Datums | 16.12.2017. |
---|---|
Vieta | Ķīpsalas halle |
Organizators | Spektrs |
Atbildīgais | Aigars Svars |
Galvenais tiesnesis | Kirils Oševerovs-Alenovičs |
Tiesneši |
(A)
Dmitrijs Morderers
(B)
Inna Mihaļova
(C)
Rihards Bergs
(F)
Inga Cepite
(D)
Jeļena Daņiļčenko
(E)
Aleksandrs Aļošins
|
Informators | Ilmārs Ozols
|
Mūzika | Ainārs Kārkliņš
|
Sekretāri | Andris Rudaks
|
Meit. solo 2005.dz.g. un jaun.
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
1 | 1 | Kamilė Radziavičiūtė | Edita Daniute dance studio
Lietuva |
6 | 1 | Anastasija Jančuka | Olaine
Latvija |
16 | 1 | Aleksa Tarane | APK Dance
Latvija |
14 | 2 | Aksenija Lysakovska | Daces deju skola
Latvija |
11 | 2 | Paula Grudinska | Dzintars
Latvija |
22 | 2 | Anastasija Gladkiha | APK Dance
Latvija |
21 | 3 | Anastasija Antipova | APK Dance
Latvija |
3 | 3 | Ita Krauze | Saldus
Latvija |
12 | 3 | Milena Belaja | APK Dance
Latvija |
5 | 3 | Karīna Āriņa | Aurum
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | W ABCFD |
V ABCFD |
Q ABCFD |
Ch ABCFD |
R ABCFD |
J ABCFD |
Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 66656 | 66666 | 66656 | 66666 | 66656 | 66646 | 175/108 |
6 | 1 | 66656 | 56666 | 66656 | 66656 | 66656 | 66666 | 175/108 |
16 | 1 | 65666 | 44656 | 65665 | 66666 | 66656 | 66666 | 171/104 |
14 | 2 | 65564 | 65654 | 54655 | 65666 | 65666 | 65646 | 162/100 |
11 | 2 | 66556 | 56555 | 66666 | 65555 | 65545 | 55656 | 162/96 |
22 | 2 | 55456 | 65666 | 55666 | 55555 | 55555 | 55655 | 158/95 |
21 | 3 | 54545 | 55635 | 54555 | 54545 | 55545 | 55636 | 143/89 |
3 | 3 | 54454 | 44454 | 54455 | 55545 | 55544 | 55545 | 137/83 |
12 | 3 | 65455 | 44335 | 54454 | 45565 | 55465 | 44434 | 135/81 |
5 | 3 | 54445 | 44535 | 54535 | 54435 | 54435 | 44435 | 127/78 |
- (A) Dmitrijs Morderers
- (B) Inna Mihaļova
- (C) Rihards Bergs
- (F) Inga Cepite
- (D) Jeļena Daņiļčenko
Meit. solo 2006.dz.g. un jaun.
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
1 | 1 | Kamilė Radziavičiūtė | Edita Daniute dance studio
Lietuva |
16 | 1 | Aleksa Tarane | APK Dance
Latvija |
17 | 1 | Nikoļa Elizabeta Tkačuka | APK Dance
Latvija |
13 | 2 | Diana Kudina | Škutāna DS
Latvija |
22 | 2 | Anastasija Gladkiha | APK Dance
Latvija |
8 | 2 | Sindija Strauta | Aurum
Latvija |
18 | 2 | Marija Petrova | Lielupe
Latvija |
10 | 2 | Anastasia Vasina | Vecrīga
Latvija |
2 | 2 | Jefimova Viktorija | Dūšas Deju skola
Latvija |
4 | 2 | Silvija Ella Tambaka | Rihtera deju skola
Latvija |
21 | 2 | Anastasija Antipova | APK Dance
Latvija |
9 | 3 | Karolīna Kate Kļaviņa | Saltāre
Latvija |
7 | 3 | Jolanta Kārkliņa | Anitas deju studija
Latvija |
19 | 3 | Darja Korotkova | Stars
Latvija |
15 | 3 | Ance Briede | Stars
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | W BCFDE |
Q BCFDE |
Ch BCFDE |
J BCFDE |
Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 66666 | 66566 | 66566 | 66466 | 116/72 |
16 | 1 | 66666 | 66666 | 65665 | 66666 | 118/71 |
17 | 1 | 56566 | 66666 | 66666 | 66666 | 118/71 |
13 | 2 | 55665 | 55665 | 56566 | 56666 | 111/67 |
22 | 2 | 65666 | 65565 | 65566 | 65555 | 110/66 |
8 | 2 | 55565 | 56565 | 66665 | 56565 | 109/65 |
18 | 2 | 55555 | 56665 | 65665 | 56655 | 108/65 |
10 | 2 | 54566 | 45366 | 56566 | 55566 | 105/64 |
2 | 2 | 46665 | 56365 | 56565 | 46555 | 104/64 |
4 | 2 | 44465 | 54565 | 55555 | 66456 | 100/60 |
21 | 2 | 55456 | 55455 | 55455 | 56455 | 98/60 |
9 | 3 | 46455 | 46555 | 46455 | 46455 | 97/57 |
7 | 3 | 44454 | 44344 | 45464 | 45355 | 85/51 |
19 | 3 | 44355 | 33354 | 44455 | 44453 | 81/48 |
15 | 3 | 33444 | 43354 | 44455 | 43345 | 78/46 |
- (B) Inna Mihaļova
- (C) Rihards Bergs
- (F) Inga Cepite
- (D) Jeļena Daņiļčenko
- (E) Aleksandrs Aļošins
Meit. solo 2008.dz.g. un jaun.
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
17 | 1 | Nikoļa Elizabeta Tkačuka | APK Dance
Latvija |
40 | 1 | Dajana Grīnfelde | Dūšas Deju skola
Latvija |
6 | 1 | Sofija Januļonoka | Ziemeļblāzma
Latvija |
29 | 1 | Loreta Filipoviča | Dzintars
Latvija |
22 | 1 | Anastasija Gladkiha | APK Dance
Latvija |
13 | 2 | Elizabete Sergeta | Lielupe
Latvija |
37 | 2 | Olga Leonova | Dūšas Deju skola
Latvija |
36 | 2 | Ance Buša | Lielupe
Latvija |
4 | 2 | Marsella Barovska | Lielupe
Latvija |
27 | 2 | Sandra-Alua Baibulova |
Latvija |
46 | 2 | Loreta Anna Skarbovska | Škutāna DS
Latvija |
7 | 2 | Darja Počujeva | Aurum
Latvija |
32 | 2 | Paula Paegle | Stars
Latvija |
31 | 2 | Kate Matisone | RV Studio
Latvija |
33 | 2 | Tatjana Petrusenko |
Latvija |
25 | 3 | Eseniya Vasina |
Latvija |
24 | 3 | Amālija Vološina | Dūšas Deju skola
Latvija |
9 | 3 | Katrina Miķelsone | Esperanza
Latvija |
42 | 3 | Ekaterina Shchedrovitskaya |
Latvija |
11 | 3 | Jekaterina Žakemo | Spiķeru dēju skola
Latvija |
26 | 3 | Anika Navaza | Aurum
Latvija |
44 | 3 | Agnesa Agafonova | APK Dance
Latvija |
35 | 3 | Ksenija Maceraļika | Esperanza
Latvija |
15 | 3 | Ļiene Ivanova | Esperanza
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | W ACFDE |
Ch ACFDE |
J ACFDE |
Summa |
---|---|---|---|---|---|
17 | 1 | 66666 | 56666 | 66666 | 89/54 |
40 | 1 | 66665 | 66666 | 66665 | 88/54 |
6 | 1 | 66666 | 66566 | 66465 | 86/53 |
29 | 1 | 65666 | 66566 | 56566 | 86/53 |
22 | 1 | 66666 | 66556 | 66546 | 85/52 |
13 | 2 | 65656 | 55556 | 56666 | 83/50 |
37 | 2 | 66656 | 66666 | 46455 | 83/50 |
36 | 2 | 56666 | 65655 | 64655 | 82/50 |
4 | 2 | 55555 | 66656 | 65355 | 78/48 |
27 | 2 | 65565 | 65565 | 55554 | 78/47 |
46 | 2 | 55555 | 55555 | 55565 | 76/45 |
7 | 2 | 55555 | 56565 | 55364 | 75/45 |
32 | 2 | 54554 | 65555 | 56365 | 74/45 |
31 | 2 | 65555 | 64554 | 55454 | 73/43 |
33 | 2 | 55554 | 56364 | 64454 | 71/43 |
25 | 3 | 65555 | 64555 | 43354 | 70/41 |
24 | 3 | 55454 | 55354 | 54454 | 67/41 |
9 | 3 | 54445 | 54444 | 55545 | 67/40 |
42 | 3 | 54454 | 44454 | 55454 | 66/39 |
11 | 3 | 64444 | 44444 | 54454 | 64/37 |
26 | 3 | 45465 | 53364 | 43354 | 64/37 |
44 | 3 | 54444 | 43344 | 54464 | 62/36 |
35 | 3 | 44445 | 45344 | 45344 | 61/36 |
15 | 3 | 44444 | 53343 | 43344 | 56/33 |
- (A) Dmitrijs Morderers
- (C) Rihards Bergs
- (F) Inga Cepite
- (D) Jeļena Daņiļčenko
- (E) Aleksandrs Aļošins
Meit. solo 2010.dz.g. un jaun.
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
3 | 1 | Ance Meiere | Škutāna DS
Latvija |
2 | 1 | Lote Bērziņa | Fokuss
Latvija |
39 | 1 | Aleksa Strunkšteine | Sara
Latvija |
5 | 2 | Sofija Mihicopulu | Polārzvaigzne
Latvija |
45 | 2 | Jelizaveta Bažanova | Elfs
Latvija |
1 | 2 | Estere Davidova | Ziemeļblāzma
Latvija |
12 | 2 | Tīna Lilienfelde | Fokuss
Latvija |
43 | 2 | Anastasija Masačaba Šimanska | Aurum
Latvija |
41 | 2 | Karina De Sa Pereira | Aurum
Latvija |
30 | 2 | Rimma Žogoļa | Aurum
Latvija |
38 | 3 | Adela Koptjuga | Sara
Latvija |
8 | 3 | Viktorija Karapkina | Sara
Latvija |
23 | 3 | Ariša Navaza | Aurum
Latvija |
28 | 3 | Valerija Nadžafova | Aurum
Latvija |
34 | 3 | Milanna Trambarina | Aurum
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | W ABFDE |
Ch ABFDE |
Summa |
---|---|---|---|---|
3 | 1 | 66666 | 66666 | 60/36 |
2 | 1 | 66566 | 66666 | 59/36 |
39 | 1 | 66556 | 66566 | 57/35 |
5 | 2 | 55565 | 66666 | 56/33 |
45 | 2 | 65565 | 56565 | 54/32 |
1 | 2 | 66666 | 45454 | 52/31 |
12 | 2 | 55544 | 55465 | 48/29 |
43 | 2 | 55345 | 44354 | 42/26 |
41 | 2 | 55464 | 44353 | 43/25 |
30 | 2 | 43355 | 44354 | 40/24 |
38 | 3 | 44445 | 43354 | 40/23 |
8 | 3 | 43345 | 43355 | 39/23 |
23 | 3 | 44354 | 43354 | 39/23 |
28 | 3 | 44345 | 43354 | 39/23 |
34 | 3 | 44345 | 44353 | 39/23 |
- (A) Dmitrijs Morderers
- (B) Inna Mihaļova
- (F) Inga Cepite
- (D) Jeļena Daņiļčenko
- (E) Aleksandrs Aļošins
Pirmsskolas vecums
Rezultāts
Nr | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|
3 | Gundars Emerbergs Aiga Liberte |
Olaine
Latvija |
4 | Nikolajs Musatovs Aleksandra Rudzīte |
Anitas deju studija
Latvija |
9 | Edvards Timofejevs Monta Leite |
Saltāre
Latvija |
15 | Augustins Apalenis Elīna Parfena |
Anitas deju studija
Latvija |
22 | Ernests Cecerāns Laura Lipšāne |
Anitas deju studija
Latvija |
28 | Aivars Fakss Polina Popova |
Ziemeļblāzma
Latvija |
30 | Vladimirs Rožnovs Anastasija Rastvorova |
Ziemeļblāzma
Latvija |
40 | Kirils Vinogradovs Milena Ovsjaņņikova |
Ziemeļblāzma
Latvija |
45 | Aigars Fakss Polina Stavinska |
Ziemeļblāzma
Latvija |
61 | Arsēnijs Lačinovs Darja Lavrenova |
Estētika
Latvija |
62 | Arsēnijs Lačinovs Viktorija Perevozņikova |
Estētika
Latvija |
66 | Edgars Arbidāns Anna Šešenja |
Ziemeļblāzma
Latvija |
68 | Adrians Čablis Sabīne Kursiete |
Latvija |
69 | Maksims Golubevs Viktorija Golubeva |
Anitas deju studija
Latvija |
71 | Kristers Petenovs Ņina Kurmakajeva |
Anitas deju studija
Latvija |
78 | Vladimirs Rožnovs Anastasija Bizenkova |
Ziemeļblāzma
Latvija |
Fināls
Nr | W ABCFDE |
Ch ABCFDE |
Summa |
---|---|---|---|
3 | 333333 | 333332 | 2.92 |
4 | 221223 | 313123 | 2.08 |
9 | 223223 | 223323 | 2.42 |
15 | 323333 | 323213 | 2.58 |
22 | 321222 | 222122 | 1.92 |
28 | 232222 | 322122 | 2.08 |
30 | 121332 | 132322 | 2.08 |
40 | 333333 | 333233 | 2.92 |
45 | 222222 | 223223 | 2.17 |
61 | 222332 | 323232 | 2.42 |
62 | 333233 | 323123 | 2.58 |
66 | 112132 | 323323 | 2.17 |
68 | 333333 | 223233 | 2.75 |
69 | 213232 | 111122 | 1.75 |
71 | 213223 | 213222 | 2.08 |
78 | 123212 | 111122 | 1.58 |
- (A) Dmitrijs Morderers
- (B) Inna Mihaļova
- (C) Rihards Bergs
- (F) Inga Cepite
- (D) Jeļena Daņiļčenko
- (E) Aleksandrs Aļošins
1. klase
Rezultāts
Nr | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|
10 | Makars Mihnovičs Selīna Otto |
Elfs
Latvija |
14 | Gabriels Grebežs-Vītoliņš Kate Tukiša |
Stars
Latvija |
16 | Nils Lārmanis Keitlīna Bogdanova |
Stars
Latvija |
18 | Arvīds Skrastiņš Linda Veģere |
Stars
Latvija |
21 | Arvīds Skrastiņš Līva Livdāne |
Stars
Latvija |
24 | Georgs Trjahovs Ija Morkāne |
Rihtera deju skola
Latvija |
29 | Gabriels Roga Marija Golberta |
Esperanza
Latvija |
32 | Matīss Ivo Treimanis Elīza Brīdaka |
Saltāre
Latvija |
33 | Marks Nečajevs Laine Langrate |
Anitas deju studija
Latvija |
35 | Eduards Dāmis Emīlija Strode |
Dūšas Deju skola
Latvija |
47 | Pēteris Serenkovs Emīlija Jakovļeva |
Stars
Latvija |
48 | Jaroslavs Trigubovs Nikola Silāre |
Stars
Latvija |
49 | Jaroslavs Trigubovs Žaklīna Ratniece |
Stars
Latvija |
50 | Ralfs Jazņevičs Marta Melbārde |
Stars
Latvija |
63 | Kristiāns Libeks Sofija Rudakova |
Rihtera deju skola
Latvija |
64 | Kristiāns Libeks Valērija Kudravceva |
Rihtera deju skola
Latvija |
65 | Staņislavs Kucs Polīna Klaucēna |
Rihtera deju skola
Latvija |
67 | Kirills Čelmodejevs Anastasija Bugoviča Sočņeva |
Esperanza
Latvija |
73 | Vladislavs Petrops Anna Zeļenkova |
Esperanza
Latvija |
74 | Staņislavs Kucs Poļina Slavecka |
Rihtera deju skola
Latvija |
75 | Arsēnijs Šaškovs Elīza Millere |
Rihtera deju skola
Latvija |
76 | Matīss Ivo Treimanis Kate Tupreine |
Saltāre
Latvija |
Fināls
Nr | W ABCFDE |
Ch ABCFDE |
Summa |
---|---|---|---|
10 | 323332 | 333333 | 2.83 |
14 | 233332 | 223322 | 2.50 |
16 | 123332 | 111212 | 1.83 |
18 | 123112 | 223232 | 2.00 |
21 | 323232 | 323232 | 2.50 |
24 | 211313 | 211213 | 1.75 |
29 | 223222 | 333232 | 2.42 |
32 | 223233 | 113212 | 2.08 |
33 | 333332 | 323233 | 2.75 |
35 | 233333 | 133222 | 2.50 |
47 | 233232 | 333332 | 2.67 |
48 | 233333 | 323333 | 2.83 |
49 | 233232 | 223232 | 2.42 |
50 | 213222 | 123212 | 1.92 |
63 | 223222 | 121222 | 1.92 |
64 | 322322 | 323222 | 2.33 |
65 | 323222 | 322322 | 2.33 |
67 | 223333 | 123222 | 2.33 |
73 | 112212 | 111213 | 1.50 |
74 | 323233 | 213222 | 2.33 |
75 | 123332 | 211212 | 1.92 |
76 | 223233 | 113213 | 2.17 |
- (A) Dmitrijs Morderers
- (B) Inna Mihaļova
- (C) Rihards Bergs
- (F) Inga Cepite
- (D) Jeļena Daņiļčenko
- (E) Aleksandrs Aļošins
2.-3. klase
Rezultāts
Nr | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|
2 | Vadims Aleidzāns Aleksandra Zorina |
Esperanza
Latvija |
8 | Roberts Mažonis Luīze Doroša |
Anitas deju studija
Latvija |
13 | Jegors Jačniks Varvara Jašina |
Esperanza
Latvija |
25 | Jorens Alksnis Lana Kazakeviča |
Anitas deju studija
Latvija |
31 | Eriks Vansovičs Anna Sergejeva |
Esperanza
Latvija |
42 | Didzis Jaundzems Aija Jaundzema |
Rihtera deju skola
Latvija |
43 | Didzis Jaundzems Naala Amina Volkova |
Rihtera deju skola
Latvija |
46 | Renārs Mažonis Lana Kazakeviča |
Anitas deju studija
Latvija |
51 | Kristaps Uzoliņš Evelīna Glāzere |
Stars
Latvija |
52 | Ģirts Bukovskis Madara Jasiune |
Stars
Latvija |
53 | Matīss Sanders Liene Propere |
Stars
Latvija |
54 | Kārlis Vanags Liene Propere |
Stars
Latvija |
55 | Ervīns Jakubaitis Luīze Lāce |
Stars
Latvija |
56 | Ervīns Jakubaitis Beatrise Marčuka-Žurkova |
Stars
Latvija |
57 | Roberts Rudzītis Alīna Pelse |
Stars
Latvija |
58 | Roberts Brāļs Tīna Daniela Liepiņa |
Stars
Latvija |
59 | Jānis Ralfs Ozoliņš Paula Paegle |
Stars
Latvija |
60 | Kristers Tīsiņš Kristiāna Peipiņa |
Stars
Latvija |
70 | Aleksejs Mažajevs Adelina Svetlova |
Olaine
Latvija |
72 | Mārtiņš Sproģis Jana Piļenko |
Olaine
Latvija |
Fināls
Nr | W ABCFDE |
Ch ABCFDE |
J ABCFDE |
Summa |
---|---|---|---|---|
2 | 212322 | 313123 | 113223 | 2.06 |
8 | 212222 | 222222 | 312123 | 1.94 |
13 | 323323 | 223123 | 123223 | 2.33 |
25 | 212122 | 113122 | 123222 | 1.78 |
31 | 222323 | 322123 | 212223 | 2.17 |
42 | 223333 | 122223 | 122113 | 2.11 |
43 | 222333 | 223123 | 212122 | 2.11 |
46 | 113122 | 223122 | 113133 | 1.89 |
51 | 333333 | 333333 | 323333 | 2.94 |
52 | 323332 | 323333 | 333333 | 2.83 |
53 | 233333 | 323333 | 323233 | 2.78 |
54 | 232122 | 232133 | 112212 | 1.94 |
55 | 323233 | 323333 | 223123 | 2.56 |
56 | 333333 | 333333 | 123133 | 2.72 |
57 | 223223 | 223223 | 222223 | 2.28 |
58 | 212122 | 212223 | 222122 | 1.83 |
59 | 222223 | 223323 | 312123 | 2.22 |
60 | 323233 | 323333 | 323233 | 2.72 |
70 | 322222 | 333223 | 333333 | 2.61 |
72 | 323332 | 213223 | 223222 | 2.33 |
- (A) Dmitrijs Morderers
- (B) Inna Mihaļova
- (C) Rihards Bergs
- (F) Inga Cepite
- (D) Jeļena Daņiļčenko
- (E) Aleksandrs Aļošins
Iesāc. 2010.dz.g. un jaun. - 1. līmenis
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
5 | 1 | Ilja Pehkonen Liisa Mesetsova |
Master dance club
Somija |
42 | 1 | Matas Kriščiūnas Armantė Šliapnikovaitė |
Šypsena
Lietuva |
65 | 1 | Maksims Ruzanovs Aleksandra Horošaja |
Piruete
Latvija |
33 | 1 | Marks Duboviks Dita Rūta Dedumiete |
Piruete
Latvija |
24 | 2 | Jegors Pizāns Arina Pavļenko |
Tango
Latvija |
10 | 2 | Kārlis Baumanis Anastasija Pasternaka |
Vērdiņš
Latvija |
15 | 2 | Avgustins Apalenis Elīna Parfena |
Anitas deju studija
Latvija |
71 | 2 | Kristers Petenovs Ņina Kurmakajeva |
Anitas deju studija
Latvija |
28 | 2 | Uldis Zariņš Monika Hermane |
Vērdiņš
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | W ABCFE |
Ch ABCFE |
Summa |
---|---|---|---|---|
5 | 1 | 66666 | 66666 | 60/36 |
42 | 1 | 66556 | 65655 | 55/33 |
65 | 1 | 65655 | 65656 | 55/33 |
33 | 1 | 65645 | 65656 | 54/33 |
24 | 2 | 55556 | 54554 | 49/29 |
10 | 2 | 55554 | 54545 | 47/29 |
15 | 2 | 54444 | 54534 | 42/25 |
71 | 2 | 54434 | 44534 | 40/24 |
28 | 2 | 53444 | 43534 | 39/23 |
- (A) Dmitrijs Morderers
- (B) Inna Mihaļova
- (C) Rihards Bergs
- (F) Inga Cepite
- (E) Aleksandrs Aļošins
Iesāc. 2008.dz.g. un jaun. - 1.- 2. līmenis
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
21 | 1 | Dmitri Fjodorov Elen Kuusik |
Kreedo Dance
Igaunija |
61 | 1 | Yelysey Kostenok Sofiya Mozolyeva |
Liga-A
Ukraina |
77 | 1 | Jelisej Zemljannikov Vlada Sidunova |
Master dance club
Somija |
9 | 1 | Benas Norkus Kamile Užmiškyte |
Šypsena
Lietuva |
22 | 1 | Rimas Lukoševičius Fausta Treigutyte |
Šypsena
Lietuva |
56 | 1 | Ervīns Jakubaitis Beatrise Marčuka-Žurkova |
Stars
Latvija |
64 | 1 | Ričards Brauns Nora Dembovska |
Saltāre
Latvija |
51 | 2 | Kristaps Uzoliņš Evelīna Glāzere |
Stars
Latvija |
63 | 2 | Aleksandrs Gorodiļins Merenkova Oļesja |
Esperanza
Latvija |
52 | 2 | Ģirts Bukovskis Madara Jasiune |
Stars
Latvija |
53 | 2 | Matīss Sanders Liene Propere |
Stars
Latvija |
57 | 2 | Roberts Rudzītis Alīna Pelse |
Stars
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | W ABCDE |
Ch ABCDE |
Summa |
---|---|---|---|---|
21 | 1 | 66666 | 66666 | 60/36 |
61 | 1 | 66666 | 66666 | 60/36 |
77 | 1 | 66666 | 66666 | 60/36 |
9 | 1 | 66565 | 66566 | 57/35 |
22 | 1 | 65566 | 65456 | 54/33 |
56 | 1 | 56465 | 66565 | 54/33 |
64 | 1 | 55665 | 64665 | 54/33 |
51 | 2 | 54565 | 54665 | 51/31 |
63 | 2 | 55455 | 55566 | 51/31 |
52 | 2 | 54455 | 55465 | 48/29 |
53 | 2 | 54464 | 55455 | 47/28 |
57 | 2 | 54454 | 54454 | 44/26 |
- (A) Dmitrijs Morderers
- (B) Inna Mihaļova
- (C) Rihards Bergs
- (D) Jeļena Daņiļčenko
- (E) Aleksandrs Aļošins
Iesāc. 2006.dz.g. un jaun. - 2.- 3. līmenis
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
18 | 1 | Nikita Svitņovs Darja Ņemšilova |
Esperanza
Latvija |
43 | 2 | Aleksandrs Bergers Sintija Beijere |
Rihtera deju skola
Latvija |
2 | 3 | Jēkabs Barkāns Anete Rozenfelde |
Rihtera deju skola
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | W ABCDE |
Q ABCDE |
Ch ABCDE |
J ABCDE |
Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
18 | 1 | 65665 | 45455 | 65666 | 55666 | 108/66 |
43 | 2 | 55554 | 44444 | 54345 | 44444 | 85/52 |
2 | 3 | 43344 | 43344 | 43444 | 43344 | 73/45 |
- (A) Dmitrijs Morderers
- (B) Inna Mihaļova
- (C) Rihards Bergs
- (D) Jeļena Daņiļčenko
- (E) Aleksandrs Aļošins