Rezultāti «Rīgas Pavasaris 2018» Kauss

Kauss: Jaunieši CB La
Datums: 15.04.2018.
Organizators: Mirada
Atbildīgais: Kirils Oševerovs-Alenovičs
Vieta: Rīgas 15. v-skola

1. daļa

3. daļa

4. daļa

5. daļa

Iesāc. 2007.g. un jaun. - 2.-3.līmenis

Numurs Vieta Vārds,uzvārds Klubs Klase Punkti
85 1 Roberts Augustāns
Jevgenija Malahova
Klasika
(Latvia)
I 2
22 1 Normens Krilkovs
Eleonora Marta Rullere
Estētika
(Latvia)
I 2
14 1 Ņikita Mehoncevs
Diana Vladimirova
Piruete
(Latvia)
I 2
59 1 Jānis Znotiņš
Elēna Lielā-Kārkliņa
Tango
(Latvia)
I 2
23 1 Morics Jegi
Elita Reigina
Alaudo
(Latvia)
I 2
123 1 Maksims Ivanovs
Sofija Unžakova
Elfs
(Latvia)
I 2
126 1 Roberts Tutarašvili
Marija Jefanova
Mirada
(Latvia)
I 2
134 1 Jorens Pakalnieks
Sofija Zaikina
Alaudo
(Latvia)
I 2
143 1 Edvards Raiens Liepiņš
Keita Lurdesa Jēkabsone
Mario
(Latvia)
I 2
113 1 Ņikita Kittels
Valerija Ovčiņņikova
Elfs
(Latvia)
I 2
1 2 Daniels Skulte
Sāra Patrīcija Alveša-Di Melu
Rīgas Skolēnu pils
(Latvia)
I 1
60 2 Raivo Upeniks
Linda Jansone
Deju studija "7"
(Latvia)
I 1
128 2 Andrians Sisojevs
Elīna Petkoviča
Lielupe
(Latvia)
I 1
118 2 Aleksandrs Kondratjevs
Daniela Festere
Elfs
(Latvia)
I 1
62 2 Roberts Zirnis
Paula Pēterāne
Alaudo
(Latvia)
I 1
125 2 Marats Kurbatovs
Paula Kolča
Lielupe
(Latvia)
I 1
100 2 Mihails Martjuševs
Milana Odincova
Aurum
(Latvia)
I 1
137 2 Makar Mayorov
Nataļja Trefilova
Mirada
(Latvia)
I 1
54 2 Ketija Osokina
Artūrs Dandēns
Lielupe
(Latvia)
I 1
24 2 Edvards Zanders
Marta Marija Mackeviča
Golda
(Latvia)
I 1
133 2 Damirs Popadins
Anna Mišela Severina
Mario
(Latvia)
I 1
121 3 Vladimirs Jegorovs
Anna Skavronska
Elfs
(Latvia)
I 0
20 3 Aleksejs Mažajevs
Adeļina Svetlova
Olaine
(Latvia)
I 0
32 3 Harijs Dolgovskis
Elza Dilba
Rihtera deju skola
(Latvia)
I 0
151 3 Kristaps Lucaus
Sofija Krivonose
Klasika
(Latvia)
I 0
109 3 Žeroms Aleksandrs Žakemo
Katrīna Kornēlija Žakemo
Spiķeru deju skola
(Latvia)
I 0
A - Kristaps Cīrulis
B - Marta Kalēja
C - Jeļena Lavreņuka
D - Anna Baholdina
E - Vitālijs Sidaravičus