Dalībnieki «Novadu kauss» | Reģistrācija ir slēgta
SPORTA DEJU SACENSĪBAS ĀRPUS RĪGAS SDKDatums: 10.11.2019.
Organizators: Spektrs
Atbildīgais: Aigars Svars
Vieta: BA "Turība", Graudu iela 68, Rīga
1. daļa 10:00 (Reģ. 9:00)
2. daļa 11:30 (Reģ. 10:45)
3. daļa 12:30 (Reģ. 11:45)
4. daļa 13:45 (Reģ. 12:30)
- Bērni I E4 (9)
- Bērni II E4 (20)
- Juniori I E4 (10)
- Juniori II E4 (1)
- Jaunieši E4 (2)
5. daļa 15:15 (Reģ. 14:00)
- Bērni I+II E6 (18)
- Juniori I E6 (15)
- Juniori II E6 (4)
- Jaunieši E6 (2)
6. daļa 17:00 (Reģ. 15:45)
- Juniori I D ST (10)
- Juniori II D LA (7)
- Jaunieši D ST (4)
- Juniori II/ Jaunieši C/B LA (7)
7. daļa 18:30 (Reģ. 17:15)
- Juniori I D LA (9)
- Juniori II D ST (7)
- Jaunieši D LA (4)
- Juniori II/ Jaunieši C/B ST (5)
kopā: 344
2011.g. un jaun. 1.līm. (W,Ch)
# | Vārds, uzvārds | Klubs | Valsts |
---|---|---|---|
1 | Maksims Didrihsons / Gabriela Tihanova | Saulcerīte | Latvia |
2 | Remirs Petrovs / Dita Rūta Dedumiete | Piruete | Latvia |
3 | Jānis Kārkliņš / Sintija Kalniņa | Silva, Viļakas BJSS | Latvia |
4 | Haralds Greiers / Linda Bāra | Lielupe | Latvia |
5 | Linards Teilis / Elza Zieda | Edelveiss | Latvia |
6 | Patriks Olivjē Jons / Līva Zankovska | Sabīne | Latvia |
7 | Mārtiņš Urbāns / Maija Einberga | Kuldīga | Latvia |
8 | Kristofers Konutis / Viktorija Skudika | Kuldīga | Latvia |
9 | Klāvs Olands / Nikola France | Lielupe | Latvia |
10 | Klāvs Olands / Nikola Bokareva | Lielupe | Latvia |
11 | Ričards Bajarūns / Šarlote Logina | Lielupe | Latvia |
12 | Ričards Bajarūns / Lorēna Stankus | Lielupe | Latvia |
13 | Uģis Saltais / Justīne Psjuka | Saltāre | Latvia |
14 | Haralds Saltais / Justīne Psjuka | Saltāre | Latvia |
15 | Mārtiņš Dreibe / Elizabete Fromholde | Dzintars | Latvia |
16 | Reinis Augustovs / Megija Mortuļeva | Steps | Latvia |
17 | Roberts Tivčs / Amēlija Laimiņa | Zelta Solis | Latvia |
18 | Viviāna Vistiņa / Mārtiņš Korzēnoks | Zelta Solis | Latvia |
19 | Roberts Podiņš / Ieva Dargevica | Zelta Solis | Latvia |
20 | Roberts Brahmanis / Elizabete Suija | Mītava | Latvia |
21 | Ernests Jakubs / Paula Goldmane | Mītava | Latvia |
22 | Armands Zelmenis / Rasa Kristiāna Arnicāne | Mītava | Latvia |
23 | Gothards Rudusāns / Patrīcija Alta Leinasare | Lielupe | Latvia |
24 | Ričards Bajarūns / Annika Luīze Mežapuķe | Lielupe | Latvia |