LSDF календарь

Дата Название Организатор Ответственные Место
23.Nov Andra DS Andris Miķelsons Madlienas KN
23.-24.Nov
Tallinn Open
Leevi Tallin
24.Nov
Dinaburgas Kauss 2019
Vivat Oļegs Zaharņovs Daugavpils
30.Nov
Dzintarlāsīte Kauss
Kauss: Jaunieši CB LA, Jun II D LA, B E6
Aura Daiga Čabovska Liepāja, Latviešu biedrības nams
1.Dec
Ziemassvētki Siguldā Kauss
Kauss: Jun I D, B II E4
Rīgas Skolēnu pils Vilmārs Ivuškāns Siguldas Sporta centrs
1.Dec Karpynės g. 2, Gabšių k., Raseinių r.
7.Dec
Draugu dejas Kauss
Kauss: Jun II C LA, Jun I E6, B I E4
D & D Dmitrijs Morderers Daugavpils OC
8.Dec
Rīgas Ziema Kauss Reitings
Reitings: Jun I LA, B ST, Sen ST
Kauss: Jun II D ST, Jun I E4
Mirada Kirils Oševerovs-Alenovičs Rīgas 15. v-skola
13.-15.Dec Spektrs Aigars Svars Ķīpsalas IC
11.Jan
Skanstes balva
Mario Marika Kalēja Rīga
25.Jan
Ziemas valsis
RV Studio Rihards Mailītis Hanzas v-skola
1.Feb
Ziemas virpulī
Spektrs, Stars Aigars Svars, Loreta Vainovska BA Turība
9.Feb
Jelgavas Domes kauss
Lielupe Ilona Freimane Jelgava
15.Feb
Valentīndienas kauss
Rīgas Skolēnu pils Vilmārs Ivuškāns Rīgas 49.v-skolas Sporta komplekss
15.Feb
Draugu lokā
Daugavpils Jeļena Posternaka Daugavpils
22.Feb
Mirada Kauss
Mirada Aleksandrs Guļko Rīga
29.Feb
Pavasara kauss 2020
Dance4U Svetlana Vitolinya, Ojārs Bācis Rīgas Hanzas v-skola
7.Mar
Ludzas kauss
Steps Svetlana Seņkova-Anciferova Ludzas TN
8.Mar
Jurmala Dance Festival
Amber Jūrmala Jeļena Samuilova, Raimonds Piševs SemaraH Hotel Lielupe, Jūrmala
15.Mar
Reveranss kauss
Reveranss Jānis Rukmanis Cēsis
21.-22.Mar
Mirada Cup 2020
Mirada Aleksandrs Guļko, Jeļena Lavreņuka Rīga KP "Ziemeļblāzma", Ziemeļblāzmas 36, Rīga
28.Mar
Deju vilnis
D & D Dmitrijs Morderers Daugavpils OC
29.Mar
Mūsu cerības
RV Studio Viola Abramova-Mailīte Rīgas Hanzas v-skola
4.Apr
Dzintarlāse-2020.Liepājas kauss
Aura Daiga Čabovska Liepāja, Latviešu biedrības nams
5.Apr
Rīgas Pavasaris
Mirada Kirils Oševerovs-Alenovičs Rīgas 15. v-skola
18.-19.Apr
Baltic Rising Stars
Spektrs, Stars Aigars Svars, Loreta Vainovska SemaraH Hotel Lielupe, Jūrmala
25.Apr
Ilūkstes novada kauss
Vivat Oļegs Zaharņovs Ilūkstes novada KC
26.Apr
Siguldas pavasaris
Rīgas Skolēnu pils Vilmārs Ivuškāns Siguldas Sporta centrs
1.May
Pavasara ritmos
RV Studio Viola Abramova-Mailīte Hanzas v-skola
2.May
Vidzemes kauss
Saltāre Rihards Bergs Valmieras Pārgaujas sākumskola
9.-10.May
Salaspils Open 2020
Škutāna DS Dace Pērkone Salaspils sporta nams
16.-17.May
Jaunmārupe
Rihtera deju skola Ligita Rihtere Jaunmārupes p-skola
30.May
Ādažu balva
Mario Mario Končevskis Ādažu sākumskola
31.May
WDSF Daugavpils Open 2020
D & D Dmitrijs Morderers Daugavpils Olimpiskais centrs