Rezultāti «Rīgas Pavasaris 2018» Kauss

Kauss: Jaunieši CB La
Datums: 15.04.2018.
Organizators: Mirada
Atbildīgais: Kirils Oševerovs-Alenovičs
Vieta: Rīgas 15. v-skola

1. daļa

3. daļa

4. daļa

5. daļa

Iesāc. 2010.g. un jaun. - 1.-2.līmenis

Numurs Vieta Vārds,uzvārds Klubs
9 2 Dāvids Osipovs
Madara Brokāne
Lielupe
(Latvia)
10 3 Sandijs Gusts Druseiks
Emīlija Krūmiņa
Anitas deju studija
(Latvia)
15 1 Dāvids Osipovs
Alisa Vasiļjeva
Lielupe
(Latvia)
17 3 Roberts Osokins
Elīza Makrecka
Lielupe
(Latvia)
26 1 Kārlis Veismanis
Milana Drapija
Lielupe
(Latvia)
28 2 Kārlis Veismanis
Amēlija Krūmiņa
Lielupe
(Latvia)
29 3 Valters Safonovs
Arianna Marija Boiko
Dobele
(Latvia)
30 1 Maksims Ruzanovs
Aleksandra Horošaja
Piruete
(Latvia)
31 3 Frederiks Rudusāns
Elza Lielupe
Lielupe
(Latvia)
45 3 Staņislavs Kucs
Poļina Klaucena
Rihtera deju skola
(Latvia)
46 3 Andrejs Ļebedevs
Elina Strade
APK Dance
(Latvia)
48 3 Radislavs Kuznecovs
Anastasija Gontarjova
APK Dance
(Latvia)
65 1 Aleksejs Verbenko
Elizabete Keita Legzdiņa
Anitas deju studija
(Latvia)
74 2 Marks Duboviks
Milāna Kriščuna
Piruete
(Latvia)
76 3 Mihails Zemskovs
Katrīna Vikmane
Rihtera deju skola
(Latvia)
83 3 Filips Vasins
Jeļizaveta Sibirceva
APK Dance
(Latvia)
88 2 Jaromirs Orlovskis
Darina Muntjane
APK Dance
(Latvia)
92 1 Edvards Užulis
Luize Aleksandra Studente
Anitas deju studija
(Latvia)
96 3 Ričards Polis
Emīlija Dilba
Rihtera deju skola
(Latvia)
98 2 Daņila Meņšikovs-Fiļimonovs
Marija Isajeva
Lielupe
(Latvia)
99 2 Jurģis Binders
Ketija Flugina
Tango
(Latvia)
102 2 Jegors Pizāns
Katrīna Deņisova
Tango
(Latvia)
103 1 Dominiks Briss
Marta Leoho
Lielupe
(Latvia)
104 2 Dominiks Briss
Sofija Liniņa
Lielupe
(Latvia)
105 3 Konstantins Tkacenko
Veronika Sorokina
APK Dance
(Latvia)
111 3 Raimonds Vizulis
Darja Mednikova
Elfs
(Latvia)
112 2 Pāvels Projums
Kamile Kumancova
Elfs
(Latvia)
115 3 Arsenijs Lačinovs
Darja Lavrenova
Estētika
(Latvia)
119 1 Pavels Samuilovs
Karolīna Oševerova-Aļenoviča
APK Dance
(Latvia)
124 3 Rūdolfs Rūtenbergs
Ance Gauja
Mario
(Latvia)
129 3 Kristians Libeks
Valerija Kudrjavceva
Sārtā bura
(Latvia)
131 2 Georgijs Trjahovs
Alisa Gavrilova
Rihtera deju skola
(Latvia)
132 3 Arsenijs Šaškovs
Alisa Gavrilova
Rihtera deju skola
(Latvia)
136 1 Rodrigo Žurgins
Letīsija Lībiete
Fokuss
(Latvia)
141 1 Jegors Žepetovs
Elizabete Podojņika
Klasika
(Latvia)
142 3 Jegors Žepetovs
Diana Sitiakova
Klasika
(Latvia)
144 1 Artūrs Lucaus
Valērija Frolova
Klasika
(Latvia)
150 3 Edgars Lucaus
Diana Sitiakova
Klasika
(Latvia)