Dalībnieki «Pavasara Ritmos» | Reģistrācija ir slēgta
Kauss: Jun I E4Datums: 04.05.2019.
Organizators: RV Studio
Atbildīgais: Rihards un Viola Mailiši
Vieta: Hanzas vidusskola, Grostonas iela 5
1. daļa 10:00 (Reģ.8:30)
- B/D (W,Ch) (3)
- 1.klase (W,Ch) (1)
- 1.-2.klase (W,Ch,J) (4)
- Meit. solo 2012 un jaun. (W,Ch) (17)
- Meit. solo 2011 un jaun. (W,Ch,J) (22)
- Meit. solo 2010 un jaun. (W,Ch,J) (13)
- Meit. solo 2009 un jaun. (W,Q,Ch,J) (8)
- Meit. solo 2007 un jaun. (W,Q,Ch,J) (11)
- Meit. solo 2006-2005 un jaun. (W,V,Q,Ch,R,J) (12)
2. daļa 12:00 (Reģ.10:30)
- Ča ča ča - Kauss (Meit. solo 2008 un jaun.) (8)
- Lēnā valša - Kauss (Meit. solo 2008 un jaun.) (4)
- Džaiva - Kauss (Meit. solo 2005 un jaun.) (7)
- Samba - Kauss (Meit. solo 2005 un jaun.) (10)
- Tango - Kauss (Meit. solo 2005 un jaun.) (4)
- Polkas - Kauss (Visiem Iesācēju grupas dejotājiem) (4)
- Ča ča ča - Kauss (Visiem Iesācēju grupas dejotājiem) (4)
- Džaiva - Kauss (Visiem Iesācēju grupas dejotājiem) (4)
3. daļa 13:30 (Reģ.12:00)
4. daļa 16:00 (Reģ.14:30)
- Bērni 1 E4 (11)
- Bērni 2 E4 (15)
- Juniori 1 E4 (Latvijas kauss) (33)
- Juniori 1 D ST (11)
- Juniori 2 E4E6 (11)
- Juniori 2 D LA (6)
- Juniori 2 + Jaunieši CB ST (4)
5. daļa 19:00 (Reģ.17:30)
- Bērni E4E6 (7)
- Juniori 1 E6 (13)
- Juniori 1 D LA (10)
- Juniori 2 D ST (4)
- Juniori 2 + Jaunieši CB LA (6)
- Seniori 1+2 ST (5)
- Seniori 1+2 LA (1)
- Seniori 3+4 ST (6)
- Seniori 3+4 LA (3)
kopā: 348
Bērni 2 E4
# | Vārds, uzvārds | Klubs | Valsts |
---|---|---|---|
1 | Regnārs Struņķis / Emīlija Mihaļenko | RV Studio | Latvia |
2 | Timurs Beilo / Alita Krastiņa | Viva | Latvia |
3 | Dmitrijs Urbanovičs / Darja Rivare | Elfs | Latvia |
4 | Ņikita Kittels / Valerija Ovčiņņikova | Elfs | Latvia |
5 | Maksims Ivanovs / Sofija Unžakova | Elfs | Latvia |
6 | Timurs Maksimovs / Aurelija Upena | Dūšas Deju skola | Latvia |
7 | Gustavs Grabovskis / Maija Marija Dombrovska | Dūšas Deju skola | Latvia |
8 | Kristens Veisbergs / Ariana Špagina | Darja Dance Studio | Latvia |
9 | Ralfs Gruntmanis / Aleksandra Kniša | Aura | Latvia |
10 | Adrians Sarma / Luīze Elizabete Ābiķe | Deju studija "7" | Latvia |
11 | Roberts Zirnis / Katrīna Indāne | Alaudo | Latvia |
12 | Artūrs Ričards Kuncevičs / Ance Meiere | Aurum | Latvia |
13 | Raivo Upeniks / Linda Jansone | Deju studija "7" | Latvia |
14 | Ričards Lazda / Patrīcija Vaļģe | Škutāna DS | Latvia |
15 | Mikus Toms Ļaksa / Amanda Adamoviča | Golda | Latvia |