Rezultāti «Ziemas valsis»

Datums: 25.01.2020.
Organizators: RV Studio
Atbildīgais: Rihards Mailītis
Vieta: Hanzas v-skola

3.daļa

4.daļa

5.daļa

6.daļa

7.daļa

Bērni II - E4

Numurs Vieta Vārds,uzvārds Klubs Klase Punkti
15 1 Ivo Zvaigzne
Vanessa Macāne
Deju studija "7"
(Latvia)
E4 8 (1/22)
48 2 Regnārs Struņķis
Emīlija Mihaļenko
RV Studio
(Latvia)
E4 7 (2/22)
52 3 Alekss Ābelītis
Ance Krilova
D & D
(Latvia)
E4 6 (3/22)
75 4 Timurs Maksimovs
Kerija Agra Ancīte
Lielupe
(Latvia)
E4 5 (4/22)
31 5 Dmitrijs Urbanovičs
Darina Muntjane
Elfs
(Latvia)
E4 4 (5/22)
10 6 - 8 Marats Kurbatovs
Paula Kolča
Lielupe
(Latvia)
E4 3 (8/22)
23 6 - 8 Emīls Stūrmanis
Sofija Liniņa
Lielupe
(Latvia)
E4 3 (8/22)
91 6 - 8 Kristers Marģers Kātiņš
Kate Bobriševa
Aura
(Latvia)
E4 3 (8/22)
45 9 - 10 Marks Vatašs
Aurelija Upena
Fokuss
(Latvia)
E4 2 (10/22)
65 9 - 10 Mārtiņš Opmanis
Jekaterina Fiļipova
Zīle
(Latvia)
E4 2 (10/22)
50 11 Jurijs Šulmanis
Ksenija Smelova
Mirada
(Latvia)
E4 2 (11/22)
71 12 Gustavs Grabovskis
Maija Marija Dombrovska
Dūšas Deju skola
(Latvia)
E4 1 (12/22)
2 13 - 14 Andrejs Zvonkovs
Marija Marčenko
Klasika
(Latvia)
E4 1 (14/22)
60 13 - 14 Edvards Zanders
Nikola Nika Laksa
Golda
(Latvia)
E4 1 (14/22)
49 15 - 16 Tomass Pešikas-Pētersons
Ksenija Rande
Fokuss
(Latvia)
E4 1 (16/22)
55 15 - 16 Gustavs Freimanis
Grēta Puzinkeviča
Saltāre
(Latvia)
E4 1 (16/22)
14 17 - 18 Dāvids Osipovs
Alisa Vasiļjeva
Lielupe
(Latvia)
E4 1 (18/22)
94 17 - 18 Maksims Namikins
Annija Pinne
Vērdiņš
(Latvia)
E4 1 (18/22)
84 19 Kirills Derjugins
Margarita Burlakova
Zaharņova deju skola
(Latvia)
E4 1 (19/22)
34 20 Edvards Užulis
Luize Aleksandra Studente
Anitas deju studija
(Latvia)
E4 1 (20/22)
86 21 Armands Fjodorovs
Keita Aleksejeva
Zaharņova deju skola
(Latvia)
E4 1 (21/22)
90 22 Vsevolods Maikovs
Poļina Lūcija Kukjane
Polārzvaigzne
(Latvia)
E4 1 (22/22)
A - Vitālijs Sidaravičus
C - Kaspars Bērzups
D - Anna Baholdina
E - Daiga Čabovska
G - Aleksandrs Bessonovs
I - Gatis Sevels
J - Viola Abramova-Mailīte