Участники «ETSÜ KARIKAVÕISTLUSED Solo-, A2, A4, A6- ja EV-klassidele» | Регистрация закрыта
Võistlejate registreerimine: Kuni 19.04Дата: 28.04.2024.
Организатор: DT Royal, EDSU
Ответственные: Eve Aunver
Место: Rae Kultuurikeskus, Aruküla tee 9, Jüri, Eesti
MUDILASED
LAPSED 1
- Lapsed 1 EV tüdrukud (AV,CCC) (11)
- Lapsed 1 EV poisid (AV,CCC) (4)
- Lapsed 1 EV paarid (AV,CCC) (3)
- Lapsed 1 A2 tüdrukud (AV,CCC) (30)
- Lapsed 1 A4 tüdrukud (AV,Q,S,CCC) (30)
- Lapsed 1 A6 tüdrukud (AV,VV,Q,S,CCC,JV) (20)
- Lapsed 1 A2 poisid (AV,CCC) (12)
- Lapsed 1 A4 poisid (AV,Q,S,CCC) (9)
- Lapsed 1 A2 paarid (AV,CCC) (12)
- Lapsed 1 A4 paarid (AV,Q,S,CCC) (12)
- Lapsed 1 A6 paarid (AV,VV,Q,S,CCC,JV) (8)
LAPSED 2
- Lapsed 2 EV tüdrukud (AV,CCC) (6)
- Lapsed 2 EV poisid (AV,CCC) (0)
- Lapsed 2 EV paarid (AV,CCC) (1)
- Lapsed 2 A2 tüdrukud (AV,CCC) (15)
- Lapsed 2 A4 tüdrukud (AV,Q,S,CCC) (18)
- Lapsed 2 A6 tüdrukud (AV,VV,Q,S,CCC,JV) (15)
- Lapsed 2 A2 poisid (AV,CCC) (4)
- Lapsed 2 A4 poisid (AV,Q,S,CCC) (7)
- Lapsed 2 A6 poisid (AV,VV,Q,S,CCC,JV) (2)
- Lapsed 2 A2 paarid (AV,CCC) (5)
- Lapsed 2 A4 paarid (AV,Q,S,CCC) (10)
- Lapsed 2 A6 paarid (AV,VV,Q,S,CCC,JV) (10)
JUUNIORID
- Jun EV tüdrukud (AV,CCC) (3)
- Jun EV poisid (AV,CCC) (0)
- Jun EV paarid (AV,CCC) (2)
- Jun A2 tüdrukud (AV,CCC) (8)
- Jun A4 tüdrukud (AV,Q,S,CCC) (10)
- Jun A6 tüdrukud (AV,VV,Q,S,CCC,JV) (12)
- Jun A2 poisid (AV,CCC) (7)
- Jun A4 poisid (AV,Q,S,CCC) (8)
- Jun A6 poisid (AV,VV,Q,S,CCC,JV) (3)
- Jun A2 paarid (AV,CCC) (7)
- Jun A4 paarid (AV,Q,S,CCC) (9)
- Jun A6 paarid (AV,VV,Q,S,CCC,JV) (10)
E KLASS SOOLO
D KLASS SOOLO
всего: 533
Lapsed 2 E soolo ST (AV,VV,Q)
№ | Имена | Клуб | Страна |
---|---|---|---|
1 | Taisia Zemljannikova | TK Master, Helsinki, Finland | Estonia |
2 | Laureen Sibrits | Dance Team Royal | Estonia |
3 | Angelina Motorina | Kreedo Dance, Tallinn | Estonia |
4 | Astra Aurelia Arukuusk | Respect, Tartu | Estonia |
5 | Eva-Liisa Tomson | Respect, Tartu | Estonia |
6 | Lisanne Kalaus | Respect, Tartu | Estonia |
7 | Kadri Pauklin | Respect, Tartu | Estonia |
8 | Rosanna Maria Annuk | Respect, Tartu | Estonia |
9 | Kyra La Marca | Leevi Tantsukool | Estonia |
10 | Melissa Hõbemägi | Leevi Tantsukool | Estonia |
11 | Jelizaveta Alatortseva | Leevi Tantsukool | Estonia |
12 | Isabella Peterson | Leevi Tantsukool | Estonia |
13 | Rebecca Melissa Nukk | Leevi Tantsukool | Estonia |
14 | Isabella Aurelia Kiisel | Leevi Tantsukool | Estonia |
15 | Aleksandra Karzubova | Kreedo dance | Estonia |
16 | Sandra Kirillov | Danceland | Estonia |