Dalyviai «ETSÜ KARIKAVÕISTLUSED Solo-, A2, A4, A6- ja EV-klassidele» | Registracija uždaryta
Võistlejate registreerimine: Kuni 19.04Data: 28.04.2024.
Organizatoriai: DT Royal, EDSU
Atsakingas: Eve Aunver
Vieta: Rae Kultuurikeskus, Aruküla tee 9, Jüri, Eesti
MUDILASED
LAPSED 1
- Lapsed 1 EV tüdrukud (AV,CCC) (11)
- Lapsed 1 EV poisid (AV,CCC) (4)
- Lapsed 1 EV paarid (AV,CCC) (3)
- Lapsed 1 A2 tüdrukud (AV,CCC) (30)
- Lapsed 1 A4 tüdrukud (AV,Q,S,CCC) (30)
- Lapsed 1 A6 tüdrukud (AV,VV,Q,S,CCC,JV) (20)
- Lapsed 1 A2 poisid (AV,CCC) (12)
- Lapsed 1 A4 poisid (AV,Q,S,CCC) (9)
- Lapsed 1 A2 paarid (AV,CCC) (12)
- Lapsed 1 A4 paarid (AV,Q,S,CCC) (12)
- Lapsed 1 A6 paarid (AV,VV,Q,S,CCC,JV) (8)
LAPSED 2
- Lapsed 2 EV tüdrukud (AV,CCC) (6)
- Lapsed 2 EV poisid (AV,CCC) (0)
- Lapsed 2 EV paarid (AV,CCC) (1)
- Lapsed 2 A2 tüdrukud (AV,CCC) (15)
- Lapsed 2 A4 tüdrukud (AV,Q,S,CCC) (18)
- Lapsed 2 A6 tüdrukud (AV,VV,Q,S,CCC,JV) (15)
- Lapsed 2 A2 poisid (AV,CCC) (4)
- Lapsed 2 A4 poisid (AV,Q,S,CCC) (7)
- Lapsed 2 A6 poisid (AV,VV,Q,S,CCC,JV) (2)
- Lapsed 2 A2 paarid (AV,CCC) (5)
- Lapsed 2 A4 paarid (AV,Q,S,CCC) (10)
- Lapsed 2 A6 paarid (AV,VV,Q,S,CCC,JV) (10)
JUUNIORID
- Jun EV tüdrukud (AV,CCC) (3)
- Jun EV poisid (AV,CCC) (0)
- Jun EV paarid (AV,CCC) (2)
- Jun A2 tüdrukud (AV,CCC) (8)
- Jun A4 tüdrukud (AV,Q,S,CCC) (10)
- Jun A6 tüdrukud (AV,VV,Q,S,CCC,JV) (12)
- Jun A2 poisid (AV,CCC) (7)
- Jun A4 poisid (AV,Q,S,CCC) (8)
- Jun A6 poisid (AV,VV,Q,S,CCC,JV) (3)
- Jun A2 paarid (AV,CCC) (7)
- Jun A4 paarid (AV,Q,S,CCC) (9)
- Jun A6 paarid (AV,VV,Q,S,CCC,JV) (10)
E KLASS SOOLO
D KLASS SOOLO
iš viso: 533
Lapsed 2 A2 tüdrukud (AV,CCC)
# | Vardas, pavardė | Klubas | Šalis |
---|---|---|---|
1 | Marie Viik | Dance Team Royal | Estonia |
2 | Liisa Mätas | Mereklubi, Tallinn | Estonia |
3 | Heily Sondberg | Crause Tantsukool, Tallinn | Estonia |
4 | Lydia Mette | Danceguru,Tallinn | Estonia |
5 | Valeria Nazarova | Danceguru,Tallinn | Estonia |
6 | Margarita Iljuhhina | Danceguru,Tallinn | Estonia |
7 | Sophie Svitanko | Danceguru,Tallinn | Estonia |
8 | Freya Isabelle Witismann | Leevi Tantsukool | Estonia |
9 | Isabella Randi | Leevi Tantsukool | Estonia |
10 | Emma Josephine Kuusk | Leevi Tantsukool | Estonia |
11 | Melissa Hõbemägi | Leevi Tantsukool | Estonia |
12 | Anzelika Nasonov | Leevi Tantsukool | Estonia |
13 | Caroly Liit | Tantsustuudio FLEX | Estonia |
14 | Getter Palumets | Golden Glub | Estonia |
15 | Caroly Rüütnurm | Danceland | Estonia |