Osalejad «Baltic Rising Stars» | Registreerimine on suletud
Kuupäev: 13.04.2019.
Korraldaja: Spektrs, Stars
Vastutav: Aigars Svars, Loreta Vainovska
Koht: SemaraH Hotel Lielupe, Jūrmala
13. aprīlis
1. daļa (Solo) 9:30 (Reģ.8:30)
2. daļa (Skate) 10:30 (Reģ.9:15)
- Pirmsskolas audzēkņi (W,Ch) (10)
- 1. klase (W,Ch,J) (13)
- 2. - 4. klase (W,Q,Ch,J) (16)
3. daļa 11:30 (Reģ.10:15)
4. daļa 13:00 (Reģ.11:45)
- Bērni I E4 (23)
- Bērni II E4 (27)
- Juniori I E6 (33)
- Juniori II E6 (9)
5. daļa 15:15 (Reģ.14:00)
- Bērni I+II E6 (32)
- Juniori I D ST (18)
- Jun II D LA (12)
- Juniori II / Jaunieši C+B ST (21)
6. daļa 18:30 (Reģ.17:15)
- Bērni I+II 6 dejas (29)
- Juniori I D LA (20)
- Juniori II D ST (11)
- Juniori II / Jaunieši C+B LA (31)
kokku: 513
Bērni II E4
# | Nimi, perekonnanimi | Klubi | Riik |
---|---|---|---|
1 | Maksims Ivanovs / Sofija Unžakova | Elfs | Latvia |
2 | Emīls Stūrmanis / Kerija Agra Ancīte | Lielupe | Latvia |
3 | Jelisei Zemljannikov / Vlada Sidunova | TKMaster | Finland |
4 | Oskars Varga / Elīza Megija Mezīte | Dīva | Latvia |
5 | Dmitrijs Urbanovičs / Darja Rivare | Elfs | Latvia |
6 | Gustavs Grabovskis / Maija Marija Dombrovska | Dūšas Deju skola | Latvia |
7 | Timurs Maksimovs / Aurelija Upena | Dūšas Deju skola | Latvia |
8 | Roberts Zirnis / Katrīna Indāne | Alaudo | Latvia |
9 | Andrejs Zvonkovs / Arina Rubinova | Klasika | Latvia |
10 | Morics Jegi / Elita Reigina | Alaudo | Latvia |
11 | Dominykas Aleknavičius / Beata Nauronytė | Šypsena | Lithuania |
12 | Regnārs Ozols / Sofija Zaikina | Alaudo | Latvia |
13 | Konstantīns Rate / Anastasija Maskaļonoka | Olaine | Latvia |
14 | Kristers Grigorjevs / Aleksandra Spriņģe | Olaine | Latvia |
15 | Aleksejs Mažajevs / Adeļina Svetlova | Olaine | Latvia |
16 | Ralfs Gruntmanis / Aleksandra Kniša | Aura | Latvia |
17 | Nicolas Eremitsa-Mavidi / Daria Piskarova | Karnaval | Ukraine |
18 | Vlad Zaparaniuk / Vlada Dubey | Karnaval | Ukraine |
19 | David Morar / Mariia Lukianchuk | Karnaval | Ukraine |
20 | Hennadiy Kornya / Dzhessica Onofreychuk | Karnaval | Ukraine |
21 | Mikus Toms Ļaksa / Amanda Adamoviča | Golda | Latvia |
22 | Oleksii Danchyshen / Roza Bezruchenko | Karnaval | Ukraine |
23 | Ņikita Mehoncevs / Diana Vladimirova | Piruete | Latvia |
24 | Adrians Sarma / Luīze Elizabete Ābiķe | Deju studija "7" | Latvia |
25 | Jonas Vilčiauskas / Danielė Vilčiauskaitė | Šypsena | Lithuania |
26 | Raivo Upeniks / Linda Jansone | Deju studija "7" | Latvia |
27 | Artūrs Bikovens / Alise Lipska | Rihtera deju skola | Latvia |