Rezultāti «Baltic Rising Stars»

Datums: 13.04.2019.
Organizators: Spektrs, Stars
Atbildīgais: Aigars Svars, Loreta Vainovska
Vieta: SemaraH Hotel Lielupe, Jūrmala

3 session

4 session

5 session

6 session

Juvenile II - E4

Numurs Vieta Vārds,uzvārds Klubs Klase Punkti
161 1 David Morar
Mariia Lukianchuk
Karnaval
(Ukraine)
- -
164 2 Vlad Zaparaniuk
Vlada Dubey
Karnaval
(Ukraine)
- -
121 3 Dominykas Aleknavičius
Beata Nauronytė
Šypsena
(Lithuania)
- -
69 4 Jelisei Zemljannikov
Vlada Sidunova
TKMaster
()
- -
31 5 Jonas Vilčiauskas
Danielė Vilčiauskaitė
Šypsena
(Lithuania)
- -
123 6 Morics Jegi
Elita Reigina
Alaudo
(Latvia)
E4 7 (1/18)
109 7 Ņikita Mehoncevs
Diana Vladimirova
Piruete
(Latvia)
E4 6 (2/18)
149 8 Artūrs Bikovens
Alise Lipska
Rihtera deju skola
(Latvia)
E4 5 (3/18)
103 9 Konstantīns Rate
Anastasija Maskaļonoka
Olaine
(Latvia)
E4 4 (4/18)
83 10 Oskars Varga
Elīza Megija Mezīte
Dīva
(Latvia)
E4 3 (5/18)
131 11 Andrejs Zvonkovs
Arina Rubinova
Klasika
(Latvia)
E4 2 (6/18)
143 12 Adrians Sarma
Luīze Elizabete Ābiķe
Deju studija "7"
(Latvia)
E4 2 (7/18)
29 13 Emīls Stūrmanis
Kerija Agra Ancīte
Lielupe
(Latvia)
E4 2 (8/18)
108 14 Oleksii Danchyshen
Roza Bezruchenko
Karnaval
(Latvia)
E4 1 (9/18)
116 15 - 17 Ralfs Gruntmanis
Aleksandra Kniša
Aura
(Latvia)
E4 1 (12/18)
139 15 - 17 Mikus Toms Ļaksa
Amanda Adamoviča
Golda
(Latvia)
E4 1 (12/18)
144 15 - 17 Roberts Zirnis
Katrīna Indāne
Alaudo
(Latvia)
E4 1 (12/18)
133 18 Raivo Upeniks
Linda Jansone
Deju studija "7"
(Latvia)
E4 1 (13/18)
18 19 Dmitrijs Urbanovičs
Darja Rivare
Elfs
(Latvia)
E4 1 (14/18)
151 20 Maksims Ivanovs
Sofija Unžakova
Elfs
(Latvia)
E4 1 (15/18)
153 21 - 22 Gustavs Grabovskis
Maija Marija Dombrovska
Dūšas Deju skola
(Latvia)
E4 1 (17/18)
156 21 - 22 Regnārs Ozols
Sofija Zaikina
Alaudo
(Latvia)
E4 1 (17/18)
93 23 - 24 Hennadiy Kornya
Dzhessica Onofreychuk
Karnaval
(Ukraine)
- -
163 23 - 24 Timurs Maksimovs
Aurelija Upena
Dūšas Deju skola
(Latvia)
E4 1 (18/18)
A - Žanas Untulis (lt)
E - Helena Kruusamäe (ee)
G - Dzmitry Bialiauski (by)
J - Nadezhda Korableva (ru)
K - Andrey Piskarev (ua)
M - Hendrik Heneke (de)
N - Michele Bacci (it)
P - Svetlana Vītoliņa
R - Aleksandrs Guļko