Dalyviai «Baltic Grand Prix» | Registracija uždaryta
Hall 2Data: 13.12.2019.
Organizatoriai: Spektrs
Atsakingas: Aigars Svars
Vieta: Ķīpsalas IC
13. December (Hall 2)
1 session 9:15
2 session 12:00
3 session 15:00
4. session 18:00 (BALTIC TROPHY) (allowed only for couples from Asia and Caucasus countries, Ukraine, Turkey and Israel)
- Junior I+II (LA) (13)
- Youth + Adult (ST) (6)
5. session 19:30 (BALTIC TROPHY) (allowed only for couples from Asia and Caucasus countries, Ukraine, Turkey and Israel)
- Junior I+II (ST) (11)
- Youth + Adult (LA) (4)
14. December (Hall 2)
1 session 9:00
- Juvenile I E6 (10)
- Juvenile II E6 (34)
- Junior I C Standard (31)
- Junior II C Standard (28)
2 session 13:00
3 session 14:30
4 session 16:30
- Juvenile I Standard 4 dances (15)
- Juvenile II Standard 4 dances (40)
- Junior I Standard (40)
- Junior II Standard (55)
15. December (Hall 2)
1 session 9:15
- Junior II C Latin (27)
- Junior I C Latin (27)
- Junior I D Standard (31)
- Junior II D Standard (11)
- Juvenile I Latin 4 dances (15)
- Juvenile II Latin 4 dances (40)
2 session 13:30
3 session 15:00
4 session 16:45
- Junior I D Latin (30)
- Junior II D Latin (12)
- Junior I Latin (48)
- Junior II Latin (58)
iš viso: 1400
Junior II Standard
# | Vardas, pavardė | Klubas | Šalis |
---|---|---|---|
1 | Timur Shin / Kristina Krassikova | Style | Kazakhstan |
2 | Kristiāns Mārtiņš Ramiņš / Alise Kristāla | Alaudo | Latvia |
3 | Semen Heletei / Yelyzaveta Morozova | Dance Art | Ukraine |
4 | Bolshakov Ilya / Galiatkina Ekaterina | Lider Sankt-Peterburg | Latvia |
5 | Alan Usmanov / Yana Tsoy | Eleks | Uzbekistan |
6 | Denis Cherezov / Nigina Koblyakova | Diamond | Uzbekistan |
7 | Girey Mamutov / Shakhzoda Nosirova | Diamond | Uzbekistan |
8 | Erik Ashirov / Angelina Avdeyeva | 7kontinent | Kazakhstan |
9 | Gregor Labunski / Carmel Anette Niimann | Crause | Estonia |
10 | Lukas Stanynas / Toma Bespalovaite | Rumba | Lithuania |
11 | Gleb Medveditckov / Lilia Mikhalenok | СШ N 22 "Мечта" | Russia |
12 | Khuan Pablo Piko Lopes / Margarita Pavlenko | Sports dance center St.Petersburg | Russia |
13 | Taras Shershun / Kateryna Ihnatovska | Dance-Art, Kyiv | Ukraine |
14 | Elias Saastamoinen / Emmiina Alimattila | Lá Team Lieto | Finland |
15 | Dmitrijs Naumovs / Kristīne Krastiņa | Liberta | Latvia |
16 | Mykola Krykunov / Anastasiia Bobrynova | Dance life | Ukraine |
17 | Markuss Būmanis / Ksenija Popko | Lielupe | Latvia |
18 | Kristers Jerofejevs / Diāna Aizezera | Lielupe | Latvia |
19 | Deividas Sankalas / Sandrine Bergskaug | Nero | Norway |
20 | Neilas Burevičius / Valdonė Mažeikytė | Rolina, Gargždai | Lithuania |
21 | Bolshakov Ilya / Gallatkina Ekaterina | Лидер Санкт-Петербург | Latvia |
22 | Anton Bjarmi Björnsson / Bjarney Edda Ludviksdottir | HK-club Iceland | Iceland |
23 | Mykolas Rimkus / Enrika Jankunaite | Rolina | Lithuania |
24 | Aleksejs Gutenko / Nikola Pankova | Mirada | Latvia |
25 | Endijs Milbergs / Dana Kristiāna Jerumāne | Mirada | Latvia |
26 | Ivan Gays / Valeria Rybina | Club726 | Russia |
27 | Ilya Obukhov / Anastasia Arkhipova | Latin kvartal, Moscow | Russia |
28 | Aleksander Johanson / Adriana Johanson | Maarja | Estonia |
29 | Arnas Endriulaitis / Austėja Vaičekauskaitė | Kaspinas | Lithuania |
30 | Augustinas Guobis / Vilte Zibudaite | Spindulys | Lithuania |
31 | Marijus Mockus / Emilija Kasparaviciute | Rolina | Lithuania |
32 | Reinis Līdaka / Marta Aleksandra Palmbaha | Škutāna DS | Latvia |
33 | Kristiāns Celmiņš / Kristiāna Kirilova | Golda | Latvia |
34 | Kajus Brazdeikis / Aurėja Blinstrubytė | Žingsnis | Lithuania |
35 | Kristijonas Jankunas / Valerija Glusenkova | Spindulys | Lithuania |
36 | Dotsenko Ilya / Irende Yasmin | Style | Kazakhstan |
37 | Daņiils Ternoviks / Marija Lapiņa | Lesto | Latvia |
38 | Joris Apvinis / Liepa Rudnickaitė | Amber dance | Lithuania |
39 | Wiener Ron / Popova Sofya | Tsisaphers | Israel |
40 | Artem Shpigel / Anastasia Kibis | Atlant | Russia |
41 | Simas Sakalauskas / Aureja Ertmanaite | Spindulys | Lithuania |
42 | Timur Luzan / Sabrina Goichman | Tsisaphers | Israel |
43 | Davids Kļimovskis / Anastasija Čerņigova | Daces deju skola | Latvia |
44 | Toms Špīlbergs / Anna Krista Kipļuka | Vecrīga | Latvia |
45 | Guguchkin Nikita / Leonteva Anastasiia | Alliance | Latvia |
46 | Marks Kravcovs / Darina Jakovļeva | Elfs | Latvia |
47 | Rihards Pauls Avotiņš / Katrīna Ezera | Golda | Latvia |
48 | Ilia Parfenov / Sofia Prikhodchenko | Moscovia | Russia |
49 | Armands Dille / Arīna Puzanova | Aura | Latvia |
50 | Aleksejs Kapustjonoks / Jūlija Sidorova | D & D | Latvia |
51 | Roberts Punka / Karīna Kārkliņa | Vecrīga | Latvia |
52 | leon konviser / amelia andruson | SoulDance | Israel |
53 | Illia Blyzniuk / Stefaniia Rudenko | Stardust | Ukraine |
54 | 10095759 / 10108344 | Crause | Estonia |
55 | Markus Andreas Otsmaa / Deisi-Ly Maegi | Crause | Estonia |