Osalejad «Baltic Rising Stars» | Registreerimine on suletud
Kauss: Jun II D LaKuupäev: 21.04.2018.
Korraldaja: Spektrs, Stars
Vastutav: Aigars Svars, Loreta Vainovska
Koht: SemaraH Hotel Lielupe, Jūrmala, Bulduru prosp. 64/68
21. aprīlis, sestdiena
Solo (9:30, Reģ. 8:30-9:00)
Skate (11:00, Reģ. 10:00-10:30)
- Bērnu dārza audzēkņi (W,Ch) (11)
- 1. klase (W,Ch,J) (14)
- 2. - 4. klase (W,Q,Ch,J) (16)
Iesācēji (12:00, Reģ. 11:00-11:30)
kokku: 204
Iesācēji 2009.g. un jaun. 1.-2.līm. (W,Ch,J)
# | Nimi, perekonnanimi | Klubi | Riik |
---|---|---|---|
1 | Artūrs Glaskovs / Laura Pankina | Dance Art | Latvia |
2 | Kajus Balsys / Mantė Tiškutė | Spindulys | Lithuania |
3 | Heorhi Voranau / Darya Khamutovskaya | Arabesk | Latvia |
4 | Gustavs Līdums / Aurelija Upena | Dūšas Deju skola | Latvia |
5 | Gustavs Grabovskis / Maija Dombrovska | Dūšas Deju skola | Latvia |
6 | Artjoms Ogromnovs / Annija Olekša | Dūšas Deju skola | Latvia |
7 | Adrians Ralfs Krauklis / Alise Musijenko | Aurum | Latvia |
8 | Eduards Ģemzis / Marija Juškova | Triumfs | Latvia |
9 | Benas Norkus / Kamilė Užmiškytė | Šypsena | Lithuania |
10 | Kristaps Uzoliņš / Evelīna Glāzere | Stars | Latvia |
11 | Ervīns Jakubaitis / Beatrise Marčuka-Žurkova | Stars | Latvia |
12 | Roberts Rudzītis / Alīna Pelse | Stars | Latvia |
13 | Matīss Sanders / Liene Propere | Stars | Latvia |
14 | Ģirts Bukovskis / Madara Jasiune | Stars | Latvia |
15 | Aleksejs Ščerbakovs / Vladislava Grigaļčuka | Darja Dance Studio | Latvia |
16 | Matīss Daniels Kirilovs / Kristiana Brikmane | Darja Dance Studio | Latvia |
17 | Kristens Veisbergs / Ariana Špagina | Grobiņa | Latvia |
18 | Magnuss Drāznieks / Viktorija Homutova | Darja Dance Studio | Latvia |
19 | Reinis Vītols / Estere Šēle | Grobiņa | Latvia |
20 | Gustavs Jaunsleinis / Danija Kalita | Grobiņa | Latvia |
21 | Pijus Berencas / Goda Dulevičiūtė | Šypsena | Lithuania |
22 | Aleksejs Haritonovs / Alika Urušadze | Elfs | Latvia |
23 | Dmitrijs Urbanovičs / Darja Rivare | Elfs | Latvia |
24 | Vladimirs Jegorovs / Anna Skavronska | Elfs | Latvia |
25 | Aleksejs Deņisenko / Anna Marija Bajeva | Elfs | Latvia |
26 | Semjons Soboļevs / Ksenija Širšikova | Elfs | Latvia |
27 | Gustavs Pranaitis / Anastasija Trizna | Lielupe | Latvia |
28 | Sebastians Rudusāns / Viktorija Vendija Kovaļova | Lielupe | Latvia |
29 | Jurģis Binders / Ketija Flugina | Tango | Latvia |
30 | Kristens Veisbergs / Kristiāna Burlova | Grobiņa | Latvia |
31 | Makars Mihnovičs / Selīna Otto | Elfs | Latvia |
32 | Matīss Ķincis / Ariana Smilga | Lielupe | Latvia |