Dalyviai «Baltic Rising Stars» | Registracija uždaryta
Data: 13.04.2019.
Organizatoriai: Spektrs, Stars
Atsakingas: Aigars Svars, Loreta Vainovska
Vieta: SemaraH Hotel Lielupe, Jūrmala
13. aprīlis
1. daļa (Solo) 9:30 (Reģ.8:30)
2. daļa (Skate) 10:30 (Reģ.9:15)
- Pirmsskolas audzēkņi (W,Ch) (10)
- 1. klase (W,Ch,J) (13)
- 2. - 4. klase (W,Q,Ch,J) (16)
3. daļa 11:30 (Reģ.10:15)
4. daļa 13:00 (Reģ.11:45)
- Bērni I E4 (23)
- Bērni II E4 (27)
- Juniori I E6 (33)
- Juniori II E6 (9)
5. daļa 15:15 (Reģ.14:00)
- Bērni I+II E6 (32)
- Juniori I D ST (18)
- Jun II D LA (12)
- Juniori II / Jaunieši C+B ST (21)
6. daļa 18:30 (Reģ.17:15)
- Bērni I+II 6 dejas (29)
- Juniori I D LA (20)
- Juniori II D ST (11)
- Juniori II / Jaunieši C+B LA (31)
iš viso: 513
Bērni I+II E6
# | Vardas, pavardė | Klubas | Šalis |
---|---|---|---|
1 | Titas Gustainis / Barbora Masiulyte | Zingsnis | Lithuania |
2 | Jelisei Zemljannikov / Vlada Sidunova | TKMaster | Finland |
3 | Mark Morozkov / Paula Anna Lakstīgala | Reveranss | Latvia |
4 | Roman Kamyshan / Elizaveta Bubenova | Duet | Belarus |
5 | Roberts Trokša / Elīza Albiņa | Dance4U | Latvia |
6 | Kristians Melbārdis / Dana Ļebedeva | Estētika | Latvia |
7 | Emīls Lasenbergs / Estere Rūja | Daces deju skola | Latvia |
8 | Mārcis Sakne / Anna Rjabova | Lielupe | Latvia |
9 | Roberts Meikšāns / Poļina Matosova | Lielupe | Latvia |
10 | Roberts Dorbe / Viktorija Bortkeviča | Dūšas Deju skola | Latvia |
11 | Roberts Zirnis / Katrīna Indāne | Alaudo | Latvia |
12 | Arijus Širvinskas / Ramunė Kniukštaitė | Žingsnis | Lithuania |
13 | Damirs Dimpers / Darja Rubinova | Klasika | Latvia |
14 | Morics Jegi / Elita Reigina | Alaudo | Latvia |
15 | Dmitrijs Kiseļovs / Ņika Djakona | Mirada | Latvia |
16 | Radomirs Ponomarjovs / Veronika Ņikiforova | Mirada | Latvia |
17 | Valters Rozentāls / Keitija Čuprinska | Alaudo | Latvia |
18 | Ivo Buliņš / Sabīne Zvejniece | Alaudo | Latvia |
19 | Vladislavs Kurganskis / Sofija Kancāne | Dance4U | Latvia |
20 | Ralfs Petrovičs / Laura Vataša | Estētika | Latvia |
21 | Ņikita Žerenovskis / Katrina Suhecka | Estētika | Latvia |
22 | Nikita Senin / Elizaveta Senina | Kreedo Dance | Estonia |
23 | Nikolajs Bobkovs / Sandra Čepule | Olaine | Latvia |
24 | Maksims Namikins / Annija Pinne | Vērdiņš | Latvia |
25 | Eimantas Eirošius / Saulė Turčinskaitė | Žingsnis | Lithuania |
26 | Nojus Vaškys / Auksė Stuopelytė | Žingsnis | Lithuania |
27 | Vlad Zaparaniuk / Vlada Dubey | Karnaval | Ukraine |
28 | David Morar / Mariia Lukianchuk | Karnaval | Ukraine |
29 | Mikus Toms Ļaksa / Amanda Adamoviča | Golda | Latvia |
30 | Oleksii Danchyshen / Roza Bezruchenko | Karnaval | Ukraine |
31 | Romans Bogdanovs / Marija Karolina Kiriļuka | Daugava | Latvia |
32 | Savēlijs Boroviks / Darja Švecova | Aurum | Latvia |