Osalejad «Rīgas atklātās meistarsacīkstes» | Registreerimine on suletud
Kauss: Jaunieši CB LA, Jun II C LA, Jun II D LAKuupäev: 02.02.2019.
Korraldaja: Spektrs
Vastutav: Aigars Svars
Koht: Rīgā, Graudu iela 68, Biznesa augstskolā "Turība"
1.daļa 9:30 (Reģ.8:30-9:00)
2.daļa 11:15 (Reģ.10:00-10:45)
3.daļa 12:15 (Reģ.11:00-11:45)
4.daļa 13:45 (Reģ.12:30-13:15)
- Bērni I E4 (10)
- Bērni II E4 (19)
- Juniori I E4 (14)
- Juniori II D LA (Latvijas kauss) (22)
5.daļa 15:45 (Reģ.13:30-14:45)
- Bērni I+II E4 + E6 (14)
- Juniori I E6 (27)
- Juniori II E6 (14)
- Juniori II D ST (9)
6.daļa 17:45 (Reģ.16:45-17:15)
7.daļa 19:15 (Reģ.18:15-18:45)
kokku: 402
Juniori I E6
# | Nimi, perekonnanimi | Klubi | Riik |
---|---|---|---|
1 | Roberts Rozenbahs / Enia Elizabete Ūdre | Anitas deju studija | Latvia |
2 | Dīns Riekstiņš / Arina Kitajeva | Deju studija "7" | Latvia |
3 | Toms Mirķis / Laura Sermola | Stars | Latvia |
4 | Gustavs Klints / Karīna Keita Bormane | Stars | Latvia |
5 | Svens Kalniņš / Evianna Majore | Dzintars | Latvia |
6 | Jegors Gļebovs / Anastasija Gladkiha | APK Dance | Latvia |
7 | Kristers Valters Cers / Paula Šumeiko | Vērdiņš | Latvia |
8 | Nikita Volkovs / Sofija Jānīte | Ziemeļblāzma | Latvia |
9 | Ričards Grospiņš / Laura Zuikova | Aurum | Latvia |
10 | Deniss Daņilēvičs / Taisija Tihonova | Deju studija "7" | Latvia |
11 | Rinalds Tensbergs / Anna Luīze Eglīte | Reveranss | Latvia |
12 | Kristers Puškēvics / Daniēla Naumova | Tango | Latvia |
13 | Valdis Jokmanis / Alise Lipska | Daces deju skola | Latvia |
14 | Paula Fabiano / Rūdolfs Dreiblathens | Lesto | Latvia |
15 | Žanis Ivanovs / Elizabete Sofija Morozova | Rēzekne | Latvia |
16 | Artjoms Ļedeņovs / Karalina Valdmane | Lesto | Latvia |
17 | Ralfs Juliāns Sirmais / Alīna Žogota | Balvu SS | Latvia |
18 | Aleksejs Kozirevs / Paula Pintele | Balvu SS | Latvia |
19 | Marats Gecs / Aļona Krasavceva | Mirada | Latvia |
20 | Ričards Jansons / Sofja Ščerbakova | Mirada | Latvia |
21 | Grigorijs Brusovs / Sofja Temirgalijeva | Mirada | Latvia |
22 | Mihails Petrovs / Alisa Volkova | Daugava | Latvia |
23 | Kristiāns Pūce / Elizabete Dziedātāja | RV Studio | Latvia |
24 | Jegors Maļcevs / Zanda Līva Locika | Olaine | Latvia |
25 | Kārlis Gustavs Kažoks / Enija Viņķe | Tango | Latvia |
26 | Viljams Bergmanis / Anastasija Samuilova | Daces deju skola | Latvia |
27 | Kārlis Zonenbergs / Karīna Agate Baranovska | Tango | Latvia |