Dalībnieki «Baltic Grand Prix» | Reģistrācija ir slēgta
Skate, Meiteņu solo, Iesācēji (Balkonā)Datums: 16.12.2017.
Organizators: Spektrs
Atbildīgais: Aigars Svars
Vieta: Ķīpsalas halle
Sestdiena, 16.12.2017.
1. daļa 10:00 (Reģ. 9:00 - 9:30)
2. daļa 11:30 (Reģ. 10:30 - 11:00)
3. daļa 13:00 (Reģ. 12:00 - 12:30)
- Pirmsskolas vecums (W,Ch) (14)
- 1.klase (W,Ch) (25)
- 2.,3. klase (W,Ch,J) (20)
4. daļa 15:00 (Reģ. 14:00 - 14:30)
Svētdiena, 17.12.2017.
1. daļa 10:00 (Reģ. 9:00 - 9:30)
2. daļa 11:00 (Reģ. 10:00 - 10:30)
3. daļa 12:00 (Reģ. 11:00 - 11:30)
4. daļa 15:00 (Reģ. 14:00 - 14:30)
- Hobby Pieaugušie E [Bronze] ST (W,T,Q) (0)
- Hobby Pieaugušie D [Silver] ST (W,T,V,Q) (3)
- Hobby Pieaugušie E [Bronze] LA (Ch,R,J) (0)
- Hobby Pieaugušie D [Silver] LA (S,Ch,R,J) (4)
- Hobby Seniori I E [Bronze] ST (W,T,Q) (0)
- Hobby Seniori I D [Silver] ST (W,T,V,Q) (2)
- Hobby Seniori I E [Bronze] LA (Ch,R,J) (1)
- Hobby Seniori I D [Silver] LA (S,Ch,R,J) (2)
- Hobby Seniori II E [Bronze] ST (W,T,Q) (0)
- Hobby Seniori II D [Silver] ST (W,T,V,Q) (4)
- Hobby Seniori II E [Bronze] LA (Ch,R,J) (0)
- Hobby Seniori II D [Silver] LA (S,Ch,R,J) (2)
kopā: 315
Iesāc. 2008. un jaun. 2.- 3. līm. (W,Q,Ch,J)
# | Vārds, uzvārds | Klubs | Valsts |
---|---|---|---|
1 | Maksims Ivanovs / Sofija Unžakova | Elfs | Latvia |
2 | Kirils Ameļčanka / Sofija Ivanova | Ziemeļblāzma | Latvia |
3 | Ņikita Kittels / Valerija Ovčiņņikova | Elfs | Latvia |
4 | Niklāvs Volkovs / Ivanda Klyavzer | Lielupe | Latvia |
5 | Artūrs Dandēns / Ketija Osokina | Lielupe | Latvia |
6 | Dominykas Valantinas / Uljana Petrova | Zingsnis | Lithuania |
7 | Titas Gustainis / Barbora Masiulyte | Zingsnis | Lithuania |
8 | Kostenok Yelyse / Mozolyeva Sofiia | Liga-A | Ukraine |
9 | Vladislavs Kurganskis / Marinika Štālberga | Dance4U | Latvia |
10 | Sayan Rakhimov / Zhaniya Amurbay | S.Dance Studio, SDUSHOR 1 | Other |
11 | Iļja Krisins / Jekaterina Pasčenko | Aurum | Latvia |
12 | Aleksandrs Lazdāns / Viktorija Siļčonoka | Piruete | Latvia |
13 | Davids Šemeta / Arina Jevlampijeva | Piruete | Latvia |
14 | Juris Zeiza / Paula Amanda Buša | Reveranss | Latvia |
15 | Georgijs Bombāns / Anastasija Gurina | Elfs | Latvia |
16 | Vladislavs Rozentāls / Nellija Ņikitina | Dūšas Deju skola | Latvia |
17 | Edvards Goldbergs / Elīza Albiņa | Daces deju skola | Latvia |
18 | Bernardas Vaupšas / Meda Dalangavičiūtė | Klaipėdos šokių akademija | Lithuania |
19 | Neimantas Bieliauskas / Austėja Endriejauskytė | Žingsnis | Lithuania |
20 | Joris Makarevičius / Ariana Austytė | Žingsnis | Lithuania |
21 | Grantas Petrauskas / Saulė Vaitkevičiūtė | Žingsnis | Lithuania |
22 | Linas Narutavičius / Deimantė Narkutė | Žingsnis | Lithuania |
23 | Tonijs Guntars Sinkevičs / Elizabete Niedola | Aura | Latvia |
24 | Ralfs Gruntmanis / Estere Paula Jankovska | Aura | Latvia |
25 | Arsenijs Mazanovs / Ksenija Rande | Ziemeļblāzma | Latvia |
26 | Emīls Stūrmanis / Kerija Agra Ancīte | Lielupe | Latvia |
27 | Eimantas Eirošius / Saulė Turčinskaitė | Žingsnis | Lithuania |
28 | Markuss Lejiņš / Anastasija Belovinceva | Aura | Latvia |
29 | Norberts Lastovka / Madara Krūmiņa | Rihtera deju skola | Latvia |
30 | Roberts Tutarašvili / Marija Jefanova | Mirada | Latvia |
31 | Valters Rozentāls / Keitija Čuprinska | Alaudo | Latvia |
32 | Kristers Ansulis / Sintija Zepa | Vērdiņš | Latvia |
33 | Maksims Namikins / Veronika Pivcaikina | Vērdiņš | Latvia |