LSDF Kalendārs

Datums Notikums Organizators Atbildīgais Vieta
27.Oct
Dinaburgas kauss
Vivat Oļegs Zaharņovs Daugavpils 17.vidusskola, Valmieras 5, Daugavpils
27.Oct
DanceArt Cup
ATCELTS !!!
Dance Art Jūlija Artemjeva Jaunolaine
3.-4.Nov
Latvia Open Kauss
Kauss: Jun II D ST, Jun I E6, B I E4
WDSF International Open ST,
WDSF Open LA,
WDSF Senior II Open ST,
WDSF Youth Open ST & LA,
WDSF Junior II Open ST & LA
Mario Mario Končevskis, Marika Kalēja, Marta Kalēja-Irbe Daugavas SN, Kr. Barona 107, Rīga
10.Nov Spektrs Aigars Svars BA Turība, Graudu ielā 68, Rīga
24.Nov
Rudens Kauss
Polārzvaigzne Aleksandrs Ļatijevs Rīgas 89. v-skola
24.-25.Nov
Tallinn Open
Leevi Tallin
25.Nov
Rudens valsis
Andra DS Andris Miķelsons Madlienas KN
1.Dec
Dzintarlāsīte Kauss
Kauss: Jun II D LA, Jun I D, Jun I E6, B II E4
Aura Daiga Čabovska Liepāja, Latviešu biedrības nams
8.Dec
Draugu dejas Kauss
Kauss: Jun II C ST, LA, B E6
D & D Dmitrijs Morderers Daugavpils OC
9.Dec
Rīgas ziema Kauss Reitings
Reitings: Jun I LA , Bērni ST, Seniori LA
Kauss: Jaunieši CB ST, Jun II D ST, B I E4
Mirada Kirils Oševerovs-Alenovičs Rīgas 15.v-skola
14.-16.Dec
Baltic Grand Prix
Spektrs Aigars Svars Ķīpsalas IC
14.Dec
Baltic Sea Cup
Allowed only for Lithuania, Estonia, Latvia, Finland, Sweden, Germany, Denmark, Poland, Kaliningrad region, St.Petersburg region
Spektrs Aigars Svars
12.Jan
Ziema 2019
Polārzvaigzne Aleksandrs Ļatijevs Rīgas 89. v-kola
19.Jan
ST Čempionāts Championship
20.01. rezervēts čempionāta rīkotājam
Lielupe Ilona Freimane Jelgava
20.Jan
Jelgavas Domes Kauss
Lielupe Ilona Freimane Jelgavas pils. Sporta halle
26.Jan
Ilūkstes novada kauss
Vivat Oļegs Zaharņovs Ilūkstes novada KC, Brīvibas 12, Ilūkste
26.Jan
Ziemas valsis
RV Studio Rihards Mailītis Rīgas Hanzas v-skola
2.Feb
Rīgas atklātās meistarsacīkstes
Spektrs Aigars Svars BA Turība
9.Feb
10d Čempionāts Championship
Saltāre Rihards Bergs Valmiera
16.Feb
Valentīndienas kauss
Rīgas Skolēnu pils Vilmārs Ivuškāns Hanzas v-skola
16.Feb
Draugu lokā
Daugavpils Jeļena Posternaka Daugavpils
17.Feb
Skanstes balva
Mario Mario Končevskis Hanzas v-skola
23.Feb
Mirada Kauss
Mirada Aleksandrs Guļko
2.Mar
Pavasara kauss 2019
Dance4U, ORO Svetlana Vitolinya, Ojārs Bācis Hanzas v-skola, Grostonas iela 5, LV-1013, Rīga
9.Mar
LA Čempionāts Championship
Saldus Aleksandrs Aļošins Saldus, Jelgavas 6, Saldus
16.Mar
Ludzas kauss
Steps Svetlana Seņkova-Anciferova Ludzas TN
17.Mar
Dīvas kauss
ATCELTS !!!
Dīva Jolanta Straume Valmiera
23.-24.Mar
Mirada Cup 2019
Mirada Aleksandrs Guļko Rīga
30.Mar
Deju vilnis
D & D Dmitrijs Morderers Daugavpils OC
30.Mar
Mūsu cerības
RV Studio Viola Abramova-Mailīte Hanzas v-skola
30.-31.Mar
Riga Dance Festival
Magic Dance Studio Jeļena Samuilova Rīga
6.Apr
Dzintarlāse
Aura Daiga Čabovska Liepāja, Latviešu biedrības nams
7.Apr
Rīgas Pavasaris
Mirada Kirils Oševerovs-Alenovičs Rīgas 15, v-skola
13.-14.Apr
Baltic Rising Stars
Spektrs, Stars Aigars Svars, Loreta Vainovska SemaraH Hotel Lielupe, Jūrmala
27.Apr
Rēzeknes Domes kauss
Viva Ilona Kalniņa Koncertzāle "Gors"
28.Apr
Siguldas pavasaris
Rīgas Skolēnu pils Vilmārs Ivuškāns Siguldas 1. p-skola
4.May
Pavasara ritmos
RV Studio Rihards Mailītis Hanzas v-skola
5.May
Vidzemes kauss
Saltāre Rihards Bergs Vidzemes OC
11.May
Salaspils Open 2019
Škutāna DS Dace Pērkone Salaspils sporta nams
2.Jun
WDSF Daugavpils Open
D & D Dmitrijs Morderers Daugavpils OC