ONLINE translation

XXII Sporta Deju Konkurss LSPA 4. kursa studentiem

LSDF calendar

Date Event Organizer Officials Place
19.Jan
ST Čempionāts Championship
Kauss: Pieaugušie ABC ST, Jaunieši CB ST, Jun II C ST, Jun II D ST, Jun I E6
Lielupe Ilona Freimane Jelgava
20.Jan
Jelgavas Domes Kauss Kauss
Kauss: Jun I D, Bērni II E4
Lielupe Ilona Freimane Jelgavas pils. Sporta halle
26.Jan
Ilūkstes novada kauss
Vivat Oļegs Zaharņovs Ilūkstes novada KC, Brīvibas 12, Ilūkste
26.Jan RV Studio Rihards Mailītis Rīgas Hanzas v-skola
2.Feb
Rīgas atklātās meistarsacīkstes Kauss
Kauss: Jaunieši CB LA, Jun II C LA, Jun II D LA
Spektrs Aigars Svars Rīgā, Graudu iela 68, Biznesa augstskolā "Turība"
9.Feb
10d Čempionāts Kauss Championship
Kauss: Jun I E4, Bērni I E4
Saltāre Rihards Bergs Valmiera
16.Feb
Valentīndienas kauss Kauss
Kauss: Bērni II E4
Rīgas Skolēnu pils Vilmārs Ivuškāns Daugavas SN
16.Feb
Draugu lokā
Daugavpils Jeļena Posternaka Daugavpils
17.Feb Mario Mario Končevskis Hanzas v-skola
23.Feb
Mirada Kauss Kauss
Kauss: Jun II D St, Bērni E6
Mirada Aleksandrs Guļko Rīgas 15. v-skola, Visvalža 9, Rīga
2.Mar
Pavasara kauss 2019
Deju skate bērnudārzu un sākumskolu pulciņu dalībniekiem. Ikgadējās Iesācēju un kvalifikācijas grupu sacensības.
Dance4U, ORO Svetlana Vitolinya, Ojārs Bācis Rīgas Kultūru vidusskola, Ganību dambis 7, LV-1045, Rīga
9.Mar
LA Čempionāts Kauss Championship
Kauss: Pieaugušie CBA LA, Jaunieši CB LA, Jun II C LA, Jun II D LA, Jun I E6
Saldus Aleksandrs Aļošins Saldus, Jelgavas 6, Saldus
16.Mar
Ludzas kauss
Steps Svetlana Seņkova-Anciferova Ludzas TN
17.Mar
Dīvas kauss
ATCELTS !!!
Dīva Jolanta Straume Valmiera
17.Mar
Pavasaris 2019 Kauss
Kauss: Jun II C St, Bērni E6
Elfs Vitālijs Sidaravičus Rīga
23.-24.Mar
Mirada Cup 2019
Mirada Aleksandrs Guļko, Jeļena Lavreņuka KP "Ziemeļblāzma", Ziemeļblāzmas 36, Rīga
30.Mar
Deju vilnis Kauss
Kauss: Jun I E4
D & D Dmitrijs Morderers Daugavpils OC
30.Mar
Mūsu cerības
RV Studio Viola Abramova-Mailīte Hanzas v-skola
30.-31.Mar
Riga Dance Festival Kauss
Kauss: Jaunieši CB St, Bērni E4
Amber Jūrmala Jeļena Samuilova Rīga
6.Apr
Dzintarlāse Kauss
Kauss: Jun II D St, Jun I D
Aura Daiga Čabovska Liepāja, Latviešu biedrības nams
7.Apr
Rīgas Pavasaris Kauss
Kauss: Jaunieši CB La
Mirada Kirils Oševerovs-Alenovičs Rīgas 15, v-skola
13.-14.Apr
Baltic Rising Stars
Spektrs, Stars Aigars Svars, Loreta Vainovska SemaraH Hotel Lielupe, Jūrmala
27.Apr
Rēzeknes Domes kauss Kauss
Kauss: Jaunieši CB St, Jun II C St, Bērni II E4
Viva Ilona Kalniņa Koncertzāle "Gors"
28.Apr
Siguldas pavasaris Kauss
Kauss: Jun II C La, Bērni I E4
Rīgas Skolēnu pils Vilmārs Ivuškāns Siguldas 1. p-skola
4.May
Pavasara ritmos Kauss
Kauss: Jun I E4
RV Studio Rihards Mailītis Hanzas v-skola
5.May
Vidzemes kauss Kauss Reitings
Reitings: Pieaugušie 10d, Jaunieši 10d, JunII 10d, Jun I 8d, Bērni 6d
Kauss: Jun II D La
Saltāre Rihards Bergs Vidzemes OC
11.May
Salaspils Open 2019
Škutāna DS Dace Pērkone Salaspils sporta nams
2.Jun
WDSF Daugavpils Open Kauss
Kauss: Bērni E6
D & D Dmitrijs Morderers Daugavpils OC