Участники «Mūsu cerības» | Регистрация закрыта
Дата: 30.03.2019.
Организатор: RV Studio
Ответственные: Silvija Abramova
Место: Hanzas v-skola
1. daļa 10:00 (Reģ. 8:30)
- B/d (W,Ch) (7)
- Meit. solo 2012 un jaun. (W,Ch) (11)
- Meit. solo 2011 un jaun. (W,Ch,J) (17)
- Meit. solo 2010 un jaun. (W,Ch,J) (13)
- Meit. solo 2009 un jaun. (W,Q,Ch,J) (15)
- Meit. solo 2007 un jaun. (W,Q,Ch,J) (12)
- Meit. solo 2006 - 2005 un jaun. (W,V,Q,Ch,R,J) (9)
- Ca ca ca KAUSS - Visas Meitenes solo (17)
2. daļa 12:00 (Reģ. 10:30)
- 2012 un jaun. 1.lim. (W,Ch) (11)
- 2011 un jaun. 1.lim. (W,Ch) (5)
- 2010 un jaun. 1.-2.lim. (W,Ch,J) (18)
- 2010 un jaun. 2.-3.lim. (W,Q,Ch,J) (9)
- 2009 un jaun. 1.-2.lim. (W,Ch,J) (10)
- 2009 un jaun. 2.-3.lim. (W,Q,Ch,J) (15)
- 2008 un jaun. 1.-2.lim. (W,Ch,J) (8)
- 2008 -2007 un jaun. 2.-3.lim. (W,Q,Ch,J) (13)
- Polkas Kauss - Visiem Iesaceju grupas dejotajiem (1)
- Džaiva KAUSS - Visiem Iesaceju grupas dejotajiem (11)
3. daļa 15:00 (Reģ. 13:30)
4. daļa 17:00 (Reģ. 15:30)
5. daļa 18:30 (Reģ. 17:00)
- Berni ST (2)
- Berni LA (2)
- Juniori 1 ST (4)
- Juniori 1 LA (5)
- Juniori 2 D ST (6)
- Seniori 1+2 ST (4)
- Seniori 1+2 LA (2)
- Seniori 3+4 ST (6)
- Seniori 3+4 LA (2)
- Tango KAUSS - Juniori 1+2 grupas dejotajiem (3)
- Vines valša KAUSS - Visiem Senioru grupas dejotajiem (8)
всего: 365
Berni 2 E4
№ | Имена | Клуб | Страна |
---|---|---|---|
1 | Regnārs Struņķis / Emīlija Mihaļenko | RV Studio | Latvia |
2 | Semjons Kravčenko / Sanda Dzelmane | Aurum | Latvia |
3 | Roberts Zirnis / Katrīna Indāne | Alaudo | Latvia |
4 | Maksims Ivanovs / Sofija Unžakova | Elfs | Latvia |
5 | Dmitrijs Urbanovičs / Darja Rivare | Elfs | Latvia |
6 | Morics Jegi / Elita Reigina | Alaudo | Latvia |
7 | Kirils Ameļčanka / Sofija Ivanova | Ziemeļblāzma | Latvia |
8 | Oskars Varga / Elīza Megija Mezīte | Dīva | Latvia |
9 | Ralfs Gruntmanis / Aleksandra Kniša | Aura | Latvia |
10 | Artūrs Dandēns / Ketija Osokina | Lielupe | Latvia |
11 | Ričards Brauns / Loreta Stieģele | Saltāre | Latvia |
12 | Jānis Atlācis / Kerija Atlāce | Saltāre | Latvia |
13 | Jorens Pakalnieks / Paula Pēterāne | Alaudo | Latvia |
14 | Regnārs Ozols / Sofija Zaikina | Alaudo | Latvia |
15 | Artūrs Bikovens / Alise Lipska | Rihtera deju skola | Latvia |
16 | Ņikita Kittels / Valerija Ovčiņņikova | Elfs | Latvia |
17 | Andrejs Zvonkovs / Arina Rubinova | Klasika | Latvia |