Регистрации
Дата | Название | Организатор | Ответственные | Место | |
---|---|---|---|---|---|
20.Apr | Dzintarjūra 2024
Kausi: Jun II/Jaunieši D ST, LA
|
Rīgas Skolēnu pils | Vilmārs Ivuškāns | Rīgas 49. vsk. sporta kompleksā, Kr. Valdemāra iela 65, Rīga, Latvia | |
27.Apr | RV Studio | Viola Abramova-Mailīte, Rihards Mailītis | Rīgas Teikas vsk., Aizkraukles iela 14, Rīga, Latvia | ||
28.Apr | Steps | Svetlana Seņkova-Anciferova | Ludzas KN, Stacijas 41, Ludza, Latvia | ||
28.Apr | ETSÜ KARIKAVÕISTLUSED Solo-, A2, A4, A6- ja EV-klassidele
Võistlejate registreerimine: Kuni 19.04
|
DT Royal, EDSU | Eve Aunver | Rae Kultuurikeskus, Aruküla tee 9, Jüri, Eesti | |
5.May | Dzintarkrasts 2024
10d Reitings
|
Dzintarkrasts, Elfs | Valērijs Nazadze, Vitālijs Sidaravičus | Rīgas 34.v-skola, Kandavas iela 4, Rīga, Latvia | |
11.May | Zaharņova deju skola | Oļegs Zaharņovs | Daugavpils | ||
12.May | Skanstes Balva 2024
Kausi: Jaunieši/Pieaugušie CBA ST, LA
|
Mario | Mario Končevskis | ATTA centre, Krasta iela 60, Rīga Latvija | |
18.May | Jaunmārupe 2024
Kausi: Jun II C ST, LA, B II E6, B II E4
|
Rihtera deju skola, Alaudo | Ligita Rihtere, Kristaps Cīrulis, Santa Garda | Jaunmārupes pamatskolā, Mazcenu aleja 4a, Jaunmārupe, Latvija | |
19.May | Jaunmārupe 2024
Kausi: Jun II C ST, LA, B II E6, B II E4
|
Rihtera deju skola, Alaudo | Ligita Rihtere, Kristaps Cīrulis, Santa Garda | Jaunmārupes pamatskolā, Mazcenu aleja 4a, Jaunmārupe, Latvija | |
26.May | Jelgavas Domes kauss
Kausi: Jaunieši CB ST, LA, B I E4
|
Lielupe | Ilona Freimane | Jelgavas sporta halle, Mātera iela 44a, Jelgava, Latvija | |
2.Jun | Spektrs | Aigars Svars | KP Ziemeļblāzma, Ziemeļblāzmas 36, Rīga, Latvia | ||
28.Sep | Mario | Mario Končevskis | |||
5.Oct | Aura | Daiga Čabovska | |||
6.Oct | RV Studio | Rihards Mailītis | |||
12.Oct | Amber Jūrmala | Jeļena Samuilova | |||
13.Oct | Amber Jūrmala | Jeļena Samuilova | |||
26.Oct | Mario | Mario Končevskis | |||
27.Oct | Mario | Mario Končevskis | |||
2.Nov | Spektrs, Stars | Aigars Svars, Loreta Vainovska | |||
3.Nov | Spektrs, Stars | Aigars Svars, Loreta Vainovska | |||
10.Nov | Mirada | Kirils Oševerovs-Alenovičs | |||
23.Nov | Zaharņova deju skola | Oļegs Zaharņovs | |||
7.Dec | Aura | Daiga Čabovska | |||
8.Dec | Mirada | Kirils Oševerovs-Alenovičs | |||
13.Dec | Spektrs | Aigars Svars | |||
14.Dec | Spektrs | Aigars Svars | |||
15.Dec | Spektrs | Aigars Svars |