Dalyviai «Baltic Grand Prix» | Registracija uždaryta
Hall 2Data: 13.12.2019.
Organizatoriai: Spektrs
Atsakingas: Aigars Svars
Vieta: Ķīpsalas IC
13. December (Hall 2)
1 session 9:15
2 session 12:00
3 session 15:00
4. session 18:00 (BALTIC TROPHY) (allowed only for couples from Asia and Caucasus countries, Ukraine, Turkey and Israel)
- Junior I+II (LA) (13)
- Youth + Adult (ST) (6)
5. session 19:30 (BALTIC TROPHY) (allowed only for couples from Asia and Caucasus countries, Ukraine, Turkey and Israel)
- Junior I+II (ST) (11)
- Youth + Adult (LA) (4)
14. December (Hall 2)
1 session 9:00
- Juvenile I E6 (10)
- Juvenile II E6 (34)
- Junior I C Standard (31)
- Junior II C Standard (28)
2 session 13:00
3 session 14:30
4 session 16:30
- Juvenile I Standard 4 dances (15)
- Juvenile II Standard 4 dances (40)
- Junior I Standard (40)
- Junior II Standard (55)
15. December (Hall 2)
1 session 9:15
- Junior II C Latin (27)
- Junior I C Latin (27)
- Junior I D Standard (31)
- Junior II D Standard (11)
- Juvenile I Latin 4 dances (15)
- Juvenile II Latin 4 dances (40)
2 session 13:30
3 session 15:00
4 session 16:45
- Junior I D Latin (30)
- Junior II D Latin (12)
- Junior I Latin (48)
- Junior II Latin (58)
iš viso: 1400
Skate 2.-4. klase (W, Q, Ch, J)
# | Vardas, pavardė | Klubas | Šalis |
---|---|---|---|
1 | Kirills Morozovs / Anastasija Antonova | Flamenko | Latvia |
2 | Tatjana Kisile / Romans Kostigovs | Flamenko | Latvia |
3 | Pēteris Serenkovs / Viktorija Vajevska | Stars | Latvia |
4 | Ilja Grafovs / Anastasija Isakova | flamenko | Latvia |
5 | Ilja Kurilova / Jekaterina Zaharova | Flamenko | Latvia |
6 | Arvīds Skrastiņš / Līva Livdāne | Stars | Latvia |
7 | Henrijs Grīnbergs / Magda Grasa-Kuzika | Stars | Latvia |
8 | Artūrs Bitmanis / Monta Ronesala | Stars | Latvia |
9 | Alberts Gūtmanis / Emīlija Brice | Stars | Latvia |
10 | Artjoms Agapkins / Anastasija Stepanova | Flamenko | Latvia |
11 | Georgij Titovs / Bondareva Aļbina | Flamenko | Latvia |
12 | Kristers Circāns / Keita Circāne | U dance | Latvia |
13 | Jānis Bīrons / Viktorija Karapkina | Sara | Latvia |
14 | Aleksandrs Zenkins / Darja Sarkana | Flamenko | Latvia |
15 | Leonards Rutkovskis / Anastasija Udalova | Flamenko | Latvia |
16 | Teodors Bergmans / Maija Mitrošina | Aurum | Latvia |