Dalyviai «Baltic Grand Prix» | Registracija uždaryta
Hall 2Data: 13.12.2019.
Organizatoriai: Spektrs
Atsakingas: Aigars Svars
Vieta: Ķīpsalas IC
13. December (Hall 2)
1 session 9:15
2 session 12:00
3 session 15:00
4. session 18:00 (BALTIC TROPHY) (allowed only for couples from Asia and Caucasus countries, Ukraine, Turkey and Israel)
- Junior I+II (LA) (13)
- Youth + Adult (ST) (6)
5. session 19:30 (BALTIC TROPHY) (allowed only for couples from Asia and Caucasus countries, Ukraine, Turkey and Israel)
- Junior I+II (ST) (11)
- Youth + Adult (LA) (4)
14. December (Hall 2)
1 session 9:00
- Juvenile I E6 (10)
- Juvenile II E6 (34)
- Junior I C Standard (31)
- Junior II C Standard (28)
2 session 13:00
3 session 14:30
4 session 16:30
- Juvenile I Standard 4 dances (15)
- Juvenile II Standard 4 dances (40)
- Junior I Standard (40)
- Junior II Standard (55)
15. December (Hall 2)
1 session 9:15
- Junior II C Latin (27)
- Junior I C Latin (27)
- Junior I D Standard (31)
- Junior II D Standard (11)
- Juvenile I Latin 4 dances (15)
- Juvenile II Latin 4 dances (40)
2 session 13:30
3 session 15:00
4 session 16:45
- Junior I D Latin (30)
- Junior II D Latin (12)
- Junior I Latin (48)
- Junior II Latin (58)
iš viso: 1400
Iesācēji 2011.g. un jaun. 1.-2.līm. (W, Ch, J)
# | Vardas, pavardė | Klubas | Šalis |
---|---|---|---|
1 | Arijus Dabasinskas / Eva Jundulaite | Zingsnis | Lithuania |
2 | Dominykas Vizberkis / Aida Kmitaitė | Zingsnis Klaipeda | Lithuania |
3 | Ronalds Mārtiņš Ogsts / Alise Olīvija Černova | Škutāna DS | Latvia |
4 | Mangirdas Mažūna / Emilė Stasiūtė | Spindulys | Lithuania |
5 | Gustavs Gailums / Skārleta Uzrauga | Alaudo | Latvia |
6 | Vilius Vitkauskas / Augustė Čekytė | Spindulys, Mažeikiai | Lithuania |
7 | Artūrs Aleksejevs / Eva Urbanoviča | Deju studija "7" | Latvia |
8 | Ernests Bočkarjovs / Sofja Antokola | Dzintars | Latvia |
9 | Matvejs Dedkovs / Diāna Bolbate | Daces deju skola | Latvia |
10 | Matvejs Rižovs / Milana Rala | Aurum | Latvia |
11 | Marks Šendo / Sofja Oļeiņikova | Aurum | Latvia |
12 | Leons Pakalnis / Varvara Grudule | Aurum | Latvia |
13 | Leons Pakalnis / Polina Nikiforova | Aurum | Latvia |
14 | Matvejs Rižovs / Milana Raka | Aurum | Latvia |
15 | Radvilas Vitkauskas / Andrėja Grabauskaitė | Spindulys | Lithuania |
16 | Eduards Ozoliņš / Megija Apaļā | Dūšas Deju skola | Latvia |
17 | Eduards Ozoliņš / Karlīna Gerharde | Dūšas Deju skola | Latvia |
18 | Yakov Markus / Tagel Man | Sumkin Dance School | Israel |
19 | Jonas Švažas / Mėta Tautvidaitė | Spindulys | Latvia |
20 | Artjoms Afanasjevs / Amanda Kaziniece | Steps | Latvia |
21 | Reinis Augustovs / Megija Mortuļeva | Steps | Latvia |
22 | Rihards Matvejenko / Dajana Čubarova | Steps | Latvia |
23 | Jonas Tamosauskas / Ugne Kripaite | Klaipedos Zingsnis | Lithuania |
24 | Edgars Lucaus / Karīna Hmeļņicka | Rihtera deju skola | Latvia |
25 | Artjoms Škuratovs / Sofija Hromova | Ziemeļblāzma | Latvia |
26 | Maksimilians Barcis / Anastasija Gnojevaja | Ziemeļblāzma | Latvia |
27 | Konstantantīns Ivanovs / Sofija Čikviladze | Ziemeļblāzma | Latvia |
28 | Ņikita Vinogradovs / Ieva Mitrofanova | Zīle | Latvia |
29 | Žans Juškovs / Julianna Keita Sirbu | Zīle | Latvia |
30 | Aleksejs Verbenko / Elizabete Keita Legzdiņa | Anitas deju studija | Latvia |
31 | Avgustins Apalenis / Elīna Parfena | Anitas deju studija | Latvia |
32 | Maksims Golubevs / Viktorija Golubeva | Anitas deju studija | Latvia |
33 | Maksims Kurmakajevs / Emīlija Amanda Dobelniece | Anitas deju studija | Latvia |
34 | Semjons Soboļevs / Karolīna Zotina | Elfs | Latvia |
35 | Raimonds Vizulis / Kamile Kumancova | Elfs | Latvia |
36 | Stepan Slobodian / Yevheniia Malienko | Karnaval | Ukraine |
37 | Edgars Grīnbergs / Gabriela Posuma | Ventspils | Latvia |
38 | Borys Liuliava / Yelizaveta Smolianinova | Karnaval | Ukraine |
39 | Edgars Grīnbergs / Maija Mārtinsone | Ventspils | Latvia |
40 | Mikus Kalvāns / Asnate Rasa | Ventspils | Latvia |
41 | Ilja Fridmans / Sofija Reisnere | Tango | Latvia |
42 | Nikita Koleda / Aleksa Koniševa | Tango | Latvia |
43 | Valters Valainis / Valērija Valaine | Lielupe | Latvia |
44 | Valters Valainis / Šarlote Logina | Lielupe | Latvia |
45 | Klāvs Olands / Nikola France | Lielupe | Latvia |
46 | Klāvs Olands / Nikola Bokareva | Lielupe | Latvia |
47 | Ričards Bajarūns / Lorēna Stankus | Lielupe | Latvia |
48 | Aleksandrs Meščerskihs / Nikole Umanska | APK Dance | Latvia |
49 | Linards Teilis / Elza Zieda | Edelveiss | Latvia |
50 | Renārs Miķelsons / Elizabete Bērziņa | Fokuss | Latvia |
51 | Renārs Miķelsons / Zane Žuka-Rože | Fokuss | Latvia |
52 | Alberts Onzuls / Alise Šavlovska | Vērdiņš | Latvia |
53 | Leonardo Šteins / Estere Pīra | Lielupe | Latvia |
54 | Klāvs Olands / Marlēna Eva Putene | Lielupe | Latvia |
55 | Jānis Bīrons / Viktorija Karapkina | Sara | Latvia |
56 | Valters Valainis / Annika Luīze Mežapuķe | Lielupe | Latvia |
57 | Konstatīns Ivanovs / Martina Petruse | Ziemeļblāzma | Latvia |
58 | Gustavs Teicāns / Nikola Ovsjankina | Viva | Latvia |
59 | Letīcija Cīrule / Ginters Linards Stipris | Golda | Latvia |
60 | Gustas Norvaišas / Milda Malinauskaitė | Šypsena | Lithuania |
61 | Danielius Malinauskas / Vilnė Ragauskaitė | Šypsena | Lithuania |
62 | Albertas Mažeika / Liepa Barauskaitė | Šypsena | Lithuania |
63 | Leonardo Šteins / Marlēna Eva Putene | Lielupe | Latvia |