
E6 5 (4/21)
43 5 Andrejs Dragūns
Annemarija Simonova
D&D
(Latvia)
E6 4 (5/21)
61 6 Rainers Pocjus
Anna Pumpura
Saldus
(Latvia)
E6 4 (6/21)
67 7 Valters Upītis
Anna Černišova
Deju studija "7"
(Latvia)
E6 3 (7/21)
44 8 Jegors Jefimovs
Alisa Tarasova
Rēzekne
(Latvia)
E6 3 (8/21)
69 9 Andis Arājs
Dana Augustāne
Golda
(Latvia)
E6 2 (9/21)
64 10 Deniss Šilovskis
Oļesja Pustoselova
Alaudo
(Latvia)
E6 2 (10/21)
54 11 - 12 Adrians Derda
Amanda Meinarte
Dzintars
(Latvia)
E6 1 (12/21)
57 11 - 12 Gusts Ozols
Patrīcija Gusta
Golda
(Latvia)
E6 1 (12/21)
71 13 Dīns Riekstiņš
Ksenija Nežinceva
Dance4U
(Latvia)
E6 1 (13/21)
62 14 Haralds Baltalksnis
Kiāra Klinta Felsberga
RV Studio
(Latvia)
E6 1 (14/21)
56 15 Toms Ozoliņš
Dārta Garā
Balvu SS
(Latvia)
E6 1 (15/21)
52 16 Kristiāns Protasovs
Roberta Pusbarniece
Tango
(Latvia)
E6 1 (16/21)
65 17 Aleksejs Lukins
Taisija Bicihina
Dzintars
(Latvia)
E4 9 (1/25)
55 18 Aleksejs Kozirevs
Paula Pintele
Balvu SS
(Latvia)
E6 1 (17/21)
42 19 Aleksejs Ļipatovs
Arina Kitajeva
Dance4U
(Latvia)
E6 1 (18/21)
66 20 Egor Kryzhevskiy
Ņika Djakona
Klasika
(Latvia)
E6 1 (19/21)
73 21 Krišjānis Zelčs
Patrīcija Ļeonova
Zīle
(Latvia)
E6 1 (20/21)
59 22 Edvards Markovs
Tifānija Priede
Zīle
(Latvia)
E6 1 (21/21)
68 23 - 24 Kristers Puškevics
Enija Viņķe
Tango
(Latvia)
E4 2 (3/5)
72 23 - 24 Edvards Kalmikovs
Kate Krilova
Daces deju skola
(Latvia)
E4 2 (3/5)
70 25 Kristiāns Pūce
Elizabete Dziedātāja
RV Studio
(Latvia)
E4 1 (4/5)
60 26 Roberts Rozenbahs
Enia Elizabete Ūdre
Anitas deju studija
(Latvia)
E4 1 (5/5)
A - Ivans Tokarevs (LT)
B - Dace Skrastiņa
C - Valērijs Nazadze
D - Sergejs Kisilevskis (RU)
E - Silvija Abramova
F - Rihards Dūša
G - Jeļena Daņiļčenko
H - Oļegs Zaharņovs
I - Dmitrijs Morderers
J - Ilona Kalniņa
K - Daiga Čabovska