Osalejad «Baltic Grand Prix» | Registreerimine on suletud
Hall 2Kuupäev: 13.12.2019.
Korraldaja: Spektrs
Vastutav: Aigars Svars
Koht: Ķīpsalas IC
13. December (Hall 2)
1 session 9:15
2 session 12:00
3 session 15:00
4. session 18:00 (BALTIC TROPHY) (allowed only for couples from Asia and Caucasus countries, Ukraine, Turkey and Israel)
- Junior I+II (LA) (13)
- Youth + Adult (ST) (6)
5. session 19:30 (BALTIC TROPHY) (allowed only for couples from Asia and Caucasus countries, Ukraine, Turkey and Israel)
- Junior I+II (ST) (11)
- Youth + Adult (LA) (4)
14. December (Hall 2)
1 session 9:00
- Juvenile I E6 (10)
- Juvenile II E6 (34)
- Junior I C Standard (31)
- Junior II C Standard (28)
2 session 13:00
3 session 14:30
4 session 16:30
- Juvenile I Standard 4 dances (15)
- Juvenile II Standard 4 dances (40)
- Junior I Standard (40)
- Junior II Standard (55)
15. December (Hall 2)
1 session 9:15
- Junior II C Latin (27)
- Junior I C Latin (27)
- Junior I D Standard (31)
- Junior II D Standard (11)
- Juvenile I Latin 4 dances (15)
- Juvenile II Latin 4 dances (40)
2 session 13:30
3 session 15:00
4 session 16:45
- Junior I D Latin (30)
- Junior II D Latin (12)
- Junior I Latin (48)
- Junior II Latin (58)
kokku: 1400
Iesācēji 2007.g. un jaun. 2.-3.līm. (W, Q, Ch, J)
# | Nimi, perekonnanimi | Klubi | Riik |
---|---|---|---|
1 | Arijus Dabasinskas / Eva Jundulaite | Zingsnis | Lithuania |
2 | Dominykas Vizberkis / Aida Kmitaitė | Zingsnis Klaipeda | Lithuania |
3 | Ostap kuzheya / Sofia Demkiv | Foxtrot | Ukraine |
4 | Maksims Kļujevs / Nikola Šehavcova | Aurum | Latvia |
5 | Pavels Kasperovičs / Ksenija Galuščaka | Aurum | Latvia |
6 | Fink Alan / Iskra Milada | Eleks Uzbekistan | Uzbekistan |
7 | Dmytro Sivak / Anastasiia Yerusheva | Foxtrot | Ukraine |
8 | Renārs Eihmanis / Sabīne Di Andradi | Duets | Latvia |
9 | Akim Khomich / Anna Ličakova | Elfs | Latvia |
10 | Artem Stavchanskiy / Olha Chebotarenko | Karnaval | Ukraine |
11 | Vincents Goldmanis / Evelīna Estere Josta | Ventspils | Latvia |
12 | Gabriels Vozņesenskis / Elizabete Sergeta | Lielupe | Latvia |
13 | Jelisejs Klimaševskis / Viktorija Cvetkova | Lielupe | Latvia |
14 | Rodrigo Žurgins / Laura Letīsija Lībiete | Fokuss | Latvia |
15 | Džonatans Hagurs / Paula Rēzija Striķe | RV Studio | Latvia |
16 | Julius Žinys / Agota Kontrimaitė | Žingsnis | Lithuania |
17 | Vakaris Jurgaitis / Gretė Šveikauskaitė | Šypsena | Lithuania |