Dalyviai «ETSÜ KARIKAVÕISTLUSED Solo-, A2, A4, A6- ja EV-klassidele» | Registracija uždaryta
Võistlejate registreerimine: Kuni 19.04Data: 28.04.2024.
Organizatoriai: DT Royal, EDSU
Atsakingas: Eve Aunver
Vieta: Rae Kultuurikeskus, Aruküla tee 9, Jüri, Eesti
MUDILASED
LAPSED 1
- Lapsed 1 EV tüdrukud (AV,CCC) (11)
- Lapsed 1 EV poisid (AV,CCC) (4)
- Lapsed 1 EV paarid (AV,CCC) (3)
- Lapsed 1 A2 tüdrukud (AV,CCC) (30)
- Lapsed 1 A4 tüdrukud (AV,Q,S,CCC) (30)
- Lapsed 1 A6 tüdrukud (AV,VV,Q,S,CCC,JV) (20)
- Lapsed 1 A2 poisid (AV,CCC) (12)
- Lapsed 1 A4 poisid (AV,Q,S,CCC) (9)
- Lapsed 1 A2 paarid (AV,CCC) (12)
- Lapsed 1 A4 paarid (AV,Q,S,CCC) (12)
- Lapsed 1 A6 paarid (AV,VV,Q,S,CCC,JV) (8)
LAPSED 2
- Lapsed 2 EV tüdrukud (AV,CCC) (6)
- Lapsed 2 EV poisid (AV,CCC) (0)
- Lapsed 2 EV paarid (AV,CCC) (1)
- Lapsed 2 A2 tüdrukud (AV,CCC) (15)
- Lapsed 2 A4 tüdrukud (AV,Q,S,CCC) (18)
- Lapsed 2 A6 tüdrukud (AV,VV,Q,S,CCC,JV) (15)
- Lapsed 2 A2 poisid (AV,CCC) (4)
- Lapsed 2 A4 poisid (AV,Q,S,CCC) (7)
- Lapsed 2 A6 poisid (AV,VV,Q,S,CCC,JV) (2)
- Lapsed 2 A2 paarid (AV,CCC) (5)
- Lapsed 2 A4 paarid (AV,Q,S,CCC) (10)
- Lapsed 2 A6 paarid (AV,VV,Q,S,CCC,JV) (10)
JUUNIORID
- Jun EV tüdrukud (AV,CCC) (3)
- Jun EV poisid (AV,CCC) (0)
- Jun EV paarid (AV,CCC) (2)
- Jun A2 tüdrukud (AV,CCC) (8)
- Jun A4 tüdrukud (AV,Q,S,CCC) (10)
- Jun A6 tüdrukud (AV,VV,Q,S,CCC,JV) (12)
- Jun A2 poisid (AV,CCC) (7)
- Jun A4 poisid (AV,Q,S,CCC) (8)
- Jun A6 poisid (AV,VV,Q,S,CCC,JV) (3)
- Jun A2 paarid (AV,CCC) (7)
- Jun A4 paarid (AV,Q,S,CCC) (9)
- Jun A6 paarid (AV,VV,Q,S,CCC,JV) (10)
E KLASS SOOLO
D KLASS SOOLO
iš viso: 533
Lapsed 1 A2 tüdrukud (AV,CCC)
# | Vardas, pavardė | Klubas | Šalis |
---|---|---|---|
1 | Eva Mets | Mereklubi | Estonia |
2 | Karolina Bolshakova | Mereklubi | Estonia |
3 | Taisia Ponomarjova | Mereklubi | Estonia |
4 | Liisa Viik | Dance Team Royal | Estonia |
5 | Maila Ool | Dance Team Royal | Estonia |
6 | Ksenia Gavrilova | Mereklubi, Tallinn | Estonia |
7 | Sofya Tanasiitšuk | Kreedo Dance | Estonia |
8 | Sofya Tanasiitšuk | Kreedo Dance | Estonia |
9 | Vasilisa Malinovskaja | Mereklubi, Tallinn | Estonia |
10 | Marianna Laes | eMotion | Estonia |
11 | Milana Barinova | eMotion | Estonia |
12 | Estella Randi | Leevi Tantsukool | Estonia |
13 | Alisa Melnikova | Leevi Tantsukool | Estonia |
14 | Brittely Saar | Leevi Tantsukool | Estonia |
15 | Elina Sergejeva | Leevi Tantsukool | Estonia |
16 | Eleanora Viigimäe | Leevi Tantsukool | Estonia |
17 | Tene Nurmse | Leevi Tantsukool | Estonia |
18 | Delisa Kõrgemaa | Leevi Tantsukool | Estonia |
19 | Elisabeth Karumaa | Leevi Tantsukool | Estonia |
20 | Paula Helene Tuul | Leevi Tantsukool | Estonia |
21 | Mirel Kask | Tantsustuudio FLEX | Estonia |
22 | Joanna Saar | Golden Glub | Estonia |
23 | Lilli Uudelepp | Golden Glub | Estonia |
24 | Elisabeth Altunjan | Golden Glub | Estonia |
25 | Jelizaveta Bondar | 1+1 DANCE STUDIO, Tallinn | Estonia |
26 | Jelizaveta Gulova | 1+1 DANCE STUDIO, Tallinn | Estonia |
27 | Taissia Beljajeva | 1+1 DANCE STUDIO, Tallinn | Estonia |
28 | Jana Kustova | 1+1 DANCE STUDIO, Tallinn | Estonia |
29 | Maria Gorohhova | 1+1 DANCE STUDIO, Tallinn | Estonia |
30 | Milla Pruuli | Danceland | Estonia |