Rezultāti «Mārtiņrožu laiks» Kauss

Kauss: Jun II D ST, Jun II C LA, Jun I D, B II E4
Datums: 29.09.2018.
Organizators: Mario
Atbildīgais: Mario Končevskis
Vieta: Skrindu 1, Rīga

2. daļa

3. daļa

4. daļa

5. daļa

Bērni II - E4 (Latvijas kauss)

Numurs Vieta Vārds,uzvārds Klubs Klase Punkti
96 1 Mārcis Sakne
Anna Rjabova
Lielupe
(Latvia)
E4 9 (1/23)
84 2 Mark Morozkov
Paula Anna Lakstīgala
Reveranss
(Latvia)
E4 8 (2/23)
95 3 Deniss Daņilēvičs
Taisija Tihonova
Deju studija "7"
(Latvia)
E4 7 (3/23)
68 4 Karalina Valdmane
Artjoms Ļedeņovs
Lesto
(Latvia)
E4 6 (4/23)
79 5 Bogdan Bakuļev
Aļona Ivanova
Fokuss
(Latvia)
E4 5 (5/23)
82 6 Emīls Roze
Lote Baimanova
Lielupe
(Latvia)
E4 4 (6/23)
55 7 - 8 Kristers Ritiņš
Lelde Orste
Steps
(Latvia)
E4 3 (8/23)
75 7 - 8 Edvards Nikolājevs
Anna Luīze Eglīte
Dīva
(Latvia)
E4 3 (8/23)
51 9 - 10 Gusts Dzintars
Estere Paula Jankovska
Aura
(Latvia)
E4 2 (10/23)
58 9 - 10 Leo Serbžinskis
Adria Skoromko
Fokuss
(Latvia)
E4 2 (10/23)
65 11 Roberts Trokša
Elīza Albiņa
Dance4U
(Latvia)
E4 2 (11/23)
67 12 Toms Mirķis
Laura Sermola
Stars
(Latvia)
E4 2 (12/23)
52 13 - 15 Nikolajs Bobkovs
Sandra Čepule
Olaine
(Latvia)
E4 1 (15/23)
56 13 - 15 Kārlis Zonenbergs
Karīna Agate Baranovska
Tango
(Latvia)
E4 1 (15/23)
64 13 - 15 Markuss Segliņš
Elīna Rieksta
Aura
(Latvia)
E4 1 (15/23)
91 16 Artūrs Bikovens
Eleonora Priedīte
Rihtera deju skola
(Latvia)
E4 1 (16/23)
87 17 Hugo Zīlnieks
Diāna Auziņa
Rihtera deju skola
(Latvia)
E4 1 (17/23)
63 18 Stefans Uļeiskis
Anna Švidko
Rihtera deju skola
(Latvia)
E4 1 (18/23)
54 19 Kristaps Mulers
Natālija Stafecka
Frīda
(Latvia)
E4 1 (19/23)
57 20 - 22 Tonijs Guntars Sinkevičs
Evelīna Grīnvalde
Aura
(Latvia)
E4 1 (22/23)
69 20 - 22 Gustavs Flugins
Katrīna Birzniece Biržāne
Tango
(Latvia)
E4 1 (22/23)
98 20 - 22 Valērijs Viktorovs
Elena Bobrikhina
Dzintarkrasts
(Latvia)
E4 1 (22/23)
70 23 Daniels Catlakss
Krista Elēna Zariņa
Liberta
(Latvia)
E4 1 (23/23)
A - Vito Feldmanis
B - Aleksandrs Boginičs
C - Rihards Eglītis
D - Aleksandrs Bessonovs
E - Anna Baholdina
F - Valentīna Sidaravičus
G - Aleksandrs Ļatijevs