Dalībnieki «Rīgas atklātās meistarsacīkstes» | Reģistrācija ir slēgta
Kauss: Jaunieši CB LA, Jun II C LA, Jun II D LADatums: 02.02.2019.
Organizators: Spektrs
Atbildīgais: Aigars Svars
Vieta: Rīgā, Graudu iela 68, Biznesa augstskolā "Turība"
1.daļa 9:30 (Reģ.8:30-9:00)
2.daļa 11:15 (Reģ.10:00-10:45)
3.daļa 12:15 (Reģ.11:00-11:45)
4.daļa 13:45 (Reģ.12:30-13:15)
- Bērni I E4 (10)
- Bērni II E4 (19)
- Juniori I E4 (14)
- Juniori II D LA (Latvijas kauss) (22)
5.daļa 15:45 (Reģ.13:30-14:45)
- Bērni I+II E4 + E6 (14)
- Juniori I E6 (27)
- Juniori II E6 (14)
- Juniori II D ST (9)
6.daļa 17:45 (Reģ.16:45-17:15)
7.daļa 19:15 (Reģ.18:15-18:45)
kopā: 402
Jaunieši C+B LA (Latvijas kauss)
# | Vārds, uzvārds | Klubs | Valsts |
---|---|---|---|
1 | Arsenijs Pāls / Polina Bičihina | Mirada | Latvia |
2 | Roberts Zitmanis - Zihmanis / Jevgeņija Averina | Lesto | Latvia |
3 | Martins Smirnovs / Valērija Belova | Vivat | Latvia |
4 | Edmunds Vasiļevskis / Agata Pavlova | D & D | Latvia |
5 | Artūrs Litvinovs / Ērika Kairova | Rēzekne | Latvia |
6 | Ernests Mekšs / Elizabete Plīruma | Liberta | Latvia |
7 | Paulis Ratnieks / Marija Beāte Nonberga | Lielupe | Latvia |
8 | Aleksandrs Hajenko / Aleksandra Vakajeva | Elfs | Latvia |
9 | Igors Gusevs / Ksenija Šorņikova | Elfs | Latvia |
10 | Daniils Buinickis / Darja Dmitrijeva | Viva | Latvia |
11 | Adrians Jānis Šteins / Estere Ķuze | Škutāna DS | Latvia |
12 | Armīns Dudeničs / Šarūne Šablinskaite | Boginiča DS | Latvia |
13 | Artemijs Kuzņecovs / Margarita Hržeņevska | D & D | Latvia |
14 | Alfrēds Šlionskis / Elīne Paura | Dancers | Latvia |
15 | Dāvids Alens Mūrnieks / Katrīna Kuļešova | Mirada | Latvia |
16 | Boriss Ļebedevs / Amanda Loginova | Rīgas Skolēnu pils | Latvia |
17 | Arturs Ņesterenkovs / Nikola Hlibova | Rīgas Skolēnu pils | Latvia |
18 | Markuss Geislers / Anita Elizabete Ķeire | Aura | Latvia |
19 | Vadims Cvetkovs / Megija Kūkoja | Viva | Latvia |
20 | Georgijs Žeglovs / Evelīna Anita Dūdiņa | Mirada | Latvia |
21 | Romans Gailišs / Oļesja Slastjone | Vecrīga | Latvia |
22 | Danas Skujiņš / Dārta Lībeka | Lesto | Latvia |
23 | Rūdolfs Kārlis Knauts / Marija Lapiņa | Lesto | Latvia |
24 | Rihards Vilhelms Skadiņš / Laima Bergmane | Aurum | Latvia |